O vkládání příspěvků

Zdravím všechny mazáky,i nováčky v hledání z detektorem. Jsem na tomto Webu taky nováčkem, nebo spíše jsem se sem zaregistroval- abych vyděl co a jaké skvosty se sem posílají dobrodruzi a hledači- co propadli tomuto koníčku. Ale jsem zklamán, tím že se sem mohou vkládat příspěvky jen po jednom, protože když najdu třeba deset mincí-,tři botovky-,zvoneček,. závažíčko, a čtyři pruvlečky na popruhy--- tak budu muset poslat 19 příspěvků ???? o:-) o:-) o:-) Tak to sem opravdu radši nebudu nic vkládat a posílat, Jinak hledám už přes dva roky, vkládám na DW. Přeji všem zdejším hodně štěstí v nálezech. Schoty

in category History Hunters, findings and determination, created by schoty 10.2.2013 19:28

Pro
přístup do sekce SECRET je potřeba poslat Váš první příspěvek na adresu
klub@lovecpokladu.cz . Do 24 hodin se Vám pak aktivuje heslo a jméno a
Vy budete moci nahlížet do sekce, která je určená pouze lovcům pokladů.
Obsahem skryté části stránek je galerie nálezů našich členů a "chat" o
všem okolo detektorů, archeologie.
A do sekce secret mohes davat hromadny fotky...to asi tak...

Ahoj poslal jsem na tuto adresu nález liž před 14 dny a stále nic čím to je. Dík :-(

Má to cenu komentovat? :-D

Beztak je to jen provokace o:-) o:-) o:-)

Co je provokace

To lamadx: na emailu není nic co by přišlo od nicku lamadx. Podívej se zda ten tvůj email vůbec odešle. Poštovním klientem neproleze více než 8 mega. Pokud jsi fotky nezmnšil je to častý problém.

Příspěěvek můžeš vložit i sám přímo v sekci secret. Teď jsme ti tam povolil přístup, chtělo by to vložit příspěvek do 24 hodin.

Někdo mi vysvětloval, že podobné věci už mají i svůj název. Jemnuje se to vlamování. Já si ale nemyslím že to je tento případ. 8-)

To schoty: nahoře v hlavičce najdeš sekci klub, tam si můžeš přečíst o tom jak LP funguje a kam se vkládají příspěvky s hledaček. To co tady hodnotíš je katalog artefaktů a mincí a tam samozřejmě nemá smysl vkládat hromadné nálezy. ;-)

Dík :-D


Potřebuju vědět jak tam dát jen 1 příspěvěk, nějak jsem z toho vypadl :,-(

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top