Detektor kovů Garrett Ace 250

Chtěl bych poprosit, zda by jste mi jako jeho vlastníci, mohli napsat, jaký je vlastně Garrett Ace 250, jestli je moc poruchový nebo spíše na poměr kvalita/cena až moc dobrý, jeho silné stránky a naopak slabé stránky, jak se chová v horším terénu atp..? Děkuji předem :-)

in category Metal detectors, created by Elmara 15.7.2010 10:47

Ještě malé doplnění k předchozímu textu.

Naše firma zajišťuje jak záruční tak pozáruční servis pro většinu značek které prodáváme. U některých detektorů navíc nezajišťujeme servis jenom pro Českou a Slovenskou republiku, ale pro celou střední Evropu. (např. Minelab). Garretů se to ale netýká, společnost Garrett si veškerý servis a to jak záruční tak pozáruční dělá sama. K přístrojům nemáme jak se říká servisní noty a ani přístup k náhradním dílům.
Průměrná doba servisu na LP je v současnosti 8 pracovních dní. Rychlejší už ale asi nebudeme :)

Co se týče tohoto případu. Dva měsíce po které si firma nechala detektor v servisu je neomluvitelná věc, o tom není pochyb a je to opravdu šílená doba. Určitě ale není pravda, že by zákazníka o průběhu servisu nikdo neinformoval. Tomáš (freon) se zákazníkem mluvil 3x a vždy mu sdělovat to samé že se na detektoru bádá dál a že to pan Jiroš (Ferry) servisák Garrettu nechce vzdát. My jsem do Garrettu kvůli tomuto servisu volali jednou týdně.

Bohužel, zde také nepadlo, že před servisním oddělením Garrettu se již v detektoru někdo vrtal a snažil se ho řekněme po domácku opravit.

Tudíž je nám opravdu líto, že to trvalo takto dlouho a navíc se špatným koncem. Určitě i na základě tohoto podnětu chceme s Garretty nad problematikou servisu sednout. Značku ale prodáváme 11 let a podobných problémů jsem přecijenom zažili naprosté minimum a tak určitě nechceme Garrett zatracovat.

Poradí mi někdo jestli mám hledat na režim coins, nebo na jewelery? Já od prvopočátků chodím na coins, ale teď tady čtu že je lepší jewelery tak nevím. Co je podle vás lepší? :-/

Hledej na jewelery a kopej vše na coins nechoď hodně minci bys nechal v zemi.

Ahoj, na trhu se objevil falešný výrobek

Garrett ACE 250 (MD 6250, Čína falešný). Fotografie a videa

http://md-hunter.com/garrett-ace-250-md-6250-china-fake-photo-and-video/

Ahoj vsem, potreboval bych poradit prosim. Mam Garrett Ace 250 a nezobrazuje se mi baterie, sensityvity a 2 posledni mody... nevite co s tim ? Dekuji

Zdravím všechny.!
Mám takový problém s Garett ACE 250,jednoduše co chvíli detekuje nějaké sygnály(pípá).I když ho zvednu talířem k nebi,pořád pípá jako u nálezu.Hodinu fachčí dobře,pak nonstop pípá.Když byly slabé baterky,tak to také dělal,vyměnily se a byl klid.Teď jsou baterie několikrát vyměněné,ale problém zůstal.Nemáte s tím prosím nějaké zkušenosti někdo..?Uznávám,talíř je celkem poškrábaný,na jednom místě kousek odštíplý,kryt nepoužívám,i to může být např.důvod,proč to dělá,uznávám,ale já osobně,nevím...

Tak jsme dva, mám stejný problém, jsem taky zvědavý zda to někdo rozlouskne a poradí..... :(

Zdravím, může to být jedním, nebo i více faktory. Jestli je poškrábaná cívka, tak to je nejpravděpodobnější důvod proč to dělá ty zvuky. A kdybys měl jinou cívku která je v pohodě, tak to můžou dělat vybité baterie, nebo špatně dotažený kabel od cívky do jednotky, nebo je v okolí vysoké napětí, mobilní vysílač, taky to může být mobil v kapse, nebo ohradník pro dobytek. Vzhledem k tomu, že jsem tento komentář našel až po několika měsících co byl napsán, tak už jsi jistě přišel na to, čím to bylo. :-)

Zdravím,
detektor byl na opravě,ale nic nezjistili.Od té doby (přes zimu) jsme s ním nikde nebyly.Baterky tam šly několikrát nové,kabely byly podotahovány.Mobil,to nás s tatou nenapadlo,předtím s tím problém nebyl,ale mobily byly také starší,než jaké máme dnes,můžeme to vyzkoušet.Potom třeba místo hledání (možná spodní voda,nedaleké koleje s vys.napětím.Nevíme).Každopádně,letos půjde určo nová,větší cívka i s novými sluchátky,tak už pak (snad) bude po problémech.I tak,děkuji,že jste se ozval,přeji hezký den.!

