Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

in category Metal detectors, created by Elmara 3.10.2019 16:14

Zdravím, měl bych otázku.
Je rozdíl mezi 340 a 540 jen ve funkcích, nebo i v kvalitě hledání?

Dá se říci že funkce navíc zvyšuje kvalitu hledání myslím že i hloubka je zhruba o 10cm u 540 lepší než 340 to se promítá i v ceně pokud nad tím přemýšlíš vždy je lepší vzít vyšší řadu aby ti to splnilo tvé očekávání a nekupoval za chvilku další pokud tě to bude dál bavit Van je dobrý začátek na delší dobu není potřeba mít super stroj ale i to štěstíčko a číst v krajině lovu zdar :-P

Úplně souhlasím s tvojím výkladem chodím se 440už par dnu :-D :-D :-D Jsem spokojen se skládáním i zapnutím " prostě rozložíš a jdeš ". Na jediným co přemýšlím je že bych asi mohl dokoupit větší cívku :-D A je fakt že mně zatím ani nenapadlo kupovat něco nového (asi proto že jsem lenivý něco nastavovat a ladit :-D ).

Dík no než budeš kupovat novou je lepší se potkat kdo má 540 a vyzkoušet protože nevíš zda střeva 440 jsou totožná s 540 a větší cívka by nemusela býti očekávaný poměr cena výkon čili vyhozené peníze :-P

Zeptej se folwarczana ten měl 440 s 12"cívkou třeba dá informace :-P

o.k asi to bude jistější ;-)

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli už máte zkušenosti s 12 palcovou cívkou na 440. Předpokládám, že větší cívka = vetší dosah, ale na druhou stranu, předpokládám, že se budou snižovat separační schopnosti. Moje idea by byla, že 12'' bych bral do lesa a originál 10'' na pole. Zajímala by mě praktická zkušenost, jestli to prostě má za 3500 cenu ;-) moc díky!

Ahoj. V podstatě si vše napsal zprávně. :-) Ale dá se chodi i pole, rozhodující je množství železa v lokalitě. ;-)

Jasně, rozumím. Pro mně by byla ideální zkušenost někoho, kdo pořídil ke 440 právě 12'' cívku, jestli prostě při první hledačce řekl "wow, to se s 10 nedá srovnat" a nebo naopak "no nějak zásadní rozdíl nevidím" :-) ale chápu, že je to těžké jednoznačně říct.


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top