Je tu někdo ze Znojma a okolí?

Existuje nějaká komunita hledačů na znojemsku a nebo je to tu samej individualista? ;-) Pokud by měl někdo zájem podělit se o informační zdroje na tipování lokalit nebo se vydat na nějakou lokalitu hledat společeně se začátečníkem (se mnou případně ještě s jedním kolegou začátečníkem?:-)zaměřujem se na kolečka (jesli se to tak dá říct při nálezu cca 20ti kousků z našich pokusů od začátku roku...)

in category Groups and joint searches, created by layosh1 26.4.2010 12:49

No, vidím, že se to tu nějak rozdetekovalo (za ty roky), kdyby jste někam vyráželi, dejte vědět, rád se zúčastním, lovím především kolečka a mám zkušenost s tím, že jsou snad všude.

Ahoj rád bych se přidal ke znojemským hledačům...der.rk@seznam.cz

Myslel jsem ze jsem tady uz psal ale i ja ze Znojma zdravim

Pole jsou z orána.. Řepka zaseta... Kam vyrazíme??

No čekám,že se tu objeví nějaký krajan a nic.Tady chčije,ale zkusím letos poprvé nějakej les.Taky někdo jdete šmatlat ;-)

Re.Zeronico jdu pristi sobotu tak pokud chces ozvi se ,číslo je na mobil tady na chatu. ;-) 8-)

Taky mám v plánu vyrazit na hledačku,ale už tuhle sobotu.Asi taky zkusím nějakej les.Pole je ještě moc rozbahneny :-)Nejsem přímo ze Znojma,ale z okolí Pohořelic...tak kdyby se někdo našel na společnou hledačku,rád se přidám ;-)

No na tenhle víkend mám vystaráno :-(.Jdu sice do lesa,ale makat.Takže, dáli bůh a počasí tak příští sobotu. :,-(

To je škoda o:-)můžu se zeptat odkud jsi?Nejsi náhodou z okolí Pohořelic? ;-)Já jsem zatím nováček,ale učím se rychle :-)

O.k. pristi sobota ještě se domluvime po telefonu.Sara ;-)

Možná bych se přidal.

Já nejsem vůbec proti ;-)

Hle zdravim rodnej kraj ;)) ted smrdim v brne 8-)

Ahoj krajane ;-)

POMĚRNĚ DOBRA LOKALITKA, KOUSEK OD ZNOJMA.PRO HLEDANI DOUFAM ŽE DOOOST DOBRA JEDNA SE O LES ALE I POLE. STŘIBRO JSEM NAŠEL NA POLI.LES ZASE BRONZ SEKERKA. ;-).

chtěl bych začít hledat.vzal by mě někdo sebou na hledačku?Znojmo a okolí.dík moc.

Ahoj,je tu někdo ze Znojma a okolí na hledačku?Rád bych se přidal. :-)

Zdar chlapaci..taky ze znojma.. zatim nalezy nic moc ale to bude tim ze nevim poradne kam zajit �� ale...muj kamarad vi kam jit na stribrnaky uz jich ma pozehnane �

Zdravím, taky jsem ze Znojemska, rád se připojím. Před dvěma týdny ve Znojmě u nás před prací nějací kolegové hledači v pracovní den nakládali do auta detektory a jeli asi do terénu. Provokatéři, já musel hákovat v práci, přitom ten den by to zrovna šlo.

ahoj.domluvíme se na společnou hledačku?teprv začínám a nemám moc zkušeností..tak kdy by jsme se domluvili budu rád.dík Jirka.

Můžu tuto sobotu 20.1.2018 po obědě. Pokud se někdo přidá, jen dobře. Lokace jakákoli, všude něco je.

Ahoj.mohl bych se přidat?muj tel:603 537 594.díky.Jirka.

Chlapáci,taky bych někam vyrazil,ale počasí a čas nedovolí.Jestli i přes nepřízeň počasí vyrazíte hledat,tak přeji hezké nálezy. ;-)

Jsem kousek od vranovské přehrady je to pro tebe daleko? Petr

Jirka06

ahoj.to je odkud přesně jsi?já jsem přímo ze znojma. ty jdeš dnes na hledačku?

Jo jdu ale musím s rodinou. když budeš chtít tak se můžeme domluvit někdy v týdnu nebo příští víkend. já muž přijet kamkoli. sem z Oponešic u Jemnice ale ve Znojmě jsem pořád.Chodím okolo vranovské,tady to pohraničí. Včera jsem byl taky. Někdy bych jel i někam úplně jinam zkusit štěstí.

ok.tak se mužem někdy domluvit.taky jsem pojízdný takže není problém.v týdnu jsem v práci do půl třetí.dej vědět určitě se domluvíme.muj tel:603 537 594.mužeš i sms. :-)

tel.607699698

Ahojte, v sobotu jsem nakonec nešel a dostal jsem se jen dnes na dvě hodinky před setměním. Na netu jsem nebyl, takže jsem ani nezaznamenal strhující zájem o společný výlet, už se těším, že to vyjde příště. Pro rychlejší komunikaci připojuji tel. 777 107 802 a nebo e-mail: on1@seznam.cz. Jsem taky mobilní, můžu vyrazit kamkoli, ideálně v okolí směru Hevlín - Znojmo.

Zdravím sousedé. 8-)

Potřeboval bych jít s někým hledat kdo se trochu aspoň vyzná a vysvětlí.Mobilní su. 8-)

Tak to zkusím ještě jednou.Má někdo zájem o společné hledání?Hledám okolí znojma do 40ti km.Většinou sebou beru psa.Auto mám.Pište tady.Pavel.

Ahoj krajane,tak co, už se Ti někdo ozval?Mají to v paži,co? ;-)

Tak někteří radši chodí sami.

No to chápu.Na rybách jsem taky sedával radši sám abych měl klid a mohl vymejšlet pohádky a říčních vílách a kapitálních úlovkách.jenže někdy je víc srandy ve dvou.Nehledě na přímou úměru mezi hlavama a věděním. :-D :-D

Ahoj, jsem tady nový, a jsem ze Znojma.

Ahoj, jsem tady nový, a jsem ze Znojma. 702072499

ja jsem od Jemnice jestli máš zájem. 607699698

Někdo z Miroslavi ? Chodím už dlouho , takže vam místa nevyžeru :-D a spolupracuji s muzeem ... kdyby měl někdo zájem zahledat , pokecat ... zpráva :-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top