Ostravsko

Zdravím. Další nováček po stopách artefaktů a mincí :-D
4roky z5 jsem chodil s detektorem a nálezy nic moc v te době sem měl asi detektor pro detekci dětských bombonů na hřišti. :-D
Touto cestou se chci poptat jestli Přímo v Ostravě nebo jeho okolí chodí nadšenci s klackama.

in category Locations, created by Mayor 26.8.2016 14:01

mohl ses zastavit na pokec a hledat snámi ;-)

Příště ;-) Já jezdím každou nedělí ráno , když to jde. Ale na oběd se vracím domu aby roba nekecala :-D :-D Teď ještě chodím s garett 150 ale už mam obědvaný Vanquishe 440 ;-)

V nedělí ráno bych někam vyrazil tak doufám že zase nebude chcat :-D 8-)

v sobotu jsme byli kousek dal bylo super a kopl jsem i 2 stříbrné ,30 krejcar,pečetítko ,kdybys mi napsal mohli jsme tě přibrat

Já čekal do 7:30hod jestli přestane pršet a pak zajel za Těškovice ....všude mokra tráva po pas a nebo zaseto :-( Už mam Vanquishe 440 tak se s nim teprve seznamují :-D Příští týden bych měl jet s mojí je kámošce na zahradu takže se budu toulat někde nad Čavisovem (asi kopec horník) ale to podle počasí. Když tak v sobotu večer napíšu jestli se něco změní a mužem se domluvit , klidně dojedu svojím když budu vědět kam :-D Já včera kopl jen 1 krejcar 1800 v blbem stavu a 1kčs 1968 a par patron :,-(

Tak nám zase neděle krasně propršela :,-( To počasí mně chce naštvat ,přes týden když nemůžu tak svítí oskar a když chci někam zajet tak začne chcat :,-( Co mate v planu na tuhle nedělí ? Když tak napsat do osobky jestli ne tady :-D

Prsi a prší, to jeden aby zmokl...

Jsem taky z Ovy kdyby někdo chtěl zajít rád bych zašel :-)

Jsem taky z Ovy kdyby někdo chtěl zajít rád bych zašel :-)

Zdravím jsem z Ostravy (začatečnik) a rád bych taky zašel na hledáčku

Čau chlapi, tak už začal padat ten bílý mor :-(

Bych to neviděl moc bílé :-D , zatím se dá ještě chodit po venku. Chystá se někdo na pole tento o víkendu?

Někdo zítra někam?

A já se hlásím taky :-D Třinec

Jsem z Petřvaldu u Karviné tak bych se pripojil 8-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top