Garrett ace 150 vs Bounty Huntr ES Gold

Ahoj lidi zajimalo by me jak si stoji proti sobe tyhle dva detiky.

in category Detectors - unsorted, created by Lapolda 3.8.2014 06:53

Po půl roce hledání s detektorem Bounty Huntr ES Gold mohu napsat několik kladů a záporů tohoto detektoru. Pro začátečníka jako jsem byl (a pořád jsem) já, to nebyla vůbec špatná volba. Sestavený byl v mžiku,velký přehledný displej a užitečné funkce z něj tvoří dobrého parťáka. Co také dovedu ocenit je jeho váha resp. lehkost - kdy se ani po třech hodinách na procházce nepronese. K samotnému hledání. Ideální je nastavit výkon citlivosti tak na 80% -je to zcela dostačující a silnější výkon už dělá falešné signály. Podle kovů které detektor pod sebou vyhodnocuje, síly signálu a velikosti místa kde detektor na předmět reaguje už brzy i začátečník pozná , jestli se jedná o zajímavý cíl či nikoliv. A jaká že jsem našel slabá místa detektoru? Asi bych poznamenal, že není rozhodně určený na hledání v dešti. Kryt dodávaný s detektorem je na déšť nedostačující , je dobré počítač zabalit ještě do potravinářské fólie, neboť není ani vodotěsný ani vodě odolný a ve vlhku trpí - po jedné výpravě za deště mi zlobil reproduktor. Celkově ale říkám ANO z detektoru jsem nadšený a nelituji peněz které jsem za něj utratil. Mincí mi už našel hromadu a jistě najdeme ještě nějaké.

Je otázka kolik toho krytka vydrží za opravdu trvalého deště. Ona se pod krytem dost vlhkost i bude srážet. Tohle v podstatě platí pro všechny číslicové detektory do 10 000 kč. A taky pro mnoho analogů. Ono zcela bezpečné běhání v dešti s detektorem do 10 000 kč by bylo asi jenom s CS3MXi :-D

jestli je vlhko u Bounty problém tak u 150 i 350 jsem ho neměl i za deště bez použití potravářské folie a to je + pro ACE

Krytka PC je dobrá na nějaké drobné mrholeníčko a já jí mám nasazenou preventivně stále, abych si nepoškrábal display, nebo aby se mi nedostal k talčítkám prach. Když vidím, že venku prší tak, udělám jednu nebo druhou věc. Ta první je, že zůstanu doma a škaredě se koukám z okna, nebo Pc ještě zabalím do fólie - utěsním ho, popřeji ženě která mne tituluje ,,bláznem" hezký den a zmizím v lese. :-P

Mám beauty Hunter lone star pro, jsme taky nováček v tomto ale zkoušel jsem ho v potoce a je v pohodě každopádně spokojený samozřejmě budu testovat za každého počasí jdu tak napíšu co a jak 8-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top