Pohádky,příběhy a další...

Lovci,lovkyně,lovčata.
Včera jsem si vyslechl(v knajpě) s radostí teda bezva příběh o tom jak se dá nálézti sudeťák zlatej a jak s ním i zle naložiti.
Tak jestli Vám nepříjde hloupé téma příběhů kolem našeho koníčku,třeba jen věcí z doslechu,neb z druhé ruky,pište a těšte ostatní.
Už dnes se posnažím napsat O Bobinově zlatě. ;-)
Benji.

in category Unclassified, created by Benji 27.12.2015 10:49

Asi každej máme svýho Bobina.
Ten můj je z kopců středočeskejch.
Hňup odňkákud Vlašimskejchstokopců.
Dvacet let už okupuje tuhle naši prdel,se mu asi tady páčí.
Aby taky néé.Luft nádhernej.lidi moc nemluvijoo,pijoo se Vratislavice,by se i ten nácek Poršů olízl znova nad tou krásou.
A tak to fičí.
Když dovětrám do vsi na kukajdu,sednu u Kořínků na pár kousků,rád se nechám přivítat pohlazením ´´Nazdar Hanzelko´´.
Včera mě vyklepl starej třešňák v kulébru skoro o půlku,ale sem mu to prominul,páč co vosumdesátiletej dědek,kterej na to má,může chtít víc.!?
A vo tom to asi je.
Dneska už bez kulebru,máti trošku krklá,páč ví,že sem se tady trochu zašil.Miluju svoji ženu a Janičku dcerušku,ale potřebuju vyrazit aspoň občas a fakt se ulejt.
No a tak jsem toho Bobina potkal snad po dvaceti letech.
Velkej chlap,ráčkuje strašně teda,chodí i na hajzlik pozpátku,smrdí jen z fotky ,občas prdí a kořalku píje jen závodně.Tenhle boora mi vykulil věc tak neslýchanou,že jsem sklapnul
kly svý.
Při kopání patek,jak sám to nazval.Patky jsou mikro základy na dům se mu poštěstilo.
Asi karma .
Vykulilo se kupa desetikaček a cibulky a řetízky....
Půl kila blýskavýho šrotu před dvaceti roky pro Bobina bylo půlsta našich džinéros.Prodal.
Škoda toho dnes,ale co ty peníze!!!?
Potřebujem je tak moc? ;-)
b.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top