Nejpraktičtější (i nejpodivnější) nálezy detektorem?

Docela by mi zajímalo co se vám už podařilo najít za nejpodivnější případně neužitečnější věci pomocí detektoru. Já jsem našel kladívko a kombinačky. Kladívko je dost překvapivě hodně moderní hodně podobné tomuhle http://thefilmfellas.files.wordpress.com/2012/05/3eb669f9fa0eb02649a6673276a73d79.jpeg
a kombinačky taky moderní. Ve výsledku docela užitečné nálezy 8)

in category Unclassified, created by DrMacak 22.6.2012 12:41

Kramli a hodila se ;-)

Čestik lovci no já našel v zaniklé vesnici mosazné kovaní na otevirání oken čily klasická klička od okna no nebylo kompletní ale líbilo se mi tak jsem si z něj vyrobil otvírak na víno. Velmi praktické každému se líbí tak lovu zdar . 8-)

V den kdy sme na MS letos hráli se Slovákama sem našel na poli puk,volám na kolegu dívej to je znamení že vyrajem, ale kolega zděšeně křičí zahod ho,no já sem si ho teda nechal,jak to dopadlo víme jenom doufám že sme neprohráli kvůli tomu nálezu :-D

Dva štípací klíny na dřevo, sekyrku, lopatu a včera kovadlinku na kutí kosy. Pracovitý to byl u nás kdysi lid.

Kosa se naklepává........ :-)

U nás se kuje (kout), není to totéž jako kovat. Vždycky se u nás říkalo "Musím nakout kosu"

Beru.To "u nás" se kují pikle...

Umělý chrup vcelku zachovalý, ale zatím nepotřebuji :-) :-)

Tak to u nás taky. :-)

V lese protézu nohy až nad koleno a taky několik nafukovacích pan na jednom místě (masový hrob!).
:-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top