Dohladavacka minelab pro find 35

Chcem sa opytat ake mate skusenosti z touto masinkou?kupil som si ju nedavno a este som ju v terene neskusal...ked ju zapnem a dam citlivost na max. a otocim s nou smerom k stropu alebo nahle zmenim smer do vodorovnej polohy rozohra sa a po chvili prestane ...je to ok?robi to aj Vam alebo je to chyba?pride mi to tak ako by sa kalibrovala po zmene polohy?

in category Detectors - unsorted, created by folty007 29.12.2017 00:17

Je to ok.Kalibruj(zapni)nad zemí.A uber citlivost na čtyřku,bohatě stačí. ;-)

Mám sice 15ku a u tý se nedá asi nic moc pokazit. Je tu ale jedna maličkost která mě trošku zlobí a konstrukčně je stejná jako u 35ky a tou je kryt repráčku. Po hledačce je super že jí můžu opláchnout ale u krytu je problém že je hned ucpaný blátem a obyčejné vypláchnutí jak ze někde bylo řečeno absolutně nestačí. Bláto v dírkách drží pořád a způsobuje utlumení zvuku. Jinak zatím naprostá spokojenost.

Tohle dělává občas i moje dohledávačka. Mám Makro a myslím, že není sama. A opravdu stačí ubrat o jeden stupeň z maximalní citlivosti a už se to neprojevuje.

Dakujem pekne za odpovede � zlakol som sa ci to nie je vyrobna chyba�

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top