Detektor kovů Garrett Ace 250

Chtěl bych poprosit, zda by jste mi jako jeho vlastníci, mohli napsat, jaký je vlastně Garrett Ace 250, jestli je moc poruchový nebo spíše na poměr kvalita/cena až moc dobrý, jeho silné stránky a naopak slabé stránky, jak se chová v horším terénu atp..? Děkuji předem :-)

in category Metal detectors, created by Elmara 15.7.2010 10:47

A kolik jsi toho s Garrettem nachodil?Když se podívám na tvoje nálezy máš tam akorát nějakou obyč.minci :-/.Když jsem dal jewelery tak jsem kopal vše co byla barva a železo ani ne!Myslím,že diskriminace je dost přesná, ale záleží jaká je tam cívka (dosah a podobně).

falang je náramek,někdy i kotníkový http://www.rencitricka.cz/195-falanga-kotnikovy.html

nebo taky bojová formace http://cs.wikipedia.org/wiki/Falanga :-D

no a i když ti tam pípne železo jako barva,což se stává tak pokud jej máš naposlouchaný tak to poznáš,není to žádný problém. jinak barva e kope vždy :-P

co chceš na Garrettu naposlouchat? :-DVždyť má jen tři tony o:-).má se kopat vše co je barva jinak přecházíš :-D.Vím o čem píšu ;-)!

no třeba to když je železo hodně zaoxidované tak ti háže barvu a to se dá poslechout,vím o čem píšu

To je zajímavé za rok a půl jsem si toho nevšimnul :-/.A jak háže barvu?Mezi železo a barvu?S Ace150kou jsem tak našel hodně mincí! ;-)

mate pravdu tak trochu oba. kdyz je tam zoxidovane zelezo tak to pipe barvu ale je to useknuty a da se to naposlouchat ale kdyz nad tim budes smrdlal o trosku dyl tak se ti zacne projevovat zelezo ale taky se mi kolikrat stalo ze kdyz jsem smrdlal a melo to nabeh do zeleza tak jsem nakonec vytahl minci ktera byla na stojaka. secteno a podtrzeno..... kdo nekope ten nic nenajde 8-)

JJ mas pravdu ma se kopat vše! ;-) ;-)A ty mince na hraně je přesně signál mezi železem a barvou!

však jasné :-) kopat se má vše co cinká barvou :-)

Táák a teď trochu romantiky... Vím o bažině,kde by se dalo něco najít. Jasně,že se o to místo nepodělím :-P ,jen chci vědět,jestli ten ACE 250 můžu používat v hodně mokrým prostředí. Aby do toho nenateklo atp... Co poradí znalci v oboru?

Jsem spokojen s ace 250 standartní cívka mám ho asi už 3 mesíce našel jsem snim přez 50 minci možná víc zlaté prsteny a další :-)

250-sátka a já jsme spokojeni. :-)

ludaZ1000.Pokud není cívka naprasklá,tak je to v pohodě.Také mám ACE250 a chodím s ním i v bažinách.

mony- A to tu cívku ponoříš pod vodu,nebo jen "jedeš" nad hladinou bažiny?

Mam prosbu bude vadit když budu hledat s 250tkou nebo se 150tkou ve sněhu a bude třeba -15stupnu?

jasné že pod vodu,to snese,hlavně nenamočit elektroniku 8-),se koukni na youtube jak s ní hledají na plážích 8-),nejdou nad vodou ale pod ni 8-)

a ten mraz??

Do cca -10 stupňů bych se nebál. Měl by pracovat normálně.

ok tak dik

mám dotaz.byl jsem s kámošem hledat u písáku.on má terru 705 a nacházel jednu minci za druhou.já mám g 250 a měl jsem na něm cívku velkou hloubkovou a nenašel jsem ani minci.když jsem chtěl vyzkoušet jak se mě to hlasí,hodil jsem na zem 1,10 a 20kč a vůbec to nepíplo.zkoušel jsem všechny mody a píplo to jen na 10kč.čím to?je to tou cívkou'?zajímavý je že běžně kopu komanče a RU mince a na pláži nic...

Moderní mince jsou železné, potažené pouze tenkou vrstvou barevného kovu. Jednoduchý číslicový detektor jeko je Ace, je bude hlasít jako železné cíle. Srovnání Ace a řady X-terra dopadne pro Ace samozřejmě špatně, jsou to detektory v úplně jiné třídě ;-)

Je ale divné, pokud tedy, jak píše, zkoušel všechny mody, že aspoň v all metalu se mu železné mince neozvaly.

na té 10kč to píplo jako železo,ale je fakt zajímavý že komanče a starší hledám normálně

Možná protože dnešní mince nejsou ze žádného barevného kovu ... ta dnešní 10kč je po 5 letech v zemi uplně v pr. ;-)

Ahoj jaké je uspěšné čištění mincí ????? prosím radu ???? :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-(

Ahoj všem. Jsem úplný začátčník, přečetl jsem si vaše názory a myslím, že Garrett 250 Ace by mi mohl pro začátek vyhovovat. Až si nakopu zkušenosti, tak třeba pořídím něco lepšího, ale zatím by měl stačit. Tak bych se rád zeptal těch zkušenějších, jestli náhodou neuvažují o prodeji toho Garretta za rozunou cenu. Když tak se ozvěte na mix73@volny.cz a domluvíme se. Jura

Tak už jsem ho sehnal

mám ho asi 3 měsíce a sem sním spokojený . hledám na reliks žadne železo nekopu jen barevne kovy pokud to tedy neni velké železo! :-D :-D :-D :-D

Kluci mám na prodej 250ku garreta, i s kvalitníma sluchátkama za 4200-4500. petrhajek88@gmail.com

Zakoupil jsem použitý Garrett jako originál, ale na tašce a krytce je štítek Made in China. Prosím o radu, zda nemůže jít o padělek přístroje, nebo zda se jenom obal vyrábí v Číně.

Tak to bude Čína.

Ahoj,prosím Vás včera mi prišiel tento detektor ACE 250 bol som ale na hodinku skúsiť v lese a našiel som nábojnice,zopár mincí,atď ale stále som kopal dosť šrotu,mohol by mi niekto poradiť s akou diskrimináciou chodíte,prípadne sensitivita a veci okolo toho ;) Keďže som začiatočník budem vďačný za každú radu

Já chodím na custom a mám vynechaný první dva dílky/železo/ a nebo na coins.citlivost mám skoro na max,bez poslední čárky.

čaute všem prosím o radu jaka civka je nejlepsi pro garett 250,dík za odpovedi

Já mám8.5*11DD.Do lesa dobrá ale na pole by to chtělo něco jiného.Taky čekám jestli někdo něco napíše

Díkes zatim sem se taky moc nedozvěděl teda :-/

Zdravim vsechny.Sem tu prvnacek tak sem chtel pozdravit a pokoukat.Zrovinka mi prisel Ace 250,co sem si tu obednal.Co takhle nejakou kritiku,at vim co sem si to poridil? :-D

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top