Pravák levou a nebo obráceně

Znáte to.Ruka bolí a svádí ten drahocený nástroj vzít do té druhé,která je ta opačná.Není to pocitové hledání jak píše kolega GM4 ale moc to nejde.Nějaké fígle máte?

in category Unclassified, created by ak68 23.9.2016 17:23

Nu jsem pravák mám trakaře docela má váhu ,tak občas střídam levou ruku ale chodím jako ochrnutej . 8-) 8-) 8-) 8-)

Já jsem levák od malička a jak jsem poprvé vzal detektor do pravačky už mi tam zůstal. ;-)

Jsem levák a CoRe nosím jen v levé ruce klidně i pět , šest hodin a problém mi to vůbec nedělá :-P

Velmi doporučuju si od začátku zvykat na obě ruce. K trénování vaší méně šikovné ruky jsou vhodná povláčená pole, louky či čisté lesy. Podle mě není dobré si příliš zvykat na držení detektoru pouze v jedné ruce. Myslím, že po letech by to mohlo vézt k ortopedickým potížím, jako např. vychýlené držení těla do strany, atd. Cítím na sobě, že po zhruba půlročním střídání, se mi cit v obou rukou hodně přiblížil.

Ruky střídám a hlavně jsem si nastavil délku tak, abych nemusel sondu směrem dopředu přizvedávat, nyní mám ruku přirozeně svěšenou a detektorem pohybuji pouze vytáčením celé paže a částečným vytáčením trupu. Hledám tedy v přirozené napřímené poloze jako by před špičkama bot a je to v pohodě. Dřív jsem detektor přizvedával a bolela mě z toho ruka.

Já jsem pravák a detektorem mávám levou v pravý se mi lépe manipuluje s rýčem :-)

přesně moje slova...... 8-)

když tě bolí ruka od detektoru, tak málo kopeš. Při kopání ty "nosící" svaly odpočívají

tak tak ;-)

Ze začátku to bylo peklo,střídal jsem ruky co 15 minut,i častěji.Bolel mě bok,záda.Po pár týdnech jsem už mával jen pravou a to i pár hodin denně,ruka si zvykla.

Zlomil jsem si ruku a ta pak několik měsíců bolela,tak šup z pravý do levý.I jiný věci sem se levačkou naučil. ;-).
Nemyslim anču dlaňču. :-D

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top