Olomoucko, Jižní Morava

Zdarec chlapi příští týden mi začíná celozávodní dovolená rád bych někam vypadnul na pár dní ... Najde se někdo u koho bych zakotvil postavil stan na zahradě pokecal pogriloval cosik vypil a hlavně zahledal 8-) 8-) 8-) jsem pohodář pro každou srandu... Díkes hoj.. :-)

in category Groups and joint searches, created by Johny6 13.8.2019 21:47

Jo a nehlaste se všichni :-D :-D :-D :-D :-D :-D. o:-) :-D :-D :-D

A nejde tobě jen o tu grilovačku a pití jen proto že ti zavřou firemní jídelnu? :-D :-D :-D

Aaa konečně aspoň někdo něco napsal :-D :-D kdyby mi šlo jen o ten žvanec grilovaný tak to můžu rovnou zůstat doma :-D :-D :-D chci vypadnout někam pryč ze severu dělat to co jsem napsal a kopat jiný bordel než ten co mám tady :-D :-D :-D 8-) ;-)

Já vím ale co sem mněl napsat ,aspon vidíš že má někdo snahu aspon reagovat.Jo a nemám zahradu takže problém :-D

Díky i to se cení :-D :-D :-D no asi si budu muset vystačit sám se psem toho ale grilovat nebudu :-D :-D :-D

No kdyby k tomu došlo prespat bys mohl ve vinnem sklepě tam je misto pro 8 lidí ale nevim jak bych se ti věnoval ,musím jit sem tam něco udělat at je na inkaso :-D :-D :-D

Nevím jestli vůbec budu spát mám už takový hledačský absťák že budu kopat asi aj v noci :-D :-D :-D :-D 8-) když už mě rodina dovolí tak toho musím využít na 1000 % :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8-)

Ahoj no to věřím byl jsem v Hodoníně na vojně jsou tam příjemní lidé ;-) ale na mně už je to momentálně moc daleko mám omezený rozpočet a časově to taky nevyjde spíš ten Olomóc nebo Kroměříž Uherské Hradiště atd. No asi to zpytlíkuju sám se psem :-)

V Hodoníně na vojně jsem byl aj já. Nepotkali jsme se tam? CZ 99

Nene o dva roky později CJ01 :-D a jak říkám bylo fajně :-D je naco vzpomínat jezdil jsem tam s brdem 8-) :-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top