Elektrolýza - výběr zdroje

Zdravím,
budu si dělat elektrolýzu. Jako zdroj chci použít nějaký starší napájecí adaptér. Mám možnost vybrat z: 12V+85mA, 9V+300mA, 5,7V+800mA. Který podle vás bude lepší? A bude vůbec nějaký dostatečně "silný"? Případně pokud jsou zmíněné zdroje slabé, jak se to projeví - delší dobou čištění anebo to vůbec nebude schopné rez odstranit?
Předem díky za radu :-)

in category Cleaning and photography, created by Medicus 20.11.2015 16:14

Zožen si staršiu autonabíjačku s trafom na 12v,
bude lepšia ako tie adaptéry

Používám starou ruskou autonabíječku ještě z doby CCCP a jde to s ní skvěle. :-)

Tak zkoušel jsem zdroj k noteboku ale maj nějakou tepelnou pojistku tak se po pár minutách vypnu...

Takže lepší řešení ATX zdroj k PC na konektoru co se dáva do desky propojit zelený a černý (tim se pak zdroj po zapnutí sepne) a použit redukci na ten 12V konektor a na ty redukci napájet na 12V + a - dratky (žlutej a černej) a na těch 5V přidělat např přez čokoládu nějakou žarovku aby zdroj měl odběr (červeny a černý). Na ty dratky žluty a černy hodit krokodylky a mužete lízovat :) zatim mi to fachu a starých zdroju mam dost :) stačí pak jen přehodit ten konetor

Ocet je dobrej k tlačence s cibulý. Na železo určitě ne :-D

Funguje to. Do vody jedlou sodu. Radši víc než míñ. Nechat bublat. Výsledek se dostaví a stojí za to. Jo a cibulí je měký i , nějak mi to uteklo :-D

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top