Detektor kovů Garrett Ace 150

Nastavení přístroje, udržba a vše okolo detektoru kovů Garrett Ace 250, .

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.7.2010 18:27

tak tak a pak první fotky a máš secret 8-)

bohužel už je prodaný :,-(

Nevzdávej to zase se něco objeví......... ;-) ;-)

jsou jich tam mraky 8-)

Čao nezajdem někdy zahledat? :) Honza

čau pane,musíme se domluvit,ale jen v týdnu,páč já jsem o víkendu vždy doma 8-),tzn.hradec králové :-D

zdravím hledače, mam žlutáka 150 tři roky, jsem s ním spokojenej, ale dneska jsem byl poprvé v zimě hledat v lese, nemohl jsem se dočkat hledáni, asi tak po 5 minutach jsem neměl vubec žádný signál, tak s tím machnu nad klíčema co jsem měl v kapse a nechtel reagovat teda reaguje ale jenom max na 3 cm což je málo, tak jsem bouchnul do cívky a zacal fungovat normálně ale jeste jsem mel spousta falešných signálu k tomu, tak se chci zeptat jestli se to už někoumu také stalo a jestli mi odešla cívka tou zimou nebo čím by to mohlo byt, zkousel jsem měnit baterky vypínat zapínat přepínat ale pomohlo jenom to bouchnutí do cívky.

zdravím pánové chci se zeptat jaká je nejlepší nejvýkonější sonda na 150 ku ?

Já mam Ace 150 a jsem sním maximálně spokojený . Mám na tom základní cívku a nemužu si ani na ní stěžovat , jenom má nevýhody že mu děla problem zjistit kov na vetsi hloubu a pak to jenom "Prská" . Ale když víte jak to maká , jak to funguje a jste s ním " Spojeni" a zvyklí na něj a jeho tony. Potom stačí s tim jenom umět a pohodička.! :-)

A to uhla . : Taky se mi to stává ale musí byt fakt -1 nejmín. A nebo 0 . Jinak funguje normalka. A ono taky v zimě kopat neni zrvona pro ten Garret nejlepší.! Ale jde to.

Chodím s ACE 250 do -10 a klacek maká normálně, jen jsem už jednou zlomil
násadu na sekeromotyce.

Jelinek: no bylo kolem -5 ale ted co ho mam doma v pokojový teplotě tak funguje normálne a ikdyž klepnu trochu do cívky. tak to asi bylo fakt tou zimou že může byt nachylnejší. A jinak to kopáni nic moc na poli, to jsem se vůbec nechytal, ale v lese pohoda.

právě sem ho koupil na aukru za 2550 i z dopravou

tak ať ti slouží 8-),já jej měl 4roky a na naučeení stačí:-)

Dík a můžu se zeptat jak hluboko sahá třeba v lese :-)

no záleží na co? 1kčs cca15cm a dekl z kanála i na 50cm 8-)

1kčs v 15 cm :-D já jsem měl 150ku a rychle jsem se jí zbavoval protože skoro žádný dosah nemá :-/ na 1kčs max 5 cm

kecy :,-(

Fakt a kolik má dosah? Já jsem ho měl 4 měsíce a našel jsem 20 koleček a když jsem přešel na EuroAce tak za 3 měsíce 120

Dekl jako ten železnej poklop??? :-D

jo jo to je prostě dekl 8-)

Prosím vás jak je to ze sluchátky musí být originál nebo stačí o klasické
:-/

K stopadesátce stačí skoro jakákoliv, ona toho moc do ucha nenabízí, ale je to přeci jen lepší než nic, nechá se v nich poznat to takové zaváhání toho vrnění detektoru, když se něco přechází a on si myslí že to nestojí za řeč. Někdy se vyplatí nad tim máchnout eště jednou. HD 3030 už na to stačí.

Mam 150 a obyčejná sluchátka v manualu o tom nic neni ale jsou tam jen 2 díry jedna pro cívku a druhá nevím ale pro sluchátka je to velký neni tam někde nějaká schovaná :-/

Aha, tak ještě potřebuješ redukci z malýho jacka na velkýho Jacka. Kup si ale nějakou lepší, tu ouplně nejlevnější ne, bo se sypou, je to hrachovinka. No, a kabel od sluchátek měj ouzlenej, jeden stačí, kolem tyče, abys neurval hned konektor.

Ahoj. Jsem začátečník a byl mi doporučen Garrett 150. Nabídnete mi ho někdo za dobrou cenu? Nechci se učit hned na novém přístroji. Díky moc :-) můžete i na tel. 723456140

Ahoj jack123 koukni se na netu něco bude.... ;-)

No jasný to neni problem :) středa nebo čtvrtek??

dám vědět,uvidím co v práci :-/

Ok. Tak mi Sem pak napis:-)

zdar pane,zatím předběžně to vypadá dobře. co takhle ta středa,bