Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

in category Detectors - unsorted, created by Elmara 22.10.2012 19:04

Koupím velkou cívku na equinoxe,pouze top stav,záručák netřeba

Koupím Minelab Vanquish 340.

Sháním DD cívku ke stařičkému Whites XLT Spectrum, je to frekvence 6.595 kHz. Díky!

Koupím sondu Spider 23 pro detektory Golden Mask.

Prodám spíše nechozený než chozený LP ZERO II 23, plně funkční, nezničený. Osobní odběr Brno venkov či Brno Líšeň / Slatina - cena pevná 5000,-Kč
Info do SZ

Prodam X terru 505 chozena dva roky stara čtyři roky. Uz mi tu lezi a zavazi. Plne funkcni, cena 4000 dohoda. Brno zapad.

Neválí se někomu doma sonda na Whites XLT , ID, IDX ? Pokud ano a byla by k mání pište SZ :-)

Sháním teleskopickou konstrukci na Noxe. Chci si ji vyzkoušet, tak mi stačí použitá. Neválí se někomu doma?

Zdravím nabízím k prodeji detektor kovů C. Scope Cs6mxi. Stáří cca 2,5 roku. Funguje bezvadně. Důvod prodej neodolal jsem minelabu a tento je nevyužitý. Cena 12tis. Ale dohoda možná. Děkuji.

Zdravím nabízím k prodeji detektor kovů C scope Cs6mxi stáří cca 2,5 roku. Funguje bezvadně. Důvod prodeje neodolal jsem minelabu a tento je nevyužitý. Cena 12tis ale dohoda není problém děkuji.

Prodam dohledavacku Mars MD Pinpointer cerna barva, Plne funkcni. Pridam k 9V baterku a pouzdro.
Cena 1200.- Kontakt: mattee@centrum.cz

Prodam volítanou NoktuForsCore /základní cívka +Mars Tiger+4x dobíjecí baterka...
Jednotka ,tyč,,joystick je jak nová ,obě cívky opravované ale plně funkční ,....
Řekl bych za férovou cenu 5000.... 8-)

Odkaz s opravou .
www.lovecpokladu.cz/klub/a/oprava-civky-20038

Ahoj, měl bych zájem :)

Prodám Tesoro Tejon RDS 11x8" civka + ultimate 33cm,kryt proti dešti .
Dále k tomu ND: zámek týče ,loketka s boxy na betrie ,prodloužená středová tyč.
První majitel a zakoupeno zde na lovcich 2017.
Plně funkční a delší dobu nevyužívaný .
Cena 10000,-

Přihodím k Tejonu ještě dohledavačku pro find 25 stejně starou jako Tejon .
Tejon má 4 PIN konektor .
Cena se nemění .

Ahoj,
brácha prodává detík LP Zero II 30. Koupený v dubnu 2019. Cena 6500,- Byl s ním jen párkrát a nechytlo ho to, tak mi ho tu dal, ať ho nabídku.
Bohužel k němu už nemá krabici, tak spíše osobní odběr. Jsme od Svitav.
Tel: 737 839 297

Sleva na 5500,-

Koupim Noktu Pulse Dive s 20cm sondou, jedno jaka barva, dik za nabidky!!!

Ahoj. Prodám cívku XP HF 22 cm. Zakoupená 18.1.2021. Používaná cca jeden měsíc. Je v dobrém stavu a plně funkční. Fakturu mám. Cena 7500 Kč.

Mám doma Whites XLT Spectrum, tak kdyby nekdo mel zajem, dejte vedet !!!!

Ahoj.Kdyby měl někdo zájem, mám na prodej civku- S.E.F ULTIMATE 33cm pro Minelab FBS -Etrak Safary ---- dohoda na ceně.

Ahoj..jaka by byla cena?

Ahoj.Klasika-pulka nové.

Koupim starsi detektor Minelab Explorer 2 za rozumnou cenu! Diky za nabidky!

Zdarvim. Budu se zbavovat Vanquishe 440 (chozenej max 10x, nerozbalené sluchátka), nokta pinpointeru + kdo bude chtít tak přidám fiskars lopatku 80cm myslím a malou lopatku (za lopatky nic nechci. Detektor + dohledávačka jsou v záruce (kupované zde 7/2020). Vše nechám za 8000kč.
Na nošení jsem měl batoh Bergen 100L, ten bych mohl nechat za 500kč (nese známky nošení)
Prodávám kvůli tomu, že je nedostatek času a když už je tak jsem línej + bez auta, takže nutnost vyzvednutí v Českých Budějovicích

Ahoj, jsem začátečník a chtěl jsem kupovat novou, potom jsem našel tvoji nabídku a kdyby jsi to dal za 7000,-Kč, tak bych to bral hned, jsem také z ČB.

Zdravím prodám můj detektor Zero 30 kupovaný 2015 v jílovém v roce 11.2019 kupovaná nová cívka a v roce 4.2020 v Jílovém v servise provedena celková kontrola a kalibrace detektoru .Detektor z hlediska funkčnosti v naprostém pořádku . Najde se na něm pár vad od používaní bylo s ním nachozeno mnoho kilometru a nalezeno mnoho krásných nálezu. Prodávám z důvodu pořízení Equinoxe. cena pevná 4500 . PREFERUJI osobní předání a vyzkoušení na místě .
Můj email mirecekm@seznam.cz

Detektor prodaný

Dobrý den, prodávám dohledavačku Nokta - Makro Pulsedive Pointer, zakoupenou 5/2021. V terénu byla asi pětkrát. Samotně jsem spokojen, ale detektor Nox 600 spokojený není s dohledavačkou. Navzájem se ruší. Dohledávačka s detektory Nokta by neměla mít problém. Pořizovací cena 3.290 Kč. Prodal bych za 2800 Kč samozřejmě s dokladem a příslušenstvím,tak jsem koupil. Možná sleva.

Koupím 11" cívku na minelab equinox 600. Jen plně funkční.

Zdravím, prodám detektor Nox 600 stáří 9 měsíců, ktomu náhradní cívka 11 2D, cívka coiltek 10x5 chozená 14 hodín, cívka coiltek 14x9 chozená 20 hodín, cívka Minelab 6 2D,kupované zde na LP, jenom v celku, důvod přechod na Deus XP🐎🐎🐎

Cenu nabídněte, do obálky, orientačně 25000Kč,při rychlém jednání je samozřejmě výrazná slleva🐎🐎🐎

Prodám Mars MD GAUSS PRO. Komplet dvě sondy , bezdrát, dohledávačka. Je v perfektním stavu - byl asi jen 6X venku , menší sonda ani nepoužitá. Cena 16000,- Detektor je to super , ale mám v háji rameno a zápěstí a zbytečně tu leží s dalšíma detektorama. ;-)

Zdravím lovci. Prodám svého Noxe 600. V Perfektním stavu. Úplně nová nikdy nechozená cívka 11''. NOX chozen pouze v ochraném obalu jednotky- jako nová. Na displeji ochraná fólie.V Záruce.Více do soukromé zprávy. Hezký den. ;-)

Zdravím prodám detektor, cs 6mxi,staří detektoru 6 let kupován zde na LP, detektor plňe funkční, jenom osobní odběr, důvod prodeje přechod na detektor Deus XP, cena 1200 Kč, rychlé jednání samozřejmě výrazná sleve 🐎

Detektor prodán :-)

Zdravím, prodám civku XP 28 cm 2D,1měsíc stará, chozená 25 hodín, cena 5500 Kč, nejlépe osobní odběr, Teplicko :-)

máš namysli x35?

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top