Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

in category Groups and joint searches, created by Georgg 11.2.2011 21:03

No neni to zrovna moja 1 ale proč né,ochutnat možu dycky,šak po druhé si nalévat nemusím :-D

daje nazdar,jak to chodí?já dnes pěknů psí známku Gaya-Kyjov 1883,č.124.Jel sem jak sme byly posledně a padl koník,jenom sem zatočil doleva kolem alobalového pole,přešel přes římské,k přeslenovému poli a ze tím je to moje nové pole,střepů hodně ale kovy žádné,pole to bude suprové až tam něco najdu :-D zpátky sem to vzal na zlatákové pole v naději že kopnu už ten hrnec,odevzdám ho a za odměnu pojedu někam za teplem na 14 dní, doma bych samozřejmě řekl že su ve špitále ze žlůtenků :-D :-D :-D :-D :-D

Tož kam vyrazíme koncem týdne Pifine ?Už bych si z Jihu rád něco odvezl,ne jenom draka,jak o víkendu z Vracova :-))

Ahoj, no moc mě to nechodí, rozjíždím podnikání takže není toho času. Už tě mám na stránkách :-) http://madapo.webnode.cz/realizovane-zakazky/

Přes výkend nebudu v Hodoši,jedu s kamošem do Brandlína,až jedině ten další,nevím jestli s ním nepojedu ještě v nedělu zahledat někde kolem.Majů tam nádherný les jak v pohádce. :-)

Pifine tož poreferuj trochu. Jak bylo a tak ..... :-D

Nazdar,bylo to celé super,byl sem zvědavý na některé lidi co znám jenom tady z Lp a tak sme poseděli a pokecali.V nedělu sme s kamošem dali po cestě dom ještě nějaké pole,co mu padalo to bys nevěřil,kam vlezl tam ag,dal celkem snad 12 kusů různých ageček,já jenom tři. :-D Čekal sem každů chvílu kdy mu padne zlatáček,to sem eště neviděl,naštestí nepadl to bych asi pukl závistí :-D :-D :-D

No co na to říct, někde je, někde není ..... ;-)

Jo fakt,tady u nás su rád když padne jeden za výkend :-)

Tož jedden za víkend, jo? No tak to já su rád že vůbec něco najdu. Asi chodíš na lepší místa .... ;-)

Místa sů všude stejné,kamoš razí teorii že na každém poli je prsten,pečtítko a stříbrnák a tak nějak to je :-D

Ano, s tím souhlasím. Je fakt že asi chodím špatným směrem, protože nechápu že kolega co jde vedle najde stříbrňák a já ne :-D

To se zlepší,X-Terra 705 je dobrý stroj,chce to chodit moc pomalu a u zemi cívku,musí to padat,až pojedu někdy na vašu stranu zajdem zahledat,dám ti vědět :-)

ok, šak s Dajem sa myslím vidíte furt, ne? ;-)

zdravim kolegi z okoli pred tydnem sem si poridil detektor vysi rady predtim sem mel garrett 150,250,teknetiks alpha a skusenost minelab safari, no zehnal sem za slusnou cenu garrett gti 2500 zatim spokojenost az na to nastaveni pudnich filtru nemate nahodou nekdo skusenost stimto klackem rad prijedu a necham se zaskolit

Zajeď do Brodu ( http://www.moraviadetect.cz/) za klukama a oni ti jistě dobře poradí :-D

Moc se nevidíme,ale chystám se za ním v nejbižší době :-)

No já jsem zvědavý na ten jeho Rutus, teda jestli ho ještě má ..... :-D

Nemám, nehledám :) Ale rád Vás pánové uvidím :)

Jak jako, nemám, nehledám. Co to zkůšáš. To přeca nejde nehledat ... :-P

Taky,rád bych ho viděl v akci

Tož to je v háji,co budeš dělat? Zrovna přemýšlám že bych zrušil důchodové a kůpil zase motorku na léto kdy sů ty pařáky a nechce se mě hledat,důchod je pro mě vzdálený jak Jupiter,takže mě to ted nějak nebere šetřit si 24 let na to aby mě stát z mojich peněz dával dva měsíce kapesné než natahnu brka,navíc pak v důchodě neudržím ani stolicu né tak řídítka :-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Sorry , ale smál jsem se tak , že jsem nemohl psát. Ale jinak máš pravdu.

daje,ale ke Karlovi by sme se mohli jet podívat všichni né? a pokecat :-D

To každopádně, návštěvu sklepa spojenou s degustací nikdy neodmítnu (burčák se blíží) :)

dekuji akurad se mi to hodi moje mamka koupila v brodu byt tak to spojim s navstevou a ma tam studio (pedikuru)kdybis potrebovala kontaktuj mne :)
-kotasek159@gmail.com

Ten zelený strom měls dycky? Sem si vůbec nevšiml,ale je parádní :-)

No vždycky ne, je to lípa. Abych byl stylový ....

No vždycky ne, je to lípa. Abych byl stylový ....

Počasí super,dem na to Bobe? :-)

Dnes se u Strážnice nehledalo? Sem si říkal stůpnu si do fronty na agečka na Kauflandovém poli a tam ani noha :-D Nechtěl sem vám to tam všechno vybrat a tak sem šel na mědákové pole a padli jenom mědáky podle mědákového řádu tak jak to má byt :-D Pěkný strom Joženko71

Já byl na jiné lokalitě ;-). Tož škoda žes nedal vědět dřív.
No o tom žádná že lípa je pěkný strom. :-D

Až pojedu do Blatnice tak dám vědět,snad se tam letos dostanu :-)

TAm ani nejezdi, nnic tam néni ;-). Hlavně tam kam chodím já :-P

ahoj kolegove potreboval bych se znekym zvas telefonicky kontaktovat a popripade zajet na jedno misto v Hodosi nasel sem 5 pfenig a pod nim stale signal tak kopu dal az sem po kolena v jame a najednou naraz na beton otazkou pro mne je jestli to ma dal cenu kopat mam podezreni ci to neni jen betonova placka s armaturou ale k zelezu se mi to nehlasi pouzivam garret gti 2500 dekuji predem ps. poradnou lopatu rad uvitam ;-)

S tím ti neporadím,tak hluboko nechodím,nestojím moc o překvápko sbírám mince a kovy.hlůbka max.30cm.Hlůbš sů podle mě jenom poklady a munice,s obojím je pak ale potíž :-D

nevadi snad nekdo druhy ani ja nekopu hloubky toto je poprve nedavno v petrzalke v Blave nasli na sidlisti vojensky bunker napadlo mne jestli to neni i muj pripad ale v Hod. se nenachazela zadna obrana linie i kdyz tento odkaz mne zaujal
http://cs.m.wikipedia.org/wiki/Boje_o_Hodon%C3%ADn_a_okol%C3%AD_v_roce_1945

Nějaká obraná linie se tu nacházela ale já v těch zákopech nacházím jenom pásky do pušek,zatím nic nepadlo ani odznak ani knoflík.Odkazy mě tady přes tento prohlížeč nejdů otevírat,bohužel :-)

mozna budou v 35 cm ale ty kopes jen do 30 no ale sem na tom stejne taky zatim nic z Wll az na ten bunkr co ja kopat nebudu :-D do te doby nez vyhraju sportku a koupim jak prvni nejaky bagr

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top