ŽÁDOST O POMOC PŘI HLEDÁNÍ ZTRACENÝCH VĚCÍ

Ahoj všem, zakládám toto vlákno z důvodu, aby byla možnost předat žádosti o pomoc od lidí, kteří něco ztratili a obrátili se na nás, pokud by se nenašel nějaký dobrovolník v dané lokalitě s detektorem a chutí případně pomoci s hledáním. Ať se všem daří Tacud

in category Groups and joint searches, created by tacud 22.7.2020 16:11

Hezký den všem,
mám tu jednu aktuální prosbu o pomoc při hledání klíčů od auta:

Místo: Rožnov pod Radhoštěm
Plocha/úsek: cca 700m

Pokud byste někdo byl poblíž a měl čas a chuť, prosím napište mi do obálky, nebo na email: info@lovecpokladu.cz a já vás nakontaktuji.

Hezký den a děkuji za případné nabídky.

Tacud

Má je ve vestě na věšáku v předsíni. Teda aspoň takovou zkušenost mám já po hodinovým prohledávání cca 400 m2 a nálezu asi milionu zátek :-D :-D

Ahoj Newte,

díky za typ, pošlu někoho, aby jim probral kapsičky :)

Ahoj pacienti , kamarád prosí někoho obětavého a ochotného poblíž Bernartic u Žacléře , zda by nezkusil dohledat snubák . Podrobnosti sdělí Honza na tel.:774285222

Dobrý den, chci požádat o pomoc, zda by se nenašel někdo v okolí Benešova, přímo rybník Hruškov, jsme tu z manželem na rybách a já včera večer ztratila náušnici z bílého zlata. :,-(
Má pro mě velkou cenu.
Děkuji za pomoc.

Zdravím, potřebuji pomoc, ztratili jsme v lese náušnici, rozmezí asi 5 m. Pardubicko. Děkuji za pomoc.

Ahoj, kdybys mel zajem klidne bych mohl zitra.

Děkuji za nabídku, už jsme to bezúspěšně hledali.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top