Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

in category Detectors - unsorted, created by Elmara 22.10.2012 19:04

Ahoj, prodám drátové sluchátka od noxe, úplně nové jen vyzkoušené osobně v Praze východ za 300,-.

Ahoj, výhledově bych rád sehnal, nějaký starší analog, Detech EDS, Winner 2, Reacher, GM3+/4 atd. pokud by někdo měl na prodej prosím sz.

děkuji :-)

Zdravím, prodám detektor Nokta Makro Simplex zakoupen u LP Zipsy 29.11.2019,cena 2500 Kč,jenom osobní odběr 😎

Dobrý den prodám detektor kovu garrett ace 400i s ochranou proti dešti. Používaný půl roku. Signál je slyšet až do 25 cm. Má to i několik módů. Může te si tam nastavit i citlivost nebo discriminaci železa. Můj
email je efgoncz@gmail.com
Při rychlém sjednaní zdarma lopatkat

Zdar kluci poptavam pro kamarda eq600 za rozumni peniz. Kto ma na prodej pište do obalky. ;-)

Zdravím prodám detektor kovů nox 600 zakoupen 2.11.2020 ještě v záruce cena 12000 Kč osobní předání TP Dubí ;-)

Ahoj kamarádi, prodám detektor XP-DEUS X35 22cm v6 Bezdrátová sluchátka, kožené ochranné pouzdro+silikonové průhledné. Zakoupeno 6.2.2023. Detektorkovu
Cena-16000kč Osobní předání, nebo dopravce.
Milan59 Tel-773049275

Poptávám C.Scope cs3mxi max tři roky starý, kdyby někdo měl at dá vědět do zpráv.

Neprebejva nekomu doma nějaká cívka pro Vaquero? Kterou by za rozumnej peníz prodal? Díky ;-)

Zdravím prodám základní cívku na detektory Equnox 11 2D,cena 2000 Kč, nová nechozená, mám dvě osobní předání ;-)

máš ještě tu cívku ? Židlička

Ahoj chlapy , kvůli finanční tísni chci prodat muj nejnovější přírůstek a to eq 800 , zakoupeno tu na lovci pokladů 30.10.22 , v celkový výbavě jak tu nabízejí , sluchátka bezdrát modul , dohledávačka atd .. za tu dobu málo chozený , cca 15 krát nabitý, cena 17000... viz soukromá zpráva ...

Prodám minelab equinox stáří 3 roky sluchátka bez drát krabice ouško lepené přidána vystuha popřípadě výměna za XP deus nebo XP orx

Prodám minelab equinox 600 stáří 3 roky sluchátka bez drát krabice ouško lepené přidána vystuha popřípadě výměna za XP deus nebo XP orx

Dobrý den, kolegové,

s velice těžkým srdcem se budu loučit s Minelab E-Trac. Kdo zná moji historii tak asi tuší, že to je srdcovka, jako bývala vybraná Tesora. Nu, tedy zkrátka jde o Minelab E-trac, cívka základní (nejlepší). Krabici naleznu, návod, i sluchátka KOSS s uvolněnou fixací ke konektoru, ale funkční. Detektor OK, možná lehounce (ale fakt lehce) volnější zámek vodící tyče. To, co ten detektor umí je naprosto bez debat, stejně jako Conduct režim, to neumí skoro žádný detektor, na 90% víte, co kopete. Z mně osobně, bezkonkurenční detektor.
Pište do SZ, osobní předání možné a dokonce vítané. Okres Blansko
Cena 12 000,-Kč

Pro fajnšmekry nabídnu do sestavy i WSS cívku, skalpel, naprosto přesná sonda. + 2000,-Kč

Zdravím prodám detektor kovů Equnox, zakoupen 2.11.2020, ještě v záruce,cena 10 000 Kč, osobní odběr 😎

hodne lidi si tu plete záruku na equinox...
ad1. 3lety pro prvého majitele od datumu koupě
ad2. 2lety pro druhého majitele od datumu koupě
pozor na to hoši ;-)
takže Silverlines pro druheho majitele bez zaruky alebo zaruka u tebe....

Kolego jak jsem psal detektor je ještě v záruce,je mně to v podstatě jedno, detektor již říká jinému pane :-)

Mne je to sumak komu rika ted pane :-)

Prodáno děkuji za prostor

predám dohledavacku minelab pro-find 35. kupovaná 10/2022 viac info obalka. záruka.

Ahoj cena ?

Predaná o:-)

Rozumím děkuji za odpověď

Zdarec, nemá někdo na prodej popruhy na CTX3030 od Minelabu?

Nabízím S.E.F Ultimate 33 cm 4 pin na Tesoro Lobo, Tejon, Vaquero a Cibola. Zánovní v krabici. Připadala mi neohrabaná, nesedla. Sleva 1800,- Nejlépe osobně, předání Praha, UL. TP.

Stále bych měl zájem a koupi nějakého Analogu, Lobo/Tejon atd.. ;-) díky

Kupuješ, nabízíš a tady na straně 160 je TEJON i s cívkami za dobrou cenu, rozhodni se a už neváhej. ;-)

Zdarec,prodám origo vodotěsné sluchátka na ctx 3030. V případě zájmu SZ.

mam na predaj minelab excalibur II cena 19000CZK super stav.

Prodám detektor NOX 600, rychlé jednání výrazná sleva, :-)

Prodám Deus2, cívka 28cm, jednotka, sluchátka WS6, dohledávačka MI-6, batoh a kufr xp. Cena 33000. Osobní předání Praha, více po sz. Končím

Žádnej poklad?? nic??... 8-) 8-) 8-)

zdarec Kurte,co ty padá to? 8-)

jsem byl naposledy na pokladech v lednu...lonskyho roku :-/ :-/ :-/

Prodáno

Aha a co seš nemocen ?nebo nestihaš

no nestiham...mam toho ted ze nevim kam driv... :-/ :-/ :-/

Ahoj, prosím, dneska, nemá někdo navíc GP Pointer, nebo něco podobnýho levnýho za rozumnej peníz moc by mi to pomohlo, potřebuju to v rámci prahy a nejlíp dneska, dojedu, prašule na ruku. Dyžtak soukromou zpravu. Díky.

Dále prodám folie na ochranu displeje noxe, asi 3 chybí a je jich 13ks za 100. Prosím reakci do SZ.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top