Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

in category Groups and joint searches, created by Georgg 11.2.2011 21:03

Dík Oldo,to je správná reakce... :-) :-)

Děkuju moc,rád se zastavím

Nemáš vůbec zač, v pohodě dojeď. Uvidíš co se s Etraku dá dostat, je to fakt výborný stroj. Kontakt na mě je stránkách www.moraviadetect.cz. Ahoj Olin

Omlouvám se za pravopisnou chybu "z Etraka", se stydím. :-D

Pánové nevíte jak je to s hledáním na Kvildě?Psal jsem dotaz i na ou Kvilda ale odpovědi se mi nedostává a dovča se blíží.Nerad bych dostal držkovou od místních,díkec

Podle mě je to tam přírodní rezervace,je to určitě aj v turistické mapě.Někde kousek za vesnicí v lese bych se toho ale nebál.Čeká mě taky ještě dovča,Jeseníky,detík beru taky.Už si zjištuju nějaké fleky :-D :-D :-D At se daří a užij si dovču :-)

Díkec moc,v Jeseníkách je to super,minulý rok jsme tam byli,teda trošku těžší terén co se týká výletů na kolech ale jinak krása.Taky přeju odpočinkovou dovču ;-)

Těším se jak malí Jarda,hlavně na přírodu,zase to bude jiné než ta naša Hodonínská rozpálená písková placka :-D z detíkem to možná dopadne jak loni,před chatů vypuštěný rybník Komorník,co víc si hledač može přát,jenže jaksi nebyl čas a tak mě stál detík od příjezdu do odjezdu v rohu,to je samá mašinka,Landštejn a samé takové dovolenkové špeky,na detík sem si ani nevzpomněl :-D :-D :-D Málem bych zapomněl na moje nej městečko Slavonice,tam sem přijel a věděl sem že su doma,parádní pocit :-)

ahoj kluci sem z holican ale v Hanusovicich sem bydlel od 8 rok.do 13 a jeseniky duverne poznam nejlepsi nalezy okoli Ramzove Stare Mesto a pak jeste kousek dal ust. orlici konkretne Kraliky jinak tam byva super rekonstrukce II svetove na cihelne lokality super hlavne pro valkare :,-(

pardon jsem z Holica (Wywar)

Králíky a ten vršek sme projížděli s klukama na motorkách,to sem měl ještě moto značky Jawa 350,super stroj,jenom sem s ním nesměl zastavit,dycky chcípla,i na červené a skoro všude,musel sem sní pořád popojíždět,takže si všichni určitě říkali,kam se cpe ten debil s tím šrotem šak je červená :-D :-D :-D Odnaučila mě kouřit,za což značce Jawa děkuju :-D

:-D to mne na 350 nahaneli v 15 po polnacce u kauflandu v Hodosi na levo kukurice na pravo a ja jen sandale sortky a bez trika no vletel.sem do toho celi dorezany motorku sem sklopil a utekl vecer kdyz sem se vratil na mistl cinu motorka fuc pripadnemu nalezci dekuji za vraceni odmena ho nemine ;-)

lidi žijete tu ještě vůbec???? :-P

Ale jo Jardo občas ještě žijeme :D

Sedím tu a číhám až u vás sklidí kukuřicu :-D

snad nechceš jet do Strážnice???? :-P

Tož to víš, s Trakařem ti to tam vyzbírá ...... :-)

Jo a když jsem u toho psaní, pochlubí se kolega z Veselí co našel nějaké bumbum u Lhoty?

Myslíš nějaků pecku? Nebo municu? Neni ten kolega Fric? :-D :-D :-D

No si tak hledám a najednů hůkačka a poliši. Že jestli jsem je volal na ten granát. No já to nebyl, tak jeli hledat toho pravého. A máš pravdu, má takové německé příjmení ..... :-P

Kua,kucí, kdo tam u vás zase dal teho žlutáka? :-D Jak to orané srovná su tam,nekeří tu u nás kamarádi říkali že já ale já ted enom kuštuju tu ořechovku furt a nemám moc času na hledačku,jednak bych nafůkal od září do března a druhak je to na kole štreka :-D Tož at se vám daří aj dál,snad na mě něco zbude až v tom březnu zase začnu jezdit autem :-D

Jak to vypadá f téj Strážnici?Šecky pola sů oseté?Bodaj tam vyrazíím.

