The most beautiful find of August 2021

Categories: Treasure Hunters and Archeo Treasure Hunters 2010 events

The most beautiful finds of August are here. Thanks for the nominations to everyone who took the time to qualify and vote for their Top 5. And also to the Archeo LP members and admins. Selecting the finds for August was no fun even for the admins. I personally had no problem picking 20 items that certainly deserved it. In the end, 3 votes were made as the "cut" and thanks to that we have the final 14.

The winner of the August round, can look forward to the Minelab Vanquish 340 detector. And the second and third place searchers will receive bags from Minelab. Plus, all three will receive a new, second LP t-shirt from our new post-apocalyptic edition.

Voting closes 30.9.2021 23:55h


1. Ferdinand I.

Master2

2. Mr. Diary

Finder: bambino1985

3. Papal Bull

Finder: KNAKER

4. Ten in one shot

Finders.

5. The Bird Clasp

Hanz5

Submitted to: Museum of the City of Ústí nad Labem

6. Usti Ústí nad Labem, Usti nad Labem, Usti nad Labem

Finder: petroff

7. KOMONBOI

Finder: Doby

8. Denárek András

Finders: anfieldroad

9. Secret dream

Finder: George14

10. Germanic spur

Finder: Czertik

Submitted to: Museum in Šlapanice

11. 11.

Finder: Kraj-anek

12. Cake!!!XV

Majkl84

13. Needles

Finders: Zahaj.da

14. Tolar

Finders: portos


Nejkrásnější nález srpna 2021
1. Ferdinand I.
63
2. Pan denár
34
3. Papežská bula
17
4. Deset jednou ranou
9
5. Ptačí spona
15
6. Mega plomba 35mm
8
7. KOMOŇBOI
3
8. Denárek András
4
9. Tajný sen
28
10. Germánská ostruha
12
11. Pečetní radost
6
12. Koláááččč!!!XV
2
13. Jehlice
3
14. Tolar
3
A total of 207 people voted

The article is included in categories:

Post

za mě zcizený ;-)dukát kamaráda Mastera a protože věřím že vyhraje i bez mého hlasu dávám hlas Petrově plombě která byla odprezentována i na ostrovech a je to opravdu ale opravdu moc pěkný kousek 8-)

Tentokráte mají mince v nálezech značnou převahu :-) Všechny nominované nálezy jsou parádní, se svým hlasem zase počkám na závěr soutěže... ;-)

Děkuji Všem co podpořili můj nález v kvalifikaci. Vaše podpora a zájem jsou ta největší výhra v soutěži i mimo ní. Moc si toho vážím! Všem nominovaným přeji mnoho štěstí. Knaker

Vážení přátelé, to že jsem poněkolikáté zařazen do TOP výběru měsíce mě nesmírně těší . Jak píše kolega a kamarád KNAKER , už to je výhra.... ..
Jsem strašně rád že se vám moje nálezy líbí . Mnohokrát všem děkuji za podporu a přeji vám všem minimálně stejně krásné nálezy. Ať to pípá ;-)

To je zas krásy, až přechází zrak.
Za mě:
nej.1 - č. 3 (kolega Knaker)
nej.2 - č. 2 (kolega bambino)
nej.3 - č. 1 (kolega Master)

Nádherné kousky, ještě jednou gratuluji.

Za me 9, já sem na ty mincovni výtrusy 😊
Papežska bula je taky pecka a Jehlice na pleteni taky krásná... Skoda ze nejdou dat 3 palce...

... No a nyní, co vybrat??? Jede hezčí než druhý... Paráda..

Doby, když jsem viděl tu desítku. Normálně jsem zaslzel :) Bohužel láska ke žlutému kovu je tady silná, ale tohle se opravu nenajde každý rok. Moc hezký to máš :)

Nálezy krásné, ale chybí mi tu zástupce valkaru :-( v poslední době jich je poskrovnu, hold příště abych jen nekoukal a zapojil se taky do nominace a snad se povede sem mezi mincicky a zeleninku prostrčit i nějaký kousek války :-)

To strejda: jak to lidi navolí, tak tady je. Ale poprosím zase na podzim Wladyslava a uděláme nějaký válkařský speciál. ;-)

Elmara, děkuji moc... o:-) manželka by ti mohla vyprávět, jak jsem sotva mluvil když jsem ji volal co jsem našel.... o:-) :-D . Ono najít jeden denár je pecka , když pak držíš v ruce štůsek deseti , to se i nohy podlomí ;-)

Přesně u těchto koleček to mám stejné :)

Za mě pan Máster :-)

Elmara určitě uděláme. Konečně se bude taky na co dívat 8-) navíc pár pecek se tu od posledního speciálu objevilo.Viz třeba nedávno prezentovaná dienstbrosche a další parádní válečný kousky. :-)

Ok, písnu do obálky :)

Tak se těšte bando, bude nejenom druhá ale také poprve speciál první :)

Tak teď ještě doufat že se na konci září na dovce povede něco kopnout, a na tu první se také těším :-) krásných kousku tu bylo víc než dost o:-)

No tohle je tedy masakr-všichni vybraní by si zasloužili vyhrát. ;-)
Vítěz bude asi jasný 8-) 8-) tak kolega Master2 jistě promine,ale za mne Germánská ostruha,už jen proto,kdo a za jakých okolností ji našel. 8-) 8-) :-)

Každý z nás má nějaké priority. I když kolečkář nejsem tak tyhle věci už jsem v ruce měl. Takový vedlejší produkt mého zájmu. Ale germanskou ostruhu jsem ještě nedal. Tudíž můj hlas je jasný. Ono vybrat z té snůšky harampádí co se tu za měsíc nashromazdi je asi kumšt.

