Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

in category Detectors - unsorted, created by Elmara 22.10.2012 19:04

Ahoj Všem, sháním funkční detektor kovů Fisher 1225-X, nenašel by se někdo, kdo by ho chtěl za rozumnou cenu prodat?

Kdyžtak SZ. :-)

Ahoj, nemáte někdo na prodej Tesoro Tejon nebo Cortes? Předem děkuji za nabídky tony.janda@seznam.cz

pořád na prodej Makro racer 1 základní a velká cívka ,snižuju cenu na 7000. Pokud chcete samostatně bez velké cívky cena 5500. Email Ondracekd@seznam.cz

Zdravím, prodávám loni kupovaný Whites MXT ALL PRO s cívkou základní 2D + cívky Mars Tiger a žihadlo SEF 20x15. K tomu bateriový nabíjecí box .Cena 15000,- Email: lan323@seznam.cz

Prodam rok starou sondu S.E.F ULTIMATE 33cm pro LOBO, Tejon, Vaquero a Cibola. (tesoro 4pin).
Zaruku dolozim fakturou. Kontakt: mattee@centrum.cz
Cena 2500kc.

Prodam nebo vymenim malou 6" civku na Noxe. Plne funkcni.duvodem je koupe 10*5 coiltek a velke 15".Puvodni cena 4300-Cena k jednani 3300.Popripade vymena za dohledavačku Profind 35...nebo jinou dohledavacku ve stejne cennove tride.

Zdravím prodám civku coiltek 14x9,kupovaná 5.3.2021, chozená 4 hodiny cena 6600 Kč 8-)

Oprava.. Prodám civku coiltek 14x9 na Noxe, kupovaná 5.3.2021, chozená 4 hodiny, cena 6600 Kč 8-)

Zdravim,mel bych k prodeji civku od COILTEKU pro detektor MINELAB CTX 3030 14x9 /37x25/ zbyla mi po prodeji detektoru.Jsem druhy majitel sonda byla koupena 1.6.2017 zde na lovci doklad mam.Na krytu civky jsou stopy pouzivani od predchoziho majitele ja ji pouze vyskousel a nepouzival.Cena 5000i s postovnym.Tel.724726502.

14x9 nejak nepasuju všeobecne čo? ja som to vravel... jednu som mal... :-P

Prodám detektor kovů LP ZERO II, tuším, že rok 2018.
Je plně funkční, nezničený či podobně.
Je s ním spíše nechozeno, než chozeno (v průměru let)
Cívka 23cm.
Pište do SZ, cena pevná, 5000,-, Brno Venkov

Prodám XP GMAXX II, základní cívka 22,5 cm, + Sonda S.E.F ULTIMATE 33cm pro XP GMax 4.6 kHz. Tato je po servisované výměně kabelu. + funkční dohledávačka+ teleskopická konstrukce Deus
Detektor je plně funkční, jediné co nejde je vnitřní vysílací modul pro bezdrátová sluchátka XP (ten odešel s vadným konektorem cívky a opravovat jsem ho nenechal, protože jsem ho nikdy nepoužil), opotřebení běžné věku ale je to dříč. okr.DC cena 7500,- Kč

zdravím koupil bych Minelab Equinox 800, cca rok starý. S bezdrátovým modulem a bezdrátovými sluchátky .Děkuji za nabídky. mirecekm@seznam.cz

:-O :-O :-O

:-D

Prodám cívku coiltek na noxe. Cena dohodou.

Sorry 14x9

Prodám Simplex, rok starý , základní + oválná separační cívka. 6000Kč
A nebo jednotlivě, separační cívka 2000Kč a Simplex 4000Kč

Ahoj, takže už jen cívka za 1500Kč i s poštou.

Cus mas jeste tu civku na simplexe kdystak pisni na romsa.2@seznam .cz bral bych ji

nějak mi to skočilo jinam, omlouvám se.
foto obou nabízených cívek je na.: https://zs59.rajce.idnes.cz/simplex/
cívka simplex je kupovaná zde na LP 21.7.2020 a je k ní i faktura

Zdravím Stále ho máte..když tak sms na 734 160 630 díky

Vyměním Xp ORX s hf 22 cívkou, týden starý jen vyzkoušený za Equinox 600/800 max dva roky starý.

Pisu sz

Pisu sz

Prodám cívku Minelab Vanquish V8, ceny 1000Kč

Ahoj všem, prodám velkou hloubkovou cívku na nox 600/800. V terénu max. 2x. Stav nové, včetně krytu. Kupovaná vloni v Jílovém, fakturu mám. Cena 6000,-
Prosím do SZ.

Již neplatí. Díky.

Ahoj.Poptávám 2d bílou cívku Tesoro na Lobo."botička".

Už neplatí.Děkuji LP za prostor.

foto obou nabízených cívek je na.: https://zs59.rajce.idnes.cz/simplex/
cívka simplex je kupovaná zde na LP 21.7.2020 a je k ní i faktura

Ahoj všichni. Koupím detektor pro začátečníky do 6ti tisíc.

;-)Rada pro začátečníka je že bych to nedělal a raději koupil něco co opravdu už něco najde. 8-)

Takže by si začátečníkovi poradil spíš nějaký profi detektor a ne třeba Minelab Vanquish 340, který stojí nový jen 6.2K? A není to ze začátku zbytečné? Myslíš, že někdo nemůže prodávat detektor do 6ti tisíc, co něco najde? Třeba mu už pár let leží doma, nebo na to nemá čas..

Nic než 340 pro začátečníky kteří se chtějí přiblížit k hodnotným nálezům bez velkých ztrát není, tady firma spojila nevědomost s profesionalitou zbytek je štěstí :-P

Prodám nebo vyměním za mince velkou sondu která je nevyužitá .Sonda Minelab Equinox 15x12 2D tři měsíce stará.Výměna za Pražské groše né ošoupánky nebo 5000kč handl osobně. 8-)Praha východ.

Pokud chceš něco opravdu najít a nekopat jen hřebíky kousky želez atd tak bych volil něco opravdu co už má smysl.Mám souseda má něco taky do 5000kč bzučí stím tady po loukách a nosí jen opravdu šrot.Kope každý bzukot a mince nikde no neříkám že nemůže nic nikdy najít ale rozhodni se jak chceš je to na tobě. 8-)

Koupím starší detektor kovů. Muže být i lehce poškozený, ale funkční. Prosím o případné info do SZ děkuji.

xterra705 ,3roky.plus cívka 18.5khz

Na ten Vanquish jsou samé pozitivní recenze, zkusím to s ním pro začátek. Myslím, že prodat ho a pak si pořídit něco lepšího snad nebude problém.. Kdyby ho někdo náhodou na prodej měl, tak se klidně ozvěte do zpráv. Ideálně i s nějakou dohledávačkou. 14. je výplata, tak jestli se nikdo neozve, koupím novej z eshopu. A jinak díky všem za tipy.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top