Archeo LP 2010 – chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on the LovecPokladu.cz, sign up.

Ahoj všem ve spolek :) Rád bych se v tomhle směru posunul. Je možné se někde dozvědět více, jak se stát členem a podílet se na nálezech s lidmi z oboru? Děkuji Vám.

Dobrý den.Mel bych stejný dotaz.Diky

ahoj elmaro,chtel bych se zeptat?jaky mas detektor ty?s jakym jsi nejvice spokojen ,treba na hledani minci?uvazuji o 6mxi a jestli treba je lepsi neco nez tenhle tak jaky treba?diky ,doufam ze to neni pro tebe dost otazek??

Používám detektory CTX 3030, GM4 PRO, Tesoro Tejon a C.Scope CS6MXi :)

ahoj,tak mam už tu cs6mxi a parada ,akorat si nevim rady z baterkama,jaky jsou nejlepší nabíjecí baterky -myslim kolik mAh maximalne a jaka znacka podle tebe.diky.

Jde hlavně o to, aby se jednalo o tvrdý zdroj a napětí se nehoupalo. Používám Recika které prodáváme. Nevím jestli jsou nejlepší, ale fungují bez problémů :)

Akce s HHB: Zdar, vzkaz pro vašeho supercenturiona, makám na tom archeovýletu, a očekávám že to bude cca za 2-4 týdny, ladím ubytko, bylo by to od pátku do neděle, s tím že práce pro muzeum by byla v so a v ne podpobně jako na Libici. Zkus pošéfovat kolik lidí by asi tak jelo, ať můžu začít vyjednávat skrz noclehy.

Hodně už jsem o vás slyšel, držím palce. ;-)

Nazdar lidi, přeju hodně pěkných nápadů jak rozvíjet tenhle nápad se stránkama. A vůbec, pohodu a solidní vztahy, bez nich to nejde.

↑ Back to top + See more

Back to top