jak je to s micema na webu

Zdravím zkušenější kolegy na tomto webu...jsem tu novej a nechci tu kazit zavedený pravidla, tak mám dotaz, jak je to tedy s přidáváním mincí na tento web ? při vyplňování přidání mince je hned na začátku tato hlaška => "

Pokud vkládáte minci, ujistěte se že se jedná o minci vyraženou před rokem 1953. Mladší komunistické mince budou z katalogu odstraněny.

přidal jsem si do své "vykopané" sbírky minci 20 Kč z roku 2002, která je sice vyražená po roku 1953 ale není komunistická a pak při prohlížení sbírek ostatních uživatelů narazím na německé s švýcarské mince ze 60tých, 70tých a 80 tých let ale ty jsou také vyražené po roce 1953 :-( takže to platí jen pro mince z oblasti CS/CR ? přitom v kategorizaci minci mi to v nabídce menu nabídne (ČSSR 1960-1990) přitom sem ty mince postovat nesmím :-( prosím o vysvětlení pro začátečníka abych tady nekazil pěknou a zažitou databázy, předem děkuji za objasnění. K.

in category History Hunters, findings and determination, created by nokia9500 7.4.2015 01:00

Mince je v nálezech a je k ní i popisek o co jde přesně :)


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top