Netuším,naposled sem tam hledal o prvním adventu v oranici,padlo pár mědáků i nějaký prstýnek. :-)

Tak sem se včera dověděl, že staré letiště po kterém chodím a hledám,je asi o 500 metrů dál.5let tam chodím a libuju si jak to padá :-D :-D :-D daje, až to budeš číst brnkni :-D

vitajte. nekdo na hurahledacku? auto, ridicak mam a chystam se po obede provetrat masinu :) ;-)

TO: pifin 71, jsem z Veselí a žádného Frica neznám. Pokud by jsi měl zájem spolu hledat napiš, jsem začátečník a nějak se nevyznám, nikoho neznám, ty jsi přece jen FELDWEBEL!

Feldwebel,kdybych věděl jak se toho zbavit,rád se toho zbavím,snad náčelník pomůže.Veselí mám z ruky,tam pojedu až sklidí řepku,samo už ozbrojený pozdravit Frica a jeho pole. :-D Rád bych ho naučil tančit. :-D

Ej pifine ten Fric musí byt pěkný debil, že ti musel zvednout žluč. A fakt sa tak jmenuje já jsem se trochu vyptával po veselí, ale nikdo ho nezná ne ni to jeho přezdívka? Kdo ti říkal jak sa menuje a otkud je? No na každou svini sa voda vaří.
Hele tak se mužem sejít někde jinde nemusí to být u nás, klidně někde jinde já nejsem znalí místa ani detíku.

Pifine tak mně napadá, právě se chistám do terénu a dělám si obavy z takového debila jako je ten fric, on je taky ozbrojený?
A co jsi si proti němu pořídil slzák, nebo jak nejlépe se vybavit proti takovému debilovy asi nejlepší je pistoli pár výstřelu do vzduchu pak pod nohy? Asi jo když ho chceš naučit tančit. :-D

Chcu aby tančil,třeba jen hodinu :-D Hudbu mám. :-D

Ej pifin tak toho fritza asi mam je to jeho nyck. NA DETEKTORWEBU je to nyni cca 11-20 strance pod prispevkem polni hledacka mrkni na to.

Kluci,nemáte tady někdo z Hodonínska CS1MX nebo F-19?

Tak dobré,už sem snad sehnal. :-)

Kluci nemáte někdo na Terce 705 (Minelab) navlečenou sondu Mars MD Tiger 2F? :-P

Co by jsi potřeboval vědět. Máte tady testovací jak Tiger tak sniper. :-)

Máro díky za reakci. No protože si tu fůra lidí protiřečí ( jeden chválí, druhý nadává), vyzkouším si to sám v Brodu. Díky za nabídku ... ;-)

Zatím nemáme ani jednu špatnou reakci od těch co si sondu opravdu koupili. Tudíž to bude tak jak to často bývá jenom nějaké blafaní. Sondy chodí opravdu dobře a je to posun :)

Jo a pánové, rád bych věděl jestli ještě někdo měl problém s policií při hledání okolo Strážnice.Je tady zase fůra řečí o archáčích a jejich aktivitách a než se do někoho opřu ( protože to jsem slyšel dělají jen haj...ci a ko..ti) bych si to chtěl ověřit.
Tak tedy opravdu má policie nějaké pokyny od jednoho zatím nejmenovaného "archáče" a jeho dvou pomahačů, nebo je to jen fáma?
Kdo něco ví ?????????????????????????????????, :-D

Ahoj,já jsem cca měsíc zpět měl návštěvu od cajtů v okolí Strážnice,směrěm na Tvarožku.Údajně přišlo udání od nějakého archáče z okolí,že se v těch místech co jsem zrovna hledal pohybuje parta tří detektorářů.A odchytli tam bohužel mě,šel jsem po poli,najednou zastaví policejní auto.Zatroubili na mě,tak jsem samozřejmě zastavil a říkal si co asi tak budou chtít.A bylo pane jste tady sám a víte že hledáte v archeo lokalitě?Což jsem samozřejmě netušil,že by v těch místech nějaká měla být a samozřejmě doma po proskoumání zjistím,že tam žádná archeo lokalita není.Proběhlo focení mě i detektoru,projížděli si mě v počítači,no asi půl hodiny jsem strávil v jejich společnosti.Nakonec hrozba pokuty až 4 miliony a takové bu bu bu.Moc příjemné to nebylo a od té doby v okolí Strážnice nechodím,nestojím o to aby mě někdo pro nic za nic buzeroval,když chodím po obyčejném poli.Jo a ještě mi říkali,že měli v nedávné době sezení s pár archáčama z okolí,ůdajně jim dali nějaké mapky okolí s archeo lokalitama a momentálně tam možná probíhá nějaký hon na detektoráře.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top