Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

in category Detectors - unsorted, created by Elmara 22.10.2012 19:04

Záruka do 5.10.23, spletl jsem to :-D

Zdarec,nemá někdo na prodej Tesoro tejon.

Roky nezastavíš, nohy ani kolena nevyměníš.
Proto prodávám legendární a jeden z těch nejlepších detektorů TESORO TEJON. Co umí dokázal i letošním Mistru hledači.
Napájení je upraveno buď na 10 dobíjecích baterií 1,2 V nebo klasicky na 8 baterií 1,5 V.
K detektoru jsou 3 cívky - nová základní, S.E.F. 30x25 cm a cívka ULTIMATE 33 cm 2D, kryt ovládání a výukové CD.
Cena se vším všudy 11 111 Kč.

Ahoj, nabízím Profind 35, rok starý asi možná méně, v dobrém stavu, v záruce na lovecpokladu, nechám ho za 1000,- potřebuji rychle prachy, Předání jen v Praze, peníze na ruku (neposílám), Zájemci 728 759 915.

Prodej ukončen. 8-)

Separační cívka pro Nokta Fors CoRe

Nabízím svoji chozenou cívku Mars Sniper, elipsa 15x25 cm. Výborná do zabordelených míst, do lesa se špatnou prostupností (ano, tam kde nikdo nechodí, tam toho bývá nejvíce). Citlivá na drobná Ag i při jmenovité frekvenci Fors CoRe. Vodotěsná. Velmi lehká, skvělá stabilnější náhrada za základní cívku, která je u detektoru.

Cívka je v naprostém pořádku, chozená s krytem (má známky opotřebení, ale není poškozený, prasklý a pod.), originální box. Zakoupena v Anglii, tady nebyla k dostání. Cívka je po záruce. Nabízím za 1300,--

Odešlu zásilkovnou nebo poštou do ruky či na poštu.

Dobrý den, vyměnil bych XP ORX s cívkami Hf22 a X35 za Minelab Equinox 600/800

Ahoj.Nabízím k prodeji E-TRAC osazený cívkou SAF ULTIMATE 33.Žádná vonavka-makal.Stáří
tak 8let-nevím již přesně.Kupován zde- v Jílovém.Šrámy z terénu.Pěnovka na držení prasklá už několik let-neměnil jsem ji-dle kluků z Jílového při výměně často praskne.Tak mé řešení-klasická kobercovka která je tam už pár let.Nabíjecí aku blok žádná sláva tak tři hodky-novej již není v nabídce výrobce..Řeším druhým blokem a baterky-Lidl nebo dobíjecí.Jelikož je to
super mašina tak cena i přes vypsané neduhy 17500,-.- ps-ruka mi ho už neutáhne celej den
jinak by zůstal.

Ahoj,

přemýšlím že bych prodal svůj Deus. Komplet set, konstrukce, ws4 sluchátka, jednotka, cívka 28cm X35, starší černá 28x34cm, pak mám starší 28cm cívku (tu sem nepoužil 2 roky vyzkouším ji dát na nabíječku) , MI6 dohledávačka ale tu bych si asi nechal, záleželo by na domluvě. Použité ale vše plně funkční, baterie ve všem bez problémů celodenní hledačka i při mínusových teplotách, ve staré cívce 28x34 je nová baterka. Přiznám se že úplně nevím kolik si na to říct, díval jsem se na Bazoš a pod 20K se tam takový set neprodává.

Důvod prodeje, nejspíš půjdu EQ nebo Gausse

Stále na prodej.

Jednotka, sluchátka, konstrukce +3 cívky 19 000Kč
Jednotka, sluchátka, konstrukce, dohledávačka , backpack 280 (nový) 25 000kč

Zdravím , neprodáváte někdo Sniperku na Mars Gauss , díky

Prodám Minelab GPX 5000, velmi dobrý stav, dvě cívky, základní nepoužitá Minelab Commander mono 27cm, dále výborná cívka Detech Ultimate SC 38 cm...výborně separuje, skvělý dosah...samozřejmostí jsou další součásti detektoru...baterie, popruhy, kabely, sluchátka....atd.
Prodávám z důvodu nevyužití....
Cena : 63 000,-
Tel.604211114

Prodám hloubkový detektor kovů C.SCOPE CS9000 HPX II. Skvělý stav. Včetně dokumentace. Byl by zájem? kontakt: zwh@email.cz

Prodám už poněkud historický detektor Whites 6000/Di Pro Plus. Devadesátá léta. Byl by o něj ještě zájem? :-) Kontakt: zwh@email.cz

Čus prodám XP orx HF 22 stáří cca 2 roky jednotka sluchátka nabíječka krabice cena 13tis udělá severní Čechy možná výměna za noxe

Prodáno díky za prostor

Náhodou Lobo nebo Tejona za rozumný peníz by někdo na prodej neměl? ;-)

XP Gold Maxx power, neválí se někomu doma? Rad bych koupil starej analog

Zdarec!
Zůstal mi doma ležet dohledávací detektor kovů Minelab PRO-FIND 35.
Už je mimo záruku,ale málo chozený.
Pošlu foto na email.
Cenu bych si představoval tak 15 stovek,nebo nabídněte.
Díky

Koupím starej analog C.Scope CS6 / CS4. Případně XP Goldmaxx 18 kHz

predám detektor kovov Garrett Sea Hunter MKII + 3 cievky perfektný stav kopec origo príslušenstva
cena 450€ alebo 11000CZK podla aktualneho kurzu.

Prodám zbytky po prodeji Deusu.

Stará cívka 28x34 (nová baterie) skvělý stav, včetně spodní tyče. 2800kč
stará cívka 28cm . nebyla přes rok použitá takže asi nová baterie, prodám bez záruky na funkčnost 1000kč
Backpak 280, nový, jednou použitý, původní cena 3900kč, prodám za 3000kč

Díky

Ahoj, touží tu někdo po profindu35 v záruce? Prodal bych ho za mín než koupil ale netroufám si nahodit cenu, někdo tu nabízel bez záruky za 1500...pak jsem viděl i za 2,2... Zkuste něco nabídnout...dotazy do obálky prosím. Případné předání v rámci Prahy a okolí pokud se dohodneme, zatím nic neposílám, případné předvedení na srazu. Nebudu ho ted přes zimu moc potřebovat. Spíš se hodí prachy 🙄

Prosím nabídněte cenu docela spěchám.

Dohledávačka PULSDRIVE POINTER koupeno 26.7.2019 prodám za 2.000, komplet, málo chozené, krabice.

Ahoj, nabízím k prodeji Minelab Equinox 800 s 11" a 15" cívkou a náhradní baterií, která ještě není vyměněna, neb to není zatím potřeba .. Ve velmi pěkném stavu. Koupen zde na lovci r.2018 cena : 19 000Kč
brus.milis@seznam.cz

Ahoj, nabízím k prodeji Minelab Equinox 800 s 11" a 15" cívkou . Ve velmi pěkném stavu zachovalý nepošrábaný. Koupen zde na lovci 1/2020 cena : 18 000Kč v záruke.

Tdarec, slevuji a nabízím k prodeji Minelab Equinox 800 s 11" a 15" cívkou a náhradní Baterií, která ještě není vyměněna, neb to není zatím potřeba .. Ve velmi pěkném stavu. Koupen zde na lovci r.2018 cena : 17 000Kč
brus.milis@seznam.cz ;-)

Samozřejmě sluchátka a modul . Prostě komplet! ;-)

Prodáno ;-)

Ahoj všem.
Prodám novou, nepoužitou dohledávačku Minelab Pro Find 35. Nevhodný dárek. Cena 3000 Kč.

Prodám noxe 600 stáří necelé tři roky v pěkném stavu detektor je čistý nepoškrábaný jako nový k detektoru nechám bezdrátová sluchátka minelab ml80 a ještě origo. krabice faktura atd. cena za vše 12 000kč :-)

Znižujem cenu eq800 na 17 000 v záruke ;-)

Prodám detektor XP Deus WS4,cívka 28cm,sluchátka,plně funkční
Cena 9000,-
Více info: 722744139

Prodám Whites MXT All Pro....málo chozený v celkově dobrém stavu....
cena 14000,- rozumná dohoda možná....
tel.604211114

Prodáno ;-)

Ahoj mám zájem koupit pro dceru nějaký rychlý lehký detík. Hloubka teď nerozhoduje. Ideálně nějaké Tesoro řady silver. Díky za nabídky.

dobrý den za mě je velmi dobrá nokta makro simplex + mám ho už 6 let je lehký na nastavení ne nabíjecí má dlouhou výdrž a není moc drahý

Predám eq800+ 11" a 15" cievka minelab za 17500 CZK v záruke batéria 100% stav

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top