Po nas nic

Zajimalo by me kolik z vas po sobe zahrabuje diry,ja sam jsem si jednou v lese malem zlomil nohu v dire zapadane listim
Jednou jsem sel na pole kde chodilo tak deset mrcasniku a tech der a nebyli to 10cm jamky ale 40cm jamy,byl jsem vazne znechucenej a jak vul jsem to jeste zahrabaval.
At se pak nikdo nedivi,ze nas vyhani z pole
MELi jsme pole kde byla polikultura,proste parada,majitel pole se nas vzdy ptal co jsme nasli,bavil se s nama na pohodu,pak prijeli.....hledali v zasetem poli,nezahrabavali diry a jeste mu sklidili okurky a hadejte co,mame utrum,hazi nas do jednoho pytle,vyhani nas z pole a dokonce snad prej nekomu propachl gumy
A tak to dopada kdyz "hamty hamty,at mam vic jak tamti
skoda..

in category Unclassified, created by Spaustolobig 16.8.2015 17:00

škoda že nemohu přidat fotky.Taky jsem v lese našel několik děr. Znatelné rovné rýhy po rýči. Nejpravděpodobněji se jedná o lidi co si koupili detektor a šli hned hledat a ani si nic nepřečetli. Ani to to forum nespíš neznají. Když jím to nedal rozum že mají zakopávat díry tak se jedná nejspíše o mladistvé puberťáky...
Tot je otázka jak tomu zamezit...

Zamezit tomu nejde, ale když uvidíte nezahrabavace, tak mu nadelte, co se do nej vleze a vyzente ho..co jiného? Jedine sirit osvetu o tom, ze kdo nezahrabava je HOVADO a tak si i musí pripadat tihle...zadnej respekt k tomudle.

Jenom drobná rada do života : to, že je nezahrábavač hovado, neznamená, že naopak on by vám mohl nadělit, co se do vás vleze a vyhnat vás . Je proto třeba předem uvážlivý průzkum jeho fyzických schopností :-)

Tak to je snad jasny.. :-D

Ještě je možnost z dostatečné vzdálenosti a nejlépe i úkrytu na něj vrhat zákeřně a přesně nějakou tu hroudu či drn . Něco voňavýho by zabralo stoprocentně ,ale to je dvousečná zbraň o:-) :-D
Pochopitelně je třeba si zajistit ústupovou cestu ;-) :-D
Ale jinak ,,pokud najdete jen díru a nikoho u ní, tak to klidně mohlo být i jakékoliv zvíře" Prase i pes dokážou divy a člověk je jen napodobuje ;-) :-D

No já nevím, jestli fyzická inzultace je to pravé.... Nepůjdu si přeci kvůli nějakému hovádku sednout na pár let do chládku za ublížení na zdraví - nehledě na to, že by taky mohl vyhrát on, netoužím potom, abych chodil po světě s lopatkou, zatnutou v hlavě ;-) Stejně, tyhle lidi jak se oklepou, pojedou ve stejných kolejích - marnost nad marnost a vše je marnost....

Taky se mi stalo ze do der zahrabavaji plechovky od piva,ci energetaku,hlavne v lese se v s tim setkavam.
Jak mam masivni barevnej signal a puda je nacechrana,tak je to jasny...
TO me taky zere!!!

Až prokopneš uprostřed lesa v pětadvaceti centimetrech natlakovanou nádobu od spreje na značkování stromů ,tak se u toho možná ne jen dožereš, ale i po.ereš :-P Věř mi ,vím o čem mluvím 8-) ;-)
Zakopaná plechovka od piva je ještě záslužnej čin.Aspoň to nenechává dotyčnej rozházený po lese

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top