Minelab Profind "zasekávání"

Používám dohledávačku už dva roky, v podstatě od koupě jsem se čas od času setkal s tím, že se dohledávačka občas "zasekla" a začala pravidelně vibrovat, jako by byl cíl cca 2 cm daleko - pomohl jen restart (vypnout, zapnout), ale problém většinou přetrval, občas pomohlo na konec pinpointeru lehce zaklepat po vypnutí a po zapnutí už neblbnul. Problém se ale začal nyní zhoršovat a včera jsem už pole v podstatě prohledával bez dohledávačky, protože už nevydřží déle jak pár vteřin hledat, aniž by nezačala samovolně vibrovat - protože pak člověk myslí, že má cíl a samozřejmě, že tam nic není. Dále dohledávačka vibruje i když se špatně natočí (třeba cívkou nahoru, byť jen na chvíli). Nesetkali jste se s tímto problémem? Asi jsem měl dohledávačku reklamovat hned po koupi, ale ještě jsem nevěděl, jak s ní zacházet a pak jsem vždy doufal, že se to vyřeší. Zkoušel jsem 2 značky baterií - vždy nabíjecím, ani nová nepomohla. Dohledávačka baterii podle nabíječky poměrně dost vybíjí i při krátkém používání, což je taky podezřelé.. nemáte někdo podobnou zkušenost / nevíte, jak dohledávačku opravit?

in category Detectors - unsorted, created by Petr_Cze1 17.8.2015 16:02

Zkus tu baterii jak radí Tramp a pokud se to nezlepší, pošli na reklamaci do Jílového :) Tacud


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top