kolik let už hledáte

mě se zdá,že je to tu samej zelenáč a starý páky už toho nechali. nebo se pletu, já taky chodim teprve třetim rokem takže vpodstatě začínám

in category History Hunters, findings and determination, created by lux2 5.8.2010 06:29

Já pořád něco hledám a nemůžu to najít takže poslední dobou je to horší a horší 8-)

Začal jsem v roce 2006.

Já v roce 1993. :-D :-D :-D :-P

Nederland:s Jakým detektorem jsi vtom třiadevadesátým hledal?,jestli se můžu zeptat,pochopitelně bez urážky

Já sem měl prvního zetexe,a u něj sem zůstal dlouho akorát sem pak přeskočil na modernější.Taky sem zkoušel Fischera,a Tesoro,ale nesedli,mi až Golden Mask.

OD 85 jsem to zkoušel občas se zapůjčenou armádní minohledačkou W4p od strýce svého času sloužícího v ČSLA. Těch příležitostí bylo , ale pramálo.Bralo to jen větší železo .
Po revoluci Zetex.

V roce 1988 poprvé a na Dukle s armádní minohledačkou.(Hrábě by byly tenkrát lepší)Po revoluci pauza z důvodu nesprávné volby manželky a nehorázné ceny detektoru na výstavě-myslím,že to bylo 67000,-Kčs a za to jsme měli vybaveno do bytu:-(

Já na rozdíl od Habána až po správné volbě manželky, tedy pár let po ní. První kontakt s detíkem asi před 4 rokama, opravdu chodím rok a ccca 8 měsíců.

Teď už mám tu správnou,vlastně nejsprávnější! ;-)

Ahoj ,to máš,oba jste super lidi .-)

Tak to Ti závidím Habáne! ;-)Mít manželku, která hoví stejnému koníčku, -no to je lepší,než výhra ve sportce! Gratuluju :-DHledám zhruba stejně dlouho jako Ty, můj první detík tovární výroby byl AH101 od Whites. Superr strojek. Hodně mě naučil! :-D

To není žádnej dar ženská se stejným koníčkem, máme jeden detektor a někdy bych jí zabil když jde hledat zrovna když chci já :-D :-D A já musím hlídat děcka :,-(

Ten znám ;-)

Myslím, že v roce 1993 jsem si podle Amára postavil svůj druhý, na tu dobu docela slušný detektor.

V roce 1986 jsem postavil cosi, co se trochu podobalo detektoru kovů na hledání stříbra. Od té doby sestrojeno a upraveno hafo detektorů :-)
V současné době - snad již skoro 5 rokem Minelab Quattro a ACE 250 s malým vylepšením :-) :-) :-)

Já jsem začal hledat v roce 2008 z detektorem Bounty Hunter, pak jsem si kopil lepší Garrett ACE 350. :-D

Já od 2008. První mašina Rutus Proxima druhá od 4/2010 XP Gold maxx power. Za tu dobu co hledám jen čumím jaký znalosti jsem získal jak o mincích tak o historii. Navíc bych nevěřil jak se změnil můj pohled na les. Vlezu do lesa a vidím hele tam je úvozovka hele tam rylo prase (ne jinej detektorář ale divočák )atd. Jedu v autě s přítelkyní a ta jen furt poslouchá: Jé podívej tam by se hledalo, tam musim zajet... Prostě začínám z toho být krapet magor :D

Taky vidim všude možně pěkná místa na hledání když někde jedu autem nebo se dívám na nějaký dokument v televizi :-D Jinak s hledáním jsem začal teprve letos na jaře a zepár detíků jsem už vystřídal.

Proč jsi vměnil proximu za golda???? Prosím pověz. Chci si ho ted koupit,protoře jsem si myslel že rutud je špička... :-O :-O

Po roce 90 jsem k hledání přibral něco co dovedlo poznat kov.Ale první detektor až během dalšího půlroku a myslím že to byl USA-CANADA PROSPECTOR II,potom AD 318 a potom další a další.Dnes nejvíc GARRETT a TESORO.Hlavně jsem měnil detíky podle toho co jsem hledal a někdy i našel.

Hledam od roku 2009. Prvním detektorem byl f-2 druhým rutus proxima.Vsoučasné době vybírám detektor zde na lovci.

Můj úplně první byl soc.výrobek.Vyrábělo to JZD Kosova Hora-přidružená výroba r.v.1988.sehnal jsem ho v roce1994.Sice nic moc ,ale furt lepší něž můj výrobek který moc nefungoval.Protože to byl můj první klacek ,mám ho do dnes doma ;-)

Já začal asi před dvěma roky koupil jsem si na aukru Ace250 to jsem měl tak rokapul pak jsem ho zase na aukru prodal a koupil EuroACE.... takže menší krok dopředu jsem udělal :-D

ja zacal pred dvouma rokama..chytlo me to jak svina a pokud mam volno porad smejdim kolem dediny... :-D :-D :-D

Já od léta 2007.

Já začal v roce 2009 s F2 letos sem přezbrojil na ESII a hledám dál ... 8-)

Ahoj,já jsem začal letos a moc mě to baví,brouzdám tady po Hradecku.Mám Garrett AT PRO :-)

Ahoj majky,mužem třeba někdy vypadnout spolu,hmmm :-DTaky chodim Hradecko :-O

Ahojky,nemám ale ted auto

Moc rád bych navštívil Hlinecko,mám nějaké zprávy o konci války,kudy zdrhali němci a kde by se něco dalo najít

Ja autak mam,tak by se to dalo pořešit ;-) Ja ted sbiram same střibro.Dva dny a dvanact střibrnaku Františka I.Dostal sem echo,že nakej starej tipek celej život sbiral střibrnaky a zlataky a když umřel,tak jeho manželka vzala všechny Ty mince a popel sveho manzela a rozhazela to v jednom malim lesičku :-O :-O Nevěřil sem tomu,až do ted.Našel sem ten lesiček :-D :-D :-D :-D rano vyražim,bo odpoledne budu vyrabět auta ve škodovce :,-( :,-( :,-( :,-( :,-(

Zdravím všechny, hledat jsem začal někdy kolem roku 1998, kdy jsme s kolegou postavili podle amára detektor Magnum, s puntičkářsky sestavenou cívkou a reléovým přepínačem all met./ disc mi na začátek stačil, věcí jsem domů nanosil až až. Pak jsem vyzkoušel řadu různých zapojení, až jsem se dostal na svůj "výkonnostní zenit" a tím byla kopie Tesoro Bandido. S upraveným zdrojem a přijímačem parádně běhal s cívkou z Magna. Potom Lobo, Garrett 2500, a v současné době Tejón. Je to parádní koníček, kdo tomu propadne, tak by neměnil. Jen mě trochu mrzí, že za pár - a asi krátkých let - už nebude co hledat. Ta zhruba 30cm slupka půdy se vybere a pak konec. Podle mě se i vývoj zastaví, ne že by to hlouběji technicky nešlo, určitě se nové technologie objeví ale zkuste kopat díru třeba 50cm a tam poloshnilý Cu krejcar. Tohle spoustu lidí odradí,. ubude klientela , pro firmy už vývoj a výroba nebude rentabilní..... Naši vnuci už budou o detektorářích vědět jen z doslechu......No ale dost nostalgie, v úterý to mám volnější, tak hrrrrr na ně !!!

Jo.

Začal jsem v roce 2007, ale loni jsem byl bohužel jen párkrát.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top