Detektor kovů Garrett Ace 150

Nastavení přístroje, udržba a vše okolo detektoru kovů Garrett Ace 250, .

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.7.2010 18:27

Mě to dělaly slabý baterky,taky se zblázní když je poblíž vysilač radiokomu nebo mobilu jede si morse hlavně když ho nadzvedneš. to je lepší odejít jimam

Pdivej se ze spoda na civku jestli ji nemas naprasklou :-P :-P :-P :-P :-P :-P

mě to dělá když jsou slabé baterky:-) a nabíjecí nepoužívám,nejlepší jsou alkalické,vydrží celkem dlouho 8-) 8-)

tady se někdo probudil, moje 150 nemá problém ani s nabíjecíma z lidlu a vydrží celkem hodně dlouho 8-) 8-) 8-)

Nevíte Do jaké hloubky sáha ;-)

když mám původní cívku

Zdravím vás všechny hledače, chtěl bych koupit 150 tak do 3000,.kč.Myslíte, že je to reálné?
Díky předem za odpovědi,
Pavel
Krnov.

tak reálné to je,stačí hledat ale je cto +- nějaká stovka http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=garrett+ace+150

Tak jsem ho koupil,slovenský obchod M-link,vyšel mi čas než přepočítali eura na nový kurz, takže mě stál 3994 i s dopravou.
Zatím max. spokojenost, hned jsem vyrazil na pole a chodil a poslouchal ty krásné tóny....
Jen malý dotaz...Mluví se tady o falešných prozvucích...záleží na tom, jak se rychle s detektorem kýve?..vím, že čím pomaleji tím přesnější určení, ale na youtube s tím ti amíci mrskají, jako kdyby vytírali v supermarketu a byly pleceni od metru??? :-/

o rychlosti to není,ale nemá cenu s tím mlátit jako s kosou. pomalu nic nezkazíš. uvidíš že žlutý ďábel se ti bude líbit. falešný prozvuk je prostě zvuk který ti říká že tam něco je,většinou byrva a přitom tam je prd,tudíž nic. ze začátku tě to bude mást,ale zvyk je zvyk a stejně to vždy raději prověříš,tak jako každý. a uvidíš jaký masakr to bude až ti budou docházet baterky. než jsem na to přišel tak jasem jej málem zlomil a zahodil,takže to chce klid,jak v máchání tak celkově 8-) a hlavně ti držím palec 8-)

Poprosil bych pana Elmaru o radu: chtěl bych si pořídit větší cívku na ace150,na pole a louky,vubec netuším jakou,mohl by jste mi prosím poradit? předem děkuji

To jelda80: dle všech testů jednoznačně od Detechu. Buď 12x10 S.E.F nebo 33cm Ultimate. Věřím že budeš nadšený :-D

díky moc za radu :-)

Děkuji moc za rady, ...
Pavel

Ahoj já si dneska obědnal sondu Detech S.E.F 38x30cm.Tak jsem na to zvědav jak tu půjde hlavně ty kolečka... :-D :-D :-D

Chlapi, tak včera to přišlo!! První nález- 2haléř Franz Josef 1897, na okraji Krnova...skvělý pocit, když pípá, ty kopeš a ono to tam JE!! :-)

gratulace neboj bude jich víc 150tka je polní vysavač koleček, já byl se základní sondou spokojený byla dobrá i na přesnost v dohledání, ideální stroj pro začátek

Tak to velká gratulace mash.
Jo Garrett Ace 150 je dobrý detík když se něco najde to je opravdu velká radost .A to teďka ještě k tomu ta podzimní příroda...... ;-) ;-) ;-)

s ACE chodím už 4 roky a teď jsem se rozhodl pro velkoucívku,byla mi doporučena cívka sonda S.E.F 30x25cm od detech-u,tak jsem zvědavý jaké to bude 8-)

No rozdíl to bude dost velký! :-D Tu detech 30x25 mám na EuroAce a je lepší něž to déčko od garrettu, co je na EuroAce jako základ!A 30x25 stojí o 1000 kurun méně! :-O

Co myslíte ale když bude větší cívka tak to půjde o něco hůře dohledávat co.... ;-) ;-)

je to o zkušenosti a když to naposloucháš nebude problém :-P

Chlapi,dneska opět zvonilo-10 pfennig,na druhé straně je orlice držící svastiku--rok nejde přečíst...a pak že nejsou-jsou,chce to šlapat,hledat,kopat.
Mějte se
Pavel
Krnov :-D :-D :-D

no s Ace 150kou se najít dá.Já v.l si pořídil CS6MXi a 150ku jsem prodal strýcovy s DD sondou a on mi za týden volá, že má grešli Ferdinanda III. a jiné pěkné věci např.zlatý prsten.A já za dva roky nenašel ani jeden! :-D :,-(

ben06 Do taky doufám mám tu větší cívku koupenou tento týden.Moc mě to teda nešlo doufám že se to podá.
mash Hele chlape dávej obě strany nafocené do online katalogů mincí.

kup si rýč od Fiskárs, ten je dobrý na krátery! :-D :-D

Chtěl jsem obě strany,ale ta s tou orlicí je masakr..

ben06 Žádné hlavně ne skládací rýče už nechci.Ten Fiskárs by pomohl ale když bude louka samý kamen tak určitě ne.Mám rýček Black Ada Big Foot ten už nezničím teda doufám... ;-) ;-)

Tak to jo, ale ten Fiskárs je nezničitelný! :-D Měl jsem skládací rýč za 300Kč a ten se mě zohýbal jakoby byl z papíru. :-D

já si koupil dámský rýč o fiskárs a uřízl jsem ho na patřičnou délku a je super 8-),vubec není těžká a ryje parádně,jen škoda že ne sám 8-)

To máš pravdu láme se to jako papír a proto už nic skládacího.Já už takhle zničil dva obyč řýče skládací.

Mužete mi někdo poradit zda se vyplatí kupovat 150 za 4000 starší se sondou detech 38x30??

Ahoj tak nový detík 150 stojí 4.319 kč.
Nová cívka 2.970 kč tak že si na 7 tis za nové za obojí.Pro začátečníka si myslím že to není špatné... ;-) ;-) ;-) ;-)

Máš pravdu....... ;-) ;-) ;-).

Jo děkuji ale ja jsem našel starší.uvidím ještě se porozhlédnu a uvidíme

tak na aukru je rok starý za 1600,ale bez velké cívky. tu by jsi si mohl pořídit dodatečně,jen má skromná rada 8-)

No ja vím ja bych si ho hned koupil

tak jdi do něj 8-)

1600 kč není tolik a šup na hledačku.... ;-) ;-) ;-).

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru