Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

in category Detectors - unsorted, created by Elmara 22.10.2012 19:04

Dobrý den všem.Nabízím k prodeji Equinox 600,zakoupen prosinec 2020 v Jílovém.Ve velmi dobrém stavu,málo chozený.K detektoru přidám nepoužitá bezdrátová sluchátka + druhé sluchátka s kabelem,dohledávačku Nokta + rýč.V případě zájmu mohu dovést Louny a okolí a Praha.Cena 16.000kč.Při rychlém jednání sleva 1000kč.

Prodáno,Díky LP za prostor.

Prodám:
Minelab Equinox 600 (stáří 3 roky) + bezdrátová sluchátka ML80 + standartní sluchátka Minelab + dohledávačku Nokta Pointer (stáří 1 rok) + rýč Fiskars + lopatka prosívací plastová Nokta-Makro.

Cena celkem: 15 000,-

Pouze osobní předání: Praha, Praha - Východ

Více info / foto: miloslav.slajs(zavináč)email.cz

Čus, ne, už je prodaná.

Čus prodám velkou cívku od minelabu na equinox pak dohledavacku pro fond 35 a sluchátka minelab Koss ur více info do SZ


Update-stále na prodej.

Prodám Fisher F75 Ltd camo (CL a Boost režim) Použitý, plně funkční, mám k němu 3 cívky. Základní, která je lepená ale funkční, lze i ponořit bez problémů, pak malá bílá kulatá separační. Pak mám ještě uplně novou Mars Tiger.


Detektor + základní + separační + 10 000kč , Tiger cívka 2000kč , Pokud by někdo zakoupil jako celek něco slevím.

Případně bych vyměnil za nějaký Analog od Tesora, Golden masku atd. , mám ještě Deuse tak další digitál nevyužiju.

Čus zbyla mi tu už jen velká cívka od minelabu lepené jedno ouško stáří půl rok a něco cena 2500

Zdravím, je cívka ještě k dispozici? Díky marasoba

mam na predaj garrett sea hunter MKII cena 13000CZK 2 male a jedna velka cievka 2x sluchadla nahradne origo tyče, nahradne boxy na baterie spolu 3x všetko top stav.

Dobrý den. Nabízím k prodeji XP ORX spolu s dohledávačkou XP MI6. Detektor je cca 8 měsíců starý. V terénu zhruba 4x. Prodej z důvodu nedostatku času. Dítě, rekonstrukce domu atd. :-) k detektoru přidám odhazovák na nálezy a skládací rýček. Cena cca 17000 případně k jednání :-D kdyžtak pište soukromé zprávy. Díky

Prodám Detektor XP DEUS II s cívkou 28 cm 2D FMF, hlavní jednotkou a bezdrátovými sluchátky WS6.kupovaný v Lednu 2022 párkrát venku 37 000kč chci si koupit motorku 733516604 Pardubice :-)

Dobrý den rád bych koupil detektor pro začátečníky nebo středně pokročilé hledače líbil se mi například Makro racer 2. Děkuji Vám za nabídky.

Ahoj, prodám CTX3030 - tři sondy 6, 11, 17 cm a standardním příslušenstvím, bezdrátovým modulem atd., sluchátka HD-3030, velký obal Minelab. Stav bez vad, detektor chráněn celou dobu v neoprénovém krytu. Aktuální cena nového přes 60 000,- Cena dohodou. Email: ismonkey2017(zavinac)gmail.com

Update-stále na prodej. Nechám za 9000Kč komplet. Ať se na něj zbytečně neprasi.

Prodám Fisher F75 Ltd camo (CL a Boost režim) Použitý, plně funkční, mám k němu 3 cívky. Základní, která je lepená ale funkční, lze i ponořit bez problémů, pak malá bílá kulatá separační. Pak mám ještě uplně novou Mars Tiger.

Případně bych vyměnil za nějaký Analog od Tesora, Golden masku atd. , mám ještě Deuse tak další digitál nevyužiju.

Update-stále na prodej. Nechám za 9000Kč komplet. Ať se na něj zbytečně neprasi.

Prodám Fisher F75 Ltd camo (CL a Boost režim) Použitý, plně funkční, mám k němu 3 cívky. Základní, která je lepená ale funkční, lze i ponořit bez problémů, pak malá bílá kulatá separační. Pak mám ještě uplně novou Mars Tiger.

Případně bych vyměnil za nějaký Analog od Tesora, Golden masku atd. , mám ještě Deuse tak další digitál nevyužiju.

Update-stále na prodej. Nechám za 9000Kč komplet. Ať se na něj zbytečně neprasi.

Prodám Fisher F75 Ltd camo (CL a Boost režim) Použitý, plně funkční, mám k němu 3 cívky. Základní, která je lepená ale funkční, lze i ponořit bez problémů, pak malá bílá kulatá separační. Pak mám ještě uplně novou Mars Tiger.

Případně bych vyměnil za nějaký Analog od Tesora, Golden masku atd. , mám ještě Deuse tak další digitál nevyužiju.

Ahoj zdravím už je vše pryč

Úplně nove. Cena za všecky 8 knih. Komplet.
Archeologie pravěkých Čech.
1, - Pravěký svět a jeho poznání
2, - Paleolit a mezolit
3, - Neolit
4, - Eneolit
5, - Doba bronzová
6, - Doba halštatská
7, - Doba laténská
8, - Doba římská a stěhování národů
2008, Archeologický ústav AV ČR
2400,-
Osobní předáni Praha-Kolín. Nebo pošta.

Prodám LP ZERO II 33 WS . Detektor již není v záruce, ale sloužil jako záložní a není moc používaný. Vše funkční bez vad .Součástí prodeje je detektor, bezdrátové sluchátka a nabíječka. Fotky pošlu mailem. Cena 5 tis. Za 500 Kč mohu přidat dohledávačku Nokta.
Zasilkovna nebo osobní odběr. Děkuji za prostor.

Zdravím ve spolek,
mám na prodej noxe 800 v setu 4 cívek
6'' min, 11'' min základ, 6'' coiltek, 15'' coiltek
k detiku sluchátka, modul, jack, nabíječka detik,sluchátka, origo krabice ..
Oba coilteky kupovány březen minulý rok ( záruka platná)
cena 38.000, při rychlém jednání sleva ..
Zájemce poprosím kontaktovat na +420 728150800 :-) :-)

Zdravím ve spolek,
mám na prodej noxe 800 v setu 4 cívek
6'' minelab, 11'' minelab základ, 6'' coiltek, 15'' coiltek
k detiku sluchátka, modul, jack, nabíječka detik,sluchátka, origo krabice ..
Oba coilteky kupovány březen minulý rok ( záruka platná)
cena 37.000
+
predám nemo BLU3 s 2x bateria
https://www.diveblu3.com/product/nemo
cena 31.999

Neměl by jste někdo na prodej Tesoro Vaquero nebo Cibolu?
Díky

zdravím sháníte ještě Tesoro Vaquero ?

Zdravím, prodám základní cívku minelab 11 2D, chozená 4 hod.4000 Kč 8-)

Prodám vodotěsná sluchátka Koss pro CTX3030. Cena 2 700,-Kč + poštovné, osobní předání možné.

Nemá niekto na predaj cievku na Teknetics T2.

Nabízím k prodeji detektor Minelab equinox 600. Zakoupen v červnu 2020. Plně funkční. K detektoru jsou bezdrátová a drátová sluchátka. Sonda je základní, jedenáctipalcová.
Cena 14 000Kč.

Splav na rýžování zlata VB Extreme nabízím za 1000kč + poštovné.

Změna ceny:

Nabízím k prodeji detektor Minelab equinox 600. Zakoupen v červnu 2020. Plně funkční. K detektoru jsou bezdrátová a drátová sluchátka. Sonda je základní, jedenáctipalcová.
!!!-----------------Cena 12 000Kč.---------------------------!!! :D :D

Ahoj, je inzerce aktuální?

Zapomněl jsem napsat, že detektor již není na prodej. o:-) :-D

Prodám detektor Minelab Vanquish 440 + Dohledávačku Pro Find 15 + kryt boxu + skládací taktická lopatka + Minelab sluchátka (kabelová) 3,5 mm pro EQUINOX, Vanquish a Gold Monster
Zakoupeno na konci srpna 2022. Fakturu a foto pošlu případnému zájemci na mail.
Důvod prodeje je ten, že jsem dostal pracovní nabídku na jinou pozici a časově bych bohužel detektor moc nevyužil a je škoda aby ležel ve skříni. Takže nabízím někomu, kdo využije. S detektorem jsem byl venku jen jednou, tudíž je v podstatě zánovní, stejně tak příslušenství.
Cena: 7 400,- Kč
kontakt: pavlicek@opsnavrat.cz

Update-stále na prodej. Nechám za 8000kč komplet. Ať se na něj zbytečně neprasi.

Prodám Fisher F75 Ltd camo (CL a Boost režim) Použitý, plně funkční, mám k němu 3 cívky. Základní, která je lepená ale funkční, lze i ponořit bez problémů, pak malá bílá kulatá separační. Pak mám ještě uplně novou Mars Tiger.

Případně bych vyměnil za nějaký Analog od Tesora, Golden masku atd. , mám ještě Deuse tak další digitál nevyužiju.

Prodam Equinox 800 stary 3 roky. Byl jsem snim hledat asi čtyrikrat .Bezdraátové sluchatka.Zakoupen na Lovci Cena okolo 20000 Kč. Kontakt na mail otasindelar@seznam.cz

Koupím X35 22ku nebo kulatou HF na Deus, nemá někdo na prodej? Díky :-)

Neaktuální. Díky

Prodám dohledávačku Pro Finder 20.Stav nové.
Záruka(koupena květen 2022) 1400kč
romano007@seznam.cz
tel: 608219600

Zdravím ma na predaj garrett sea hunter MKII + 3 cievky 2x shaft 2x sluchadla... cena 12 222Kč.

Zdravím, prodám cívku minelab 11 2D chozená 4 hodiny cena 3000 Kč 👍

Zdarec neprodává někdo velkou cívku na Makro racer 2?

Zdravím , prodám detektor Nokta makro Simplex+ , záruka do 5.10.22 , byl použitý asi 5x manželku to nebaví :-) . Cena 6500

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top