Magicka místa

Když nad tímto tématem přemýšlím,zjištuji,že nemam skoro žádné nejoblíbenější místo,prostě se rad pohybuji v terénu,v okolí rodného města,cítím se dobře všude kde to voní záhadou,prahnu po poznání,za poslední roky jsem našel tolik krásných míst,že bych mohl fotky rozdávat.Fotky jsou z různých míst Slezska.

Hanzen&Maki

Photo

Magicka místa
Magicka místa
Magicka místa
Magicka místa
Magicka místa
Magicka místa
7 votes
7 votes
viewed:
998x,
comments:
6,
finder:
sock sock
photographed:
8 December 2002,
loaded:
4 September 2018

Post

;-)pěkný místečka. :-)

Souhlas kolego. Hledám něco přes dva roky a za tu krátkou dobu jsem viděl spoustu náramný parády. Dechberoucí přírodní scenérie, pouště, pralesy a hluboký džungle, rovník i Arktidu. Nádherný rozbřesky a přímo magický soumraky... a to všechno má člověk přímo před nosem, ale díky týhle vášni to vnímá a je toho součástí. A to nemá chybu! ;-)

:-D :-Djá snad jen to svítání nějak zanedbávám.Holt nejsem raní ptáče :-D ;-) :-)

Naprostý souhlas se všemi. Já přidám jen to,že kromě krásného okolí,potkávám spoustu různých živočichů, např. srnčí,divočáky,ježky,daňky,slepýše,zajíce,jezevce atd. a to také patří ke koloritu přírody. Rozdíl v tom, že než nachystám foto, jsou většinou v čudu! ;-)

Kvasak: Jsme na tom stejně ;-) Mám to tak 1:6 pro soumrak :-) Svítání má svojí vůni a člověk má celej den na hledání. Soumrak je většinou barevnější a dává vědět, že se blíží čas pivka a mariáše. Teď co je lepší...? o:-) :-)

Inu dobra,příště i nějaká za fotečka za svítání :-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top