Mě to dělal mobil v přední kapse u kalhot, a také blízkost telefonního vysílače (či jak se ta kovová věž mobilních operátorů nazývá).

Aho vsem,mam 250ku treti den tudiz moc neporadim ale rady prijimam. Jsem uplny zacatecnik a nejak snim neumim, porad kopu srot obcas jen diry v kterych nic neni. :-/

Mám dotaz která cívka je pro garrett ace 250 nejlepší? Za rozumnou cenu 😉 sem začátečník ale originál cívka je moc malá 😂prosím o rady 😉

Detech- 30x25 sám jsem jí chodil i tady na lovcích velmi prodáváná co jsem se dočetl ;-)

Děkuji za radu určitě vyzkouším :-)

Ahojte chcem sa spýtať nema niekdo skúsenosť detektor vydava signali aj ked nic nie je pod cievkou niekedy to robi niekedy nie neviete co by to mohlo byt??oplati sa to servisovat??jedna sa o garret ac 250 ďakujem

Zdravim,mam dotaz. Koupili jsme bazarovy ace 250 a asi po trech dnech zkouseni nam prestal jit zvuk😞kdyz se zapne tak to jednou pipne a pak uz nic😕jinak je videt na displeji,ze na kovy normalne reaguje..zkouseli jsme i jinou civku a to same..nevite prosim cim to muze byt? Diky.

Dobrý den koupil jsem cívku z druhé ruky a když jí připojím k detektoru kovů garrett ace 250 tak to dělá tohle viz video ? Myslíte že je vadná cívka a je ta cívka orginální mně se nezdá.Prodejce mi řek že nasmím chodit na tak velkou citlivost ale na ostatních videjí chodí na plno nerozumím tomu tak se ptám co stím ?
V příloze fotky a odkaz na youtube zde

Mám ten detektor opravdu špatně nastavený a nemohu chodit na plno ?

https://www.youtube.com/watch?v=dvwavLTx0Oc

https://ibb.co/yVBYS6B
https://ibb.co/zZpJDSv

Ahoj
Na plno se normálně nechodí, je jen málo lokalit kde by to bylo stabilní.
Chozením na plno si moc nepomůžeš, když to tam není tak to nenajdeš. Na hloubky jsou jiný detektory v jiné cenové relaci.
Na tom videu ukazuješ jen nastavení na plno, co to dělá když ubereš o jedno?
Vyzkoušej to mimo Město-Ves kde není el. rušení, Wi-Fi ,antény, vysoké el. napět , ohradník
dej mobil do režimu letadlo ten taky muže rušit.

Aha dík za info zítra to vemu do lesa a vyzkouším takže tato cívka není o hloubce tak tedy zabírá větší plochu ? Myslíte že jsem si tedy moc nepomohl oproti základní cívce co má garet 250 ? Teď jsem ubral dvě čárky na citlivosti a uklidnilo se to .Ale detektor bere mince i na okraji detektoru myslel jsem že to má brát hlavně uprostřed cívky.Děkuji za reakci a jak říkám zítra vyzkouším v lese .

Něco málo si šáhne hlouběji i když citlivost ubereš oproti standartní cívce. Elektronika v detektoru má své limity to je povídání na dlouho. Vem si sebou do lesa obě cívky metr na měření par mincí nejlépe měděných vykopej na čistém místě díru a zkoušej.
Na Youtubery se vyprdni a udělej si zkoušku sám.

Byl jsem v lese a ten detektor se uplně uklidnil pravdou je že člověk nemuže mít ani zaplej telefon v kapse protože to ruší.Vyzkoušel jsem i na mincích v díře a bere více do hloubky než základní cívka.Takže budu chodit jen stouhle velkou a tu malou asi prodám je mi asi k ničemu.Díky za rady porady 8-)

Ahoj kolegové, prosím o pomoc při řešení problému s ACE 250. pokud detektor zapnu a mám ho namířený do vzduchu a zaklepu s ním, tak mi vydává tóny jako při detkci kovu. Kde je prosím problém? Vadná cívka, kontakt? Jak to máte vy? Dělá mi to u když jsem jednotku sundal z hole a cívku měl jen na té plastové části (abych eliminoval otřesy jednotky) Kabel je samozřejmě přichycen k plastové části hole a cívka by tím neměla být ovlivněna. Když se s detektorem nehýbe, tak je ticho. Prosím o radu.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top