Pomoc Ukrajině - Muzeum a konzervátoři z Poltavy

Ahojte lidi. Nevím jak to napsat, tohle fakt nedělám často. Vlastně poprvé. 🙂
Chtěl bych vás požádat o pomoc a trochu solidarity. Nevím kolik z vás je tady nějakým způsobem vázaných, či nějak napojených na muzea a archeology, či sami děláte pro muzea, nebo jste archeologové. Já osobně jsem a hledám pomoc. Na ukrajině je moc skvělá žena která pracuje pro jedno muzeum v Poltava-Kotelva a dělá to co já. Restaurovaní, a to je ten důvod proč hledám pomoc tady. Psala, že se tam teď absolutně nedá nic sehnat na čištění a konzervaci jak kovů, tak keramiky. Momentálně tam zpracovávají obrovské sídliště Skýtské kultury a mají tam mnoho keramiky a nemají ani tu "blbou" sádru... Hledám tedy jak finanční pomoc ( k nákupu věcí tady u nás), tak hmotnou pomoc dle seznamu který poskytnu. Balíky u pošty jsou zatím do 30kg na Ukrajinu zdarma, což je super. Chtěl bych oslovit nejen ty co vědí co to je a jak náročné to je konzervovat a dávat dohromady věci tisíce let staré, ale i detektoráře, protože jsme všichni na jedné lodi a zkoumáme a zachraňujeme historii. 😉 Vše proběhne transparentně a na vše budou doklady a fotky. Tak kdo se přidá? Děkuji. PS: Jméno konzervátorky a adresu samosebou poskytnu. Kdo chce, pošle peníze na můj účet, kdo chce, může sám poslat věci balíkem zdarma dle seznamu věcí který poskytnu. č. účtu je: 190 694 91 53/0800

in category Unclassified, created by Poki77 15.7.2022 18:54

Zde malé krátké video z muzea kam směřuji veškerou pomoc.
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ffb.watch%2Feg0K1-QLxa%2F%3Ffbclid%3DIwAR3LcRRKsXtpD9ZqfStfTCZON6O_C9yo9dZSSUHYBvdnau2QpynSVlnf-qU&h=AT1oy0WCnJHj19tw1cvAOysH0gMsjXgivfwnVksK_YlHdBs6AU1JdCVQv2nWETa1nrshMmwbDBkR8FHBM-UCyCjR4kkCSwGuSyuZOsaUQdctPuJSjZXoJGyDYi3cew7Q&__tn__=R]-R&c[0]=AT15xqkax80T9uxe4e3WxLVy2WV1_etmLU8bR1GNMGl6FQ5HMZWdKJAM0DTBUeDP6JFv2evBVyJVzdIt0nTp1CNAuwDSYeWRNl8ekEF7ovS7E8EKcCOQs9wgot1xFy5erXKr8NqIcYEvcs3DU2XOAPBeYr4Z

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top