Východní Čechy - kdo odkud

Toto vlákno by mělo sloužit k tomu, aby se klackaři z Vých. Čech poznali, sdělili něco o sobě a případně našli další "blázny" na společné hledání..

in category Groups and joint searches, created by waldez 14.9.2013 18:42

Čus všem. Jmenuju se Martin, mrcasím něco kolem 5 let, je mi 33 a jsem z Dobrušky.

nazdar chlapi
jsem z okolí Hradce Králové a mrcasím taky 5 let je mi 40 let.

Ahoj
Kostelec nad Orlici, lovim 2 roky, je mi 35
Rad se pridam na spolecne hledani HK,PU

Zdarec,jeste chodis ?

Cau jsem taky z kostelce a chodim cca 3 roky hledam nekoho kdo by semnou zajel nebo zasel na hledani

Muj email je boulangerit@seznam.cz

čau Žamberk 58 járů

Jedinej původní echt východní Českej kraj..Začátečník dokud se dejchá. Pak je konec.

Zdravím všechny z okolí Hradce Králové. Pokud mezi sebe vezmete začátečníka, tak se ozvěte na : eliot-r@seznam.cz. Díky a přeju hodně pěkných koleček.

Zdravim.
Horicko, lovim 4 rokem a je mi 27. Rad se pridam...

čau čau, chodíš ještě hledat? jsem z miletína...

Zdravím neměl bys zájem o společně hledání?Jsem nedaleko od Horic

čuss co takhle někdy zajít společně hledat jsem z Bělohradu.

Zdravím všechny a hlásím se do klubu :-)
Je mi 52 a jsem začátečník z vísky mezi Pardubicemi a Chrudimí.

ahoj - jsem z Chomutova 60 let - kurna to se blbě píše - 5 roku hledám ;-)

To jsou východní Čechy jako vyšitý :-P

Che che, trošku z ruky...

Zdravím z Trutnova ,pípám 3 roky a je mi 42 ,taky se rád přidám k nějaké akcičce

Zdraví úplný začátečník z Ústí nad Orlicí.

Pozdrav z Pardubic, je mi 34 a hledám druhým rokem, kdyby chtěl někdo vyrazit v okolí Pardubic, tak písněte

Ahoj
Náchod, 42 let, mrcasím od podzimu loňského roku.
cca jeden víkend v měsíci, zavítám do rodného Jičína. ;-)

Polička - Litomyšl - Svitavy

Ahoj přatele jsem David hledam 2 roky a jsem od jičina.jinak na FB jsem založil skupinu Detektor kovu vychodní čechy jičín a okolí. zatim nas tam moc není tak se přidejte a mužeme skupinu zdokonalovat,planovat společnou hledačku,dělit se o zažitky a zkratka vše co s hledaním saouvisí ;-)

Ahoj dave,
jsem z Žel. Brodu a pracuju v Lomnici, v Jičíně jsem studoval, tak to tam trochu znám, ale na FB tu skupinu nemůžu najít, můžeš poslat odkaz?

ahoj poslu zatim tam ale važne nic není teprve ji chci nejak začít budovat...zkus dat na FB do vyhledavače Detektor kovu vychodní čechy jičín a okolí a melo by se ti to zobrazit ted jsem to zkoušel.. ;-)

ahoj poslu zatim tam ale važne nic není teprve ji chci nejak začít budovat...zkus dat na FB do vyhledavače Detektor kovu vychodní čechy jičín a okolí a melo by se ti to zobrazit ted jsem to zkoušel.. ;-)

Mě to taky nenajde. Tobě to najde, protože už si to pamatuje. Pošli sem přímo odkaz.

Zdravím hledám v okolí Hradec Kralove,Horice,Nový Bydžov,Nechanice kdyby měl někdo zájem o společně hledání v teto oblasti mužem se domluvit :-)

Nekdo z Holic a okolí?

Je tu slečna, která by vyrazila hledat? :-)

Ahoj jsem z ÚnO je mě 27 a hledám druhým rokem :)

Cerveny Kostelec

Okolí nového Bydžova - 42 let - hledám 2 roky

Tak to se třeba někde potkáme :-D.
Jsem taky od NB, musím přiznat, že v podstatě z té vlny nováčků s "rudým kladivem", byť jsem spíš pár měsíců čekal až vyjde atp. Hledám tak 1-2x týdně hlavně v okolí.

Jo jo není špatné vědět, že je v okolí kolega.

Ahoj hledači, obnovím konverzaci je tady nekdo okolí dobrusky kdo hledá?

Ahoj hledači, obnovím konverzaci je tady nekdo okolí dobrusky kdo hledá? 8-)

ahoj bydlím v Solnici kdyžtak napiš jendam1976@seznam.cz

Nachodacka, ale doma spis na Teplicko-adrspassku a Broumovsku, zdravime ❤️❤️

Zdravím, je mi 24 let a jsem ze Žamberka, kdyby se chtěl někdo přidat na hledání, tak mi napište na email halblu@seznam.cz :D

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top