Policie se zaměřila na detektory kovů.

Dnes jsem na narazil na tento článek i s reportáží: "https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/469166-policie-se-zamerila-na-detektory-kovu-tento-konicek-vam-muze-poradne-zavarit,, co si o tom mám myslet? Takže teď je hledání bez archeologického povolení ilegální, i když nejste na archeologické lokalitě?

in category Unclassified, created by Bezvod 15.8.2022 13:06

Nečumte na novu a budete mít svatej klid. Nejhorší smrt je z leknutí! 8-) Nebo zůstaňte doma a za záclonou v hrůze očekávejte příjezd pánů v kožených kabátech :-D Já si zatím vyrazím užívat práva volného pohybu tak, jak mi zaručuje ústava ČR ;-)

Argille, volný pohyb a dostatek čerstvého vzduchu na ochlazení budeš mít jen a pouze s policií v zádech :-D

:-D Všechno bude! ;-) Jestlipak na takový zákroky PČR zřídí i speciální útvar plný mladých, fyzicky zdatných příslušníků? Těžko se za mnou na pole rozeběhne 130ti kilovej šedesátník s bradou zmaštěnou od bůčku :-D

A muzes byt konkretni, kde je takove pravo popsano?
Srouby se utahuji a bude hur. Stale vice lidem vadi, ze jim nekdo smajda i po blbym zoranym poli. Takze udani bude pribyvat. Na druhou stranu se jim nelze divit, je to soukromy pozemek a pravo na to lezt nekomu po pozemku opravdu nemas. U lesa a sberu lesniho ovoce ci klesti je to trochu neco jineho, ale kdyz tam jdes s lopatkou a detekorem tak se na to muzes odvolavat take jen tezko...


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top