Golden Mask News for 2022/2023

Categories: Golden Mask - Reviews and tests , Special offers, new items

Three new releases from Golden Mask should be shipped to us on Friday. These will be the new Golden Mask GM7 and Golden Mask GM4 WCL WS detectors and the new One 15 Black 15kHz. And there is one more specialty in tow, the Golden Mask HF 1000. As soon as the new ones are here, we'll start testing them. But for everyone, here's the first taste of information.

Metal detector Golden Mask GM7

The new seven will run at 4 kHz, 14 kHz, 24 kHz and 44 kHz. The price should be the same as the GM6. The improvement should be mainly for deeply embedded targets at the end of the range. We will shoot a demonstration of the menu and controls with the detector and add it as soon as possible. With the arrival of the new GM7, all remaining GM6 stock will be at a heavily discounted price. Unfortunately, we don't have a photo of the unit yet, only the coils :).

Metal Detector Golden Mask GM4 WCL WS

This is a detector that will probably make a bit of a stink here. In Bulgaria they have already rechristened it .... for the poor :). The new GM4 WCL WS will run at 15 kHz. The range and sensitivity is slightly above the level of the classic GM4. As with the GM7, the main bonus is improved identification of deeply buried targets and calmer behavior of the whole detector.

And then there is the little thing you might notice from the photo. Well, we are curious to see what it will be like... :)

Metal detector Golden Mask One Black15 kHz

The One is completely redesigned and Golden Mask here reports a rather hefty 15% increase in range! Which is a lot. Plus the detector should be much more stable on targets at the edge of range. As with the 7, we'll make a video introducing the menu and the whole detector.

Metal detector Golden Mask HF 1000

With the discontinuation of the Whites TM 808, there is clearly room for a similar detector. Compared to the TM, however, the HF will be more sensitive, also due to the fact that the detector does not use the same patent from the early 90s. But the HF won't arrive until after the new year, and the date is still a bit uncertain. Thus, although we've had inquiries about it, we're not able to say anything more specific yet.

The article is included in categories:

Post

Dobrý, už jsem chtěl objednat Gausse a ted si ještě počkám, nějaká představa kdy budou uvedeny do prodeje? :-)

Přelom roku. Přesn datum raději psát nebudu, ale spíše bych vše viděl na začátek ledna.

Zdravím, že jsem tak smělý když píšete: Nová sedmička poběží na pracovních frekvencích 4 kHz, 14 kHz, 24 kHz a 44 kHz...jedná se o multifrekvenci nebo o výběr vždy jedné frekvence? Děkuji.

Ahoj. Ne, je to jednofrekvenčák :) Pouze se přepíná. :-)

Teda zatím se nikdo nechytil té fotky GM4 :-D

Škoda že už nedělají staré konstrukce, které byly u prvích modelech.

Už jsem to viděl na youtube, měla by to být bezdrátová cívka ala Deus pokud jsme dobře pochopil ? :-D

Je to tak kolemjdoucí a máš bod :)

No, palec nahoru, že někdo v dnešní době upgraduje ,,analogovej´´ detektor :-)

To kolemjdoucí: Amen! :) Uvídíme jaké to bude, ale je to přesně jak píšeš :)

Můžu jeden dotaz k tý gm4ce, k čemu je tam ta páčka, na který je normálně u GM4pro přepínání frekvence z 8/18. Na fotce je to rozostřený.

Párování s bezdrátovou cívkou.

Jelikož jsme dostal ještě pár otázek do obálek. Klasická GM4 ka se bude vyrábět dál. Tohle je GM4 WCL WS ;-)

GM7 bude mít také bezdrátové sondy ?

nebude, na foto má cívka pro GM7 kabel :-D

bc.javor: asi ani, ale zatím je pouze drátová verze. Kdy bude i ta bezdrátová zatím nevíme. ;-)

Ještě jsem si všiml na fotce u GM4 WCL WS ze o proti GM4pro ma prohozene knofliky power levelu a diskriminačniho knofliku. Je to už jen takova drobnustka.

GM4 s bezdrátovou cívkou, zajímavé.

Schonauer: Ještě ji tady nemáme. 7čka a One už přišli. Na WCL čekáme. Blbý je, že od zítřka má pršet, chtěli jsme udělat pár videí.

To Elmara, má GM7 vícetonovku? Nebo klasika GM 2 tóny

Na tu GM7 jsem strašně zvědavej, jako že úplně moc. Těším se na videa, snad počasí dovolí alespoň nějaký udělat. A nebo aspoň takovou malou předváděčku - co je v krabici, představení menu, nastavení a programů. Už začínám dávat peníze bokem, počkám si na nějaké recenze a jako další mašinku plánuju právě tohle GMko (když nevyhraju ve Sportce, abych si mohl koupit tu bestii Manticore) :-D

Skusáme s tm vyběhnout a něco natočit ještě dnes. Uvidím, něco musím dodělat a Petr taky :) Zítra má pršet ;-)

P.S: je to dvoutónka. Stihli jsme ale jenom tu 15, už je špatný světlo. Tak uvidíme jak zítra.

Elmara tak alespoń nahodtě tu 15tku :) Golden masky mají srdce kdo měl něco z vyšší řady ten ví, i když One 24 mě zklamal ale 5/5+ supr, škoda že se nedají cestou multi a vodotěsnosti.

Teď to dělám, dnes je to na webu :) Cesta multi není pro každého. Já oceňuji to, že stále dělají na analogu. :)

Tak první video: https://www.youtube.com/watch?v=fSLeCIgg1es

Díky za video na YT, už jsem na to koukal, jsem opravdu moc zvědavej, jak si GM7 povede ve srovnání s nějakými dalšími detektory ;-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top