nečitelné a sežrané mince

Zdravím hledačskou obec a všechny mrcasníky!
Začíná mě trápit pixle se sežranými mincemi, které se mi množí geometrickou řadou. Otázka je taková, co Vy s tím měděným šrotem děláte? Necháváte ve skrýších, šuplících?
Vyrábíte z toho něco dalšího- třeba jetý šperky nebo.... prostě je vyhodíte na nový polygon.... či láskyplně "recyklujete" na poli "zasetím" pro další detektoristy? ;-)

in category History Hunters, findings and determination, created by Ital1981 27.9.2014 11:59

Moje moje moje,nikomu nic :-D ale nee,nechávám je na čištění,teda pokusy. A dávám i detskám do výtvarky ;-)

Já to mám vyřešený jinak o:-) Vyčistím mrtvolky do zlatova ,vyleštím a dám do pytlíčku. Každej rok mám domluvený s paní (ne spaní ) ředitelkou ze školky ,že mi dá vědět kolik je dětí a podle toho napočítám mince. uložím v lese a zaskládám kameňem . Pak nakreslím pro děcka mapu ,opálím a v době vycházek se jako neopatrný loupežník nechám nachytat ,jak mapu skovávám. děcka mě vyplaší a já při úprku do lesa mapu hned vytratím.Děcka mají radost , adrenalín a pak ještě pokládek u kterýho je vždy ještě přidaný nějaký příběh z místních povídaček a pověstí 8-) :-D už to tak funguje nějakej rok i když malá už ve školce není . Vím že je to hloupé, protože paní ředitelka mi stejně nedá (možnost vrátit se do školkovských let o:-) ) Ale takhle se pobavíme všeci zůčastnění ;-)

joeblack, jsi frajer. To je poslední dobou nejlepší, co jsem četl. Ty děcka musí mít z takové akce neskutečnou radost. P.S. Ta ředitelka snad ani není ženská, když nedá. :-D

Díky . Beru to podle reakcí malé, když chodila ještě do školky.Vyprávěla mi doma , co zažily a jak ten hloupej loupežník je nejdřív vystrašil a pak se málem přerazil v lese jak pelášil .A ještě ztratil mapu k pokladu ,tak ju budou ráno zkoumat a zkusijou podle ní najít poklad .Moc se na to těšila . Nejvíc mě fascinovali ty rozzářený očička, když vše vypravovala 8-) Prostě na děckou radost sem úchyl a mít obchod z hračkama okamžitě zkrachuju :-D :-D
Ta ředitelka bohužel je ženská až moc a úplně všude o:-) jen osud Elův je stále stejný :-D :-D :-D

Nebo možná je rád že nedá :-D

Jeldo: vše je relativní. V tomto případě jde jenom o počet vypitých piv. :-D

před děckama nepije a po školce jsem pod kontrolou zas já, takže mi zbývá jedině platonicky doufat a snít u toho piva :-D

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top