A je to tu, dalsi adept do basy

Detektorom kovov prehľadával pole, teraz mu hrozí až päť rokov
Muža s detektorom kovov si všimol policajt v civile.



https://myzahorie.sme.sk/c/22459827/detektorom-kovov-prehladaval-pole-teraz-mu-hrozi-az-pat-rokov.html?ref=trz

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Reitak 3.8.2020 23:13

Proto radši chodím někde zalezlej. I když tady v Čechách by to oproti Slovensku takový problém nebyl

Čítal som tu diskusiu a tým ľuďom snáď drbe. Všetkých hľadačov hádžu do jedného vreca. Je pravda že na archeologické nálezisko liezť nemusel ale som si istý že minimálne 90 percent hľadačov sú slušní. Stačilo by ten zákon upraviť.

ja som uz par rokov dozadu pisal do sas, olano, co si pamatam odpisali,ze mozu to predlozit nejaku zmenu, ale smeraci do zotru zo stola. teraz vladnu, tak keby im viaceri napiseme nech to proste nejak upravia, ze beztresne v lese, na poli sa moze alebo nieco, tak mozno ze by to vedeli upravit

Len kto im napíše? Nikto taky iniciatívny sa zase nenájde.

moze hocikto, normalne im na FB napis ze ci nemozu pozriet zakon o detektorisme, ci to nevedia nejak zmenit, aby sa clovek nebal ist na rolu, ci do lesa. proste hocico im napisat, cim viac rovnakych podnetov, tym lepsie

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru