Proč někteří po sobě nezahrabují vykopané díry !!!!

Je mezi námy spousta líných a zhnilých kteří po sobě nezahrabují vykopané díry a pak je jejich důsledkem nevole uživatelů polností a lesních porostů !!!

in category History Hunters, findings and determination, created by kolinko1 24.3.2012 07:29

včerejšího dne jsem si musel vyslechnout od agronoma jednoho ZD nelibé pokárání o tom jak někteří šmejdi co zde taky hledají, po sobě nezahrabávají vykopané díry. Bylo mi řečeno že jim nevadí když hledáme na jejich již osetých polnostech, ale je potřeba po sobě zahrabávat.. pokud bude zájem tak zveřejním nicky lidí, kteří jsou zde na fóru registrování, a nezahrabávají, já po nich našel díry jak doprdele !!!! 8-)

Bohužel takový ko..ti se najdou vždycky,nevím co je za problém nohou nahrnout hlínu zpátky a dvakrát na ni šlápnout.Nedovolil bych si nechat někde díru a jít pryč.Já po sobě zahrabávám i díry v hluboké orbě.jednou jsem přijížděl na lokalitu kde jsem viděl z dálky někoho s detektorem.Luxoval to poctivě,ale jak jsem vybalil zmizel.Měl tam dokonce zapíchlej klacek aby věděl kde přestal.Nevím co to bylo za troubu,ale byla tam vykopaná díra vedle díry,asi kopal i železo,nebo co.Když ve vašem okolí řádí takovej id..ot tak můžeme čekat že nám první jézeďák nadá a pošle nás do ...Tímto bych chtěl poděkovat všem ignorantům,co z nás dělají škodiče polní a lesní. :-(

kolinko1- nevím, odkud si, ale já po sobě zahrabávám vždy :-). Dokonce i díry v lesích po prasatech.

Tři dna zpět sme při procházce z Pánova z děckama zahrabávaly díry když sme se vraceli přes pole ani detík sem neměl ale stejně mě to nedalo, aspon teda ty co byly přímým směrem ale na Pánově je to běžný jev asi tam chodí pořád ten stejný ocasník :-D

Opouštím místo v původním stavu. Zahrnuji i v orbě. Na louce vracím zpět drn. Dělám to i pro sebe-aby mě nejebali zemědělci a majitelé pozemků a aby jiní hledači nepoznali, že se tam hledá :-)

100% souhlas

A co čekáte? V dnešní době si spousta lidí myslí, že můžou cokoliv. Mě je blijno, když vidím v remízcích naházený odpadky a to včetně televizí...Vozím bordel náklaďákem na skládku a jednou mi to fakt už nedalo a všechny ty křesla a pytle s bordelem okolo cesty na skládku jsem naložil a na své náklady zlikvidoval. Ten bordel je tam samozřejmě zase, jen jinej.
Já osobně takový chování nechápu a když po sobě udělám díru nebo naplním pytel bordelem, uklidím si to. Asi uvažuju utopicky... ;-)

je to všechno bouhužel o nás. Já byl párkrát na Jihu Moravy a bylo mě smutno s toho co jsem na poli viděl. Díry až do prdele a ani se nedívím ,že ti zemědělci jsou nasraní. Bylo mě to tak blbý že jsem víc než hledáním strávil čas zakopáváním :-(

Taky mě to dost štve, ale když je zde možné narazit uprostřed hlubokého lesa na tři starý ledničky, který tam dostat muselo zabrat den práce tak co by člověk chtěl.

v týdnu jsem byl svědkem toho jak ti samí zemědělci, kteří mě buzerovali, tak po ukončení setby a hnojení, na vedlejším poli, kde jsem je letmo okem pozoroval, tak po té do blízkého lesíka vyhodili igelitové pytle od toho osiva a hnojiva společně s nějakými bednami, ve kterých byly ty pytle. Vše jsem si nafotil jak odjeli, jak místo jejich odhozu bordelu tak i jak to tam házejí. Myslím že se brzy začnou divit až jim zaklepe na dveře někdo z odboru životního prostředí... ;-)

tak to si nejsem jistý, vse je o důkazech, tys vyfotil jen smetí, ale ne ty, kteří ho tam dali, takže životnímu prostředí než to odložit, raději jim to dej před dveře :-/

panove a damy, dost opomijite jeden fakt.Uz nekolikrat se mne stalo, ze jsem se vratil na nami prohledana mista a nase uhledne odriznute a nasledne zpet zasazene drny lezely leckdy i par metru od diry. Je to tim, ze divoka zver ktere je u nas jeste zaplatpanbu dost ma skvely čuch a taky se dost rada pase na detektorarskych rajich a tak kdyz najdou a uciti vykopana mista obvykle drn poponesou :)....tim nechci hajit prasohledace, ale obhajit sebe, kdyby nekdo mel na mysli moje drny :) priznavam se dobrovolne. Ja nic.. to prasata a srny. Mam svedky :) 8-)

s tím souhlasím,někdy se mi to taky stalo,když jsem se třeba vratil druhý den na stejné pole,tak díry co jsem zahrabal,byly rozvrtané,zvěř jedna zas..na :-P

ddevil jen souhlasím už sme to zažili kolikrát dojdem po týdnu a vše venku a hledíme jak telata na sebe proč je to venku a né jak to bylo ;-)a můžu po tom hépat jak chcu při 110 kg a čuník to vyhrabe

:-) :-) :-)

Jo holt někteři jsou tak líní nenaděláš nic :-(

Ahoj. V poslední době místo hledání zahrabávám neskutečný krátery po rychlokvaškách.Poznám to tak,že cíl není často ani vykopán! Přitom drn stačí jenom ohnout! Ach jooo....

Přesně,projíždím i díry po někom.Vícerát jsem našel zajímavě kousky.To je potom dvojnásobná radost.

Ahoj já jsem zažil že na louce kde jsem hledal,a pěkně všechy drny vrátil do díry.nic po mně nebylo vidět,tak druhý den jsem tam přišel a zhrozil se ten zemědělec tam jezdil s traktorem a nějakym provzdušnovačem či co to bylo.a jak těma hákama jel po te trávě tak ty drny z těch děr vyhodil,tak jsem se na tu louku vrhnul a vracel je zas do dě,.borec projel kolem mně pokynul a smál se takže v pohodě :-)

Priklanim se k ddevil, ja posledne vzal psa a na zpatecni ceste jsem to po nem zahrabaval znova... A onehda jsem prochazel jeden palouk a prijel tam traktor s branou. Vytahal uplne vsechno co jsem zahrabal a vsude byly jen ctverhranne diry... Prisel jsem si jak vocas :-/ :-D

je to tak, buď tam díru po sobě nechá prase, nebo zakrytou (občas) rozvrtá jiný prase

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top