Tento měsíc nehlasuju :-/

Za mě číslo 2 denar. Zduř

Jako, kopnout denárek, tak to je parádička. Ale najít jich deset a ještě ktomu jedním dloubnutím, tak to bych měnil trenky už na poli. Zdendo, ještě jednou gratulace a posílám palčáka. ;-)

Kutlak.pepa- buď v klidu,mojí neolitickou sekyrku zde zaznamenal pouze quo vadis( diky kolego) ;-)

😇😲napsal jsem to jinam😄

Modrej máš pravdu. Tvá sekerka tu opravdu měla být. To mě mrzí. Kdybych náhodou obsadil čtvrté místo, tak se s Tebou rozdělim o bramboru😉

Ta ptačí spona! 🖤

Knaker- kolego díky,ale brambor 🥔 mám doma dost😉sekerka byla poslední věc,kterou jsem zde vložil, páč tady teď frčej plomby o:-) mějte se ;-)

Modrej neblbni. Zase bude líp. Tvá sekerka byla úžasná. Není mi jasné proč se na ní v kvalifikaci zapomnělo. Klidně bych Ti dal i ten bágl nebo tričko, ale nechci Ti slibovat něco, co očividně nevyhraju. :-)

Knaker- v pohodě kolego,batoh a tričko mám slíbený od Fanfuli 🙂 nedávám sem věci kvůli cenám,ale tohle je nejstarší věc co jsem za 8. let našel,tak jsem jí sem vložil.Jednou za uherák dám klubovku, ale nic víc.At vám to pípá😉

Tobě taky kolego a věř mi, že Tvá sekerka mě fakt dostala. Podobnou jsem ještě neviděl. Ať se Ti daří. :-)

Knaker-díky ;-)

Není za co ;-) :-)

Zlaťák je nejvíc, potom asi depot mincí gratulace

Za mně Pan denár, nádherný kousek. :-O

Povedený výběr... :-) ....Z mě denár od bambina.....

Všechno hezký, výběr těžký, takže zlato ;-)

Gratuluji všem finalistům, za mě tajný sen.

Je tu konec měsíce, je čas hlasovat :-) O pozicích na "bedně" je již zřejmě rozhodnuto, tak dám svůj hlas papežské bule. Je to parádní nález, jakých tu moc není. Takže Vendo, ještě jednou gratulka a škoda, že to nedalo "na bednu" :-)
A samozřejmě taktéž gratuluji vítězům soutěže 8-)

Gratulace k vítězství kamaráde 8-)

Děkuju Honzo. Tvá slova mne opravdu těší. Ať soutěž dopadne jak chce, všichni jsme vítězové. Máme krásný koníček, zápal pro společnou věc a hlavně tento web, díky kterému je tu možnost poznat úžasné lidi stejně zapálené pro historii. ;-)

Gratuluji vítězům. A všem na L.P. přeji krásné nálezy.😉👍

Gratulace vítězům :)

Jak vždy poprosím na info@lovecpokladu.cz zaslat adresu, pořadí a telefoní číslo abychom mohli odeslat ceny :)

Všem děkuji za hlasy ;-)

Moc Moc děkuji za hlasy Mám ohromnou radost Dík

Všem bych chtěl moc poděkovat za palčák ;-) u mě vítězí bula, přeju všem mnoho krásných kopů

Já chci moc moc pogratulovat klukům na bedně, ať věci slouží a poklady se jen hrnou. Kromě toho všem děkuji, že jsem se poprvé dostal i do TOP 10. Je to bezva pocit a vyřídím do Chebu, že nález měl obrovský úspěch.

Gratulace vítězům ;-) a taktéž díky za hlasy k mé Mega textilce :-) ;-) Ať se daří přátelé ;-)

Gratulace všem, nádherné nálezy.

Děkuji všem za hlasy a za nominaci dvou nálezů. Slibují, že i nadále se budu snažit nalézat takové pěkné kousky ,aby se vám libili natolik, že skončí v TOP výběru....a přeji vám splnění vašich hledačských snů....

Jinak, když vidim toho koníka,tak bych chtěl ještě jednou poděkovat Fanfulovi za bágl a tričko, který mi věnoval i s lahví Havany 😲😉👍

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on the LovecPokladu.cz, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top