Maskovanie.

Nakoľko na Slovensku je problém s hľadaním, uvažujem o Hejkalovi....máte s ním niekto skúsenost v praxi, alebo celkovo - ako riešite nenápadnosť v teréne..... 8-)

in category Unclassified, created by tibko 8.4.2016 17:54

Bohužel kvalita maskáčů šla hrozně dolů.Zejména pro ty kdo používají značky US a BW koupené v armyshopu.Látky,zipy a šití prostě hrůza.Jsou to jen napodobeniny.Asi jako jeansy Levis.Nevím kde šijí pro naši armádu,ty jsou kvalitnější (zatím) :-(

ještě že mám origo vz. 60 jehličí , kalhoty 1966 a blůza 1973 ,fasováno v Přáslavicích 1996 jako funglofka :-P

Přáslavice nikdy více radší kulku do palice, ja byl 1996 Kozlov kousek vedle, často jsem to slýchával :-)

kecáš, byl to pionýrsky tábor, já blbec to měl podapsat :-D

co já slyšel, tak začátek 90let tam byl mazec, odběry krve , gagarin atd :-D

já byl v Kozlově kousek vedle, a tam to mazáczví jelo slušně,bufety,sahary,zažil jsem i motokros ,večer všichni bažati museli mít u postele složené trenyrky a v kapsičce u nich cigáro aby staří jak příjdou z huspody měli co kuřit,a ještě nám vždycky vyházeli skřínky z okna na buzerplac za odměnu,dneska na to spomínám s usměvem ale tehdy jsem se moc nesmál :-)


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top