Ostravsko

Zdravím. Další nováček po stopách artefaktů a mincí :-D
4roky z5 jsem chodil s detektorem a nálezy nic moc v te době sem měl asi detektor pro detekci dětských bombonů na hřišti. :-D
Touto cestou se chci poptat jestli Přímo v Ostravě nebo jeho okolí chodí nadšenci s klackama.

in category Locations, created by Mayor 26.8.2016 14:01

No tak třeba já ;-)

Já taky ;-)

To nás na stránce lovci pokladů moc teda není :-D Škoda mohli jsme povyměnovat informace apodobně.
Nebo rovnou se sejít a sbírat společně.

Z Ostravy a okolí je tady určitě více lidí, ale asi nesledují toto fórum a možná ani nechodí na LP pravidelně.

Zdravím fešáci ;-) I já patřím do této oblasti...

Ano chodí ;-)

No vida, už se pár lidí "přiznalo" :-) a určitě je nás tady mnohem víc. Další jsou z prajzské a pak tady možná jsou i lidi ze Silesia Hunters. ;-) 8-)

Jasně FM taky patří do našeho na nálezy chudého regionu! ;-)

Jsem z Bohumína.Chtěl by někdo společně někam vyrazit?

Taky bych se pridal, ale ovu moc neznam, respektive lokality ww2 a mam to docela z ruky Jablunkov :,-( :,-( :,-(

Jsem z Bohumína.Kdo by měl zájem můžeme vyrazit až oschnou meze.

taky Ostrava

taky jsem z Ostravy :D a vím o mnohem více :DD kolik je nás tu na ostravsku co si myslíte ? já to typuju na takových 200 ( myslím jako z ostravska ne pouze z ostravy )

Delta ... neboj jsme válkaři :D ;-)

Já tu jsem také stále přítomen, jen nechodím v zimě :-)) Ale jsem pro nějakou větší akci, ovšem až se trošku umoudří počasí což?

Nováčci,já a moji dva bratři !!!

zdraví vás Rychvald kdyby jste chtěli někam vyrazit hlásím se stačí písknout ;-) ;-)

Taky se hlásím na nějakou společnou akci! Podmínky sice zatím nejsou ideální,země je fest promrzlá a momentálně sněží,ale věřím,že se to už brzy zlepší! ;-)

:-) :-) :-) to ne to by mně zabilo ;-) ;-) ;-)

:-)Už si připravuji sněžnou frézu,za chvíli to vypukne. :-D

doufám že zítra ráno toho sajrajtu moc nebude ;-) ;-)

tak je a znovu padá :-( :-(

tak co chlapi už byl někdo hledat v okolí dá se už kopat ? ;-) ;-) ;-)

Zrovna zvažuju, že to vyzkouším a na chvíli vyrazím do terénu! :-)

tak ať to pípá a dej vědět jestli se to dá ;-) ;-)

Se-u na to,až bude líp půjdu hledat vlak.Záda bolííííí. :,-(

To počasí je naprd. Zkoušel jsem lopatou rýpnout před barákem, vrch rozbředlý a pak na kost.... Pod sněhem asfalt.... :-D

Navíc ten smog? To bych mohl ohrát. 8-)

Já myslím, že je jedno, jestli dýcháš smog doma nebo venku. Teda pokud nemáte byt přetlakovaný čistým horským vzduchem....

Ne, ale mám doma 2 čističky vzduchu... ;-)

zkouška tvrdosti na poli nejde vubec kopat krumpačkem a v lese 20cm beton i pod listím pak už to jde :-P

V Ostravě zase sněží! Už to vypadalo docela nadějně a zase je tu to bílé nadělení! Snad už je to jen poslední záchvěv zimy!? Ráno to bylo ještě v pohodě, tak jsem šel prozkoumat takový nenápadný lesík a v průběhu hledačky to přišlo. Nálezy nic moc 50 a 20 protektorátních haléřů v bídném stavu, torzo staré žehličky, kus řetězu a železný klínek. ;-)

Hoj společná hledačka teď o víkendu 11.12.3. ?

Oprava teď tento víkend 4.5. 3. Mám auto a jsem z Havířova...

Ahoj někdy mužem vyrazit na lov :-)

Ahoj, byl tu někdo hledat na Hrabyni - někde dál v lesích ? Pokud ano můžete se mi prosím ozvat merlin.sro@post.cz

Tam už hledala asi většina hledačů z regionu a asi všichni válkaři z čr, polska a slovenska. ;-)

Jojo souhlasím se stalker9. Vše kolem Hrabyně je vybráno,je problém tam najít patronu.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top