Nokta Makro PulseDive- přeprava letadlem/zákaz používání v zahraničí

Dobrý den
Jaké máte zkušenosti s přepravou letadlem?Co jsem vyčetla je to tak, že Pulse Dive včetně sondy má být uložen v příručním zavazadle, ne v odbaveném?
A ještě bych se chtěla zeptat, kde všude můžu hledat?Je to někde vyloženě zakázané?Můžou mi to někde na letišti zabavit?Předem díky za příspěvky!

in category Search abroad, created by Hlepok07 9.5.2023 16:02

mna by tiež celkom zaujímali reálne skúsenosti s cestovaním s detektorom lietadlom. či už velký alebo malý ako nokta makro pulse dive. Kde nie je problém tam a späť, aké náležitosti treba dodržať čo kde uložiť, čo s baterkami, sitom, aké spoločnosti nemajú/majú problém s detektorm na palube, odbavenie... atd. zaujímam ma minelab equinox, manticore, nokota pulsdive.

Já jsem převážel pulse dive v příručním zavazadle, tak jak mi bylo doporučeno. Na letišti v Praze jsem ho musel ukázat a vše ok. V Egyptě při rentgenové kontrole opět vyndat a hrozný problém. Detektor mi byl zabaven a při odletu navrácen. S tím byl spojen poplatek 25E a spousta běhání, hledání toho správného člověka a nekonečného čekání.
Letos ho beru zas, jen ho rozeberu na dva díly a povezu ve dvou kufrech. Uvidíme ;-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top