Prosba o radu jak nejlépe vyleštit ZLATÉ mince ?

Prosím o racdu,jak nejšetrněji a čím vyčistit zlaté mince,popřípadě jak nejrychleji to jde při větším množství.
Díky všem za rady..Jenda

in category Cleaning and photography, created by Jenda.M 4.6.2011 15:45

Pokud jsi je našel, tak určitě není dobré, se na veřejném fóru takto datazovat. :-)

Jo, jak píše jezero... :-D Rada zní: V muzeu je odborně ošetří, neměj starost... :-)

To by se mi taky líbilo mít hrnec zlaťáků a čistit je:)))

No já jsem se jen ptal...kdybych je náhodou někdy našel....a je samozřejmé,že bych je odevzdal...jen bych je tam nechtěl nést špinavé.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D..no a myslím že každý mohl poznat,že toto se asi nestává v reálu... ;-) ;-)

Jendóóó------neblbni.

Kdo si hraje...nezlobí..... :-D :-D :-D :-D

Jendo pojď a raději se naučíme dobře čistit měďáky ;-). To nám zatím ještě moc nejde :-) ;-) :-P

No jasně,hned jak na nějakej mněďák káonu tak se do toho pustím..můj poslední sežral cilit beng.. :-/

Bwengh brzo dostaneš. :-P

Už aby to bylo.... o:-) o:-)

Pošli mi je , já je vyčistím. :-D :-D :-D :-D

Jendo nic nelešti a pokud se jedná o nějaký nález detektorem kovů, nezapomeň že by jsi ho měl jít odevzdat. Oni si mince už vyleští a přepucují sami! :-D

zdar je tu někdo

:-O :-D 8-)

To Elmara.......no jo čistil bych až bych brečel...jen kdyby bylo co.......ale bylo by to krásné...né!???!! ;-)

mno..tak hned jak na ně narazím,tak to zkusím...myslím že mě od nálezu dělí už jen kousek....proluxovat asi tak 1000Km2 :-D

Ani na ně nesahej a odevzdej je tak, jak jsi je našel. ;-)

Jendo ty jsi ftipálek :). Ale pokud toho máš kýble a nevíš jak dál tak se zastav. Pomůžeme čistit :-D

Čisticí lázně na mince, stojí pár set a chemicky očistí zlato bez poškození.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top