Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

in category Groups and joint searches, created by Georgg 11.2.2011 21:03

jinak zima nevadi. aspon neni blato. osobne chodim cely tyden od 8 rano do 4 odpoledne .... s jednou rukou v sadre /celodenni vychazky jsou super/ :-D.... holt abstak je abstak.... jen to kopani a prenaseni vercajku jde trochu hur. kopu jen tutovky.. ale jde to 8-)

Zdarec,nekdy bych se rovnez rad zucastnil spolecne hledacky ;-)

Zdarec,taky bych to konečně šel zkusit,mám ace 250 ale zatím nacházím jen samý alobal a vršky od píva...V Hodoníně jsem téměř každý den,ale asi bych vám přinesl spíš smůlu...Kdo z vás chodí po tom poli kousek od pánova? ;-)

U pánova už sem viděl hodně lidí, já s tama mám 3 stříbrňáky :-)

miki42. na smolu neveřím ,to pole jak řikáš zkus mám tam pár medáčku a zajímavé veci jinak klidne se stav když ti to vyjde už dnes hlásili 4 stupne nad.Stříbrnák mám od naproti 1 to jednou v nedeli na poli 5 hledaču tak sem šel až v pondelí dopoledne s tím že asi nic a 5 mincí z toho tento stříbrnáček tak me napadlo za každého jeden. :-) :-) :-)

pifin71: Kam vlastně chceš jít, já sem to tipoval na pole kolem autobazaru "Vaše"?

Jasne su pro, tam sem byl před týdnem líbilo se mne to tam našel sem tam zajímavou vec ,vezmu ju. :-)

Hoši nevyberte to šecko nech tam něco zostane aj na druhů várku. :-P :-P

Neboj :-)

ahoj ,ozvy se mi jestli seš z lipova čauec :P

Ješte jedna odpolední a hurá na pole vyčistit hlavu ,už aby to bylo. :-) :-) :-)

Mám tři hodky sice mrholí ale du se jen tak cvične mrknut na to pole,stavím se na garáži nabrusit rýč. :-)

Tak pánové jaký byl srázek a co všechno jste našly?Já vyrážím zítra na moji první pípačku,někde v lese jsme stratily velkou závlačku z traktoru tak pujdu postopách ji propípat,už se těším jak malý kluk :-D :-D :-D

Srázek byl dobrý,sešly sme se já a daje přijel ješte kolega z práce,nálezy super,mincí 12,16 pečetí, 1 prsten,1 křížek, 4 knoflíky,3 kulky plechová přaska,železný klínek,jedno závaží,ale 5 hodin ve vetru severáčku profukly až do kostí.Tak zas nejdřív o výkendu. :-)

Pifine. Ten kolega jsem ja vilzn.

Super hledačka.Dneska se zahřeju svařáčkem a zitra vyrážím znova :)

Pane-jo....Vás na tom Hodonínsku ale je!! Hned bych taky šel. 8-)

Je svařák bych dal, musel sem dat čaj a vanu nemám momentálne víno doma,zase bych šel zítra ale nemožu to je v háji. :-) :-) :-)

Nazdar tak to jste dobří s tím nálezem,já jsem dneska prochodil celou neděli a našel jsem jen dvě patrony jednu minci a nějaký neurčitek vyřezávaný a půl kyblu železa hrůza,to jste chodily po lese nebo po poli?díkec ;-)

Včera sme chodily po poli. Dnes sem byl sám a dopadl sem zhruba stejně jak ty :)

Tak hosi ja jsem dopadl take jako vy.Nic zajimaveho krome srotu a nabojnic az na kladivo ktere jsem si teda vzal do dilny jen nasadim topurko.Jinak vymrzli z toho vetru jak vojaci u Stalingradu.Snad pristi vykend se zadari jak me tak vam. :-)

Kladivo sem taky dneska vykopal, ale nechal sem ho tam (nemám dílnu) ;-)

Chalani ak by teda nevadila navsteva od susedov, tiez sa rad niekedy pripojim.

Zdravím kluci, díky tomu že sme dnes potkaly náhodou tetu a deti moje neoblomné chtely na chvilku na návštevu sem mel neplánované 3 hodky volna, sem spechal na pole zabalený jak pumpa nebo se mne zdálo že ten dnešní vetr byl ešte silnejší než včera no nálezy dobré ale mín kraloval Ag 1616 trošku mne oblélo horko při nálezu dvou cvičných raket,samozřejme spousta šrotu ,plechu a ruzného železa.Daje nevzal sem si tvoje číslo jinak příští výkend mám volný. :-) :-) :-)

BobPaar.-Klidne se připoj mne to neva. :-)

Jéé kladivo asi historický-nebo histerický? o:-)

zdar dhlapi jsem z hodonínska a občas s kámošama chodím hledat rádi by jsme sa někdy přidaly ;-) :-)

daje v nedeil su volný :-)

OK ;-) Kdyby se chtěl někdo přidat, tak sraz je u restaurace Pepíno v Hodoníně v nedělu v devět.

Se budu tešit, kuci du na pivo at su v nedelu fit :-) :-) :-)

Kam chodíš na pivo?

....pívečko...bych si také dal,ale držím pohotovost... :,-(

To Pifin,koukám,že to pěkně rozjíždíte,nechte taky něco až se vrátím...:)

Jasan neboj,už se teším až se vrátíš. Jak to tam de? A co nálezy po práci? :-)

daje,tak z klíčku do hodin co sem našel na klíčkovém poli se vyklubala po umytí pekná svátostka.Až příšte pudem tak ju vezmu. :-) :-) :-)

Ahojte, jsu tu nový a vidím, že je Vás tu z Hodošu a okolí vícero. Taky jsu z Hodošu. Někdy hledám sám, někdy s kamarády...

Nazdar SVS. Ahoj daje, dnes sem byl tam co sme byli posledne spolu,hned jak sem vstupil jaden posmrták 20ti halíř kopa šrotu plne kapsy pozinku po skoro 3 hodinách sem našel krásný 25ti halíř neuveřitelne zachovalý 1953 no a třímetrový řetez na vola tak sem si ho hodil kolem krku a šel sem na večeřu. :-D

Pěkná práce :-)

Ahoj, bohužel mám tento týden odpolední... pifin71 - s tím řetězem jsi to napsal moc hezky... jinak taky nacházím perfektně zachovalé Al mince, někdy i v těžkých, mokrých půdách, ale taky jsem našel takové, které byly nafouklé a zpuchřelé...

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top