Dohledávací detektory kovů

Vlákno pro všechny uživatele dohledávaček a obecně veškerých přístrojů pro snadnější lokalizaci nalezeného předmětu.

in category Metal detectors, created by Elmara 30.12.2014 11:33

Zdravím skupinu. Jako začínající okukuji dohledávačky a v oku mám dvě Minelab 20 nebo Mars MD. Četl jsem forum a zkoukl videa na YT, ale pokud by jste měli volit mezi těmito jakou by jste zvolili? Chápu, že cenově dražší dohledávačky budou třeba kvalitnější, ale mám stanovený fin. limit ve kterém mi jak píši zůstaly tyto dvě. Děkuju za postřehy. :)

Nosím ji v origo pouzdře a drží tam jak přibytá.
Nestalo se mi nikdy, že by z něho vypadla, ani omylem.

Ahoj přátelé, mám takový problém sProfindem 35 za třeba 10 hledaček se úplně vybije baterka ( počítej cca 10x3-4 hodiny tj. 40 hodin cca) vím že se doporučuje citlivost o stupen níž (mám to naplno) ale i tak je možný že se tak rychle vybije baterka? Nebo mám hledat problém jinde? Samozřejmě koupím novou alkalickou 9v a zkusím to, ale i tak mi to přijde divný, nebo je to normální že tahle dohledavacka tolik žere baterku? Díky

Už nic, výměna baterky a zase šlape.

Ahoj je tu někdo kdo má Makro PulseDive Scuba 20cm?Nikde jsem nenašel žádný test.Chtěl bych si to pořídit do Chorvatska do mělké vody u pláže.Bude to pro tento účel fungovat?Jaký to má zhruba dosah ve
vodě na prstýnek nebo minci?Díky

Bohužel, výrobce už ukončil činnost a už žádná nebude (pokud to neobšlehne číňan z Ali....)Jako náhradu lze sáhnout po F-pulse a nebo Nokta pulsedive. (obojí PI dohledávačky s vyšším dosahem- ale pozor . Osobně bych to nedoporučil k multifrekvenci z důvodu rušení.

Whites skončil, nějaké patenty a ochranné známky koupil Garrett, to vím. Nicméně mě pomalu opouští můj TRX. Nevíte, kde by se daly nějaké skladové funglovky ještě vyškrábnout. Mám ho skoro deset let a bohužel v současnosti nevidím na trhu dohledávačku, která by ho pro mě dokázala nahradit. Garret ho asi pod svou značkou nevydá…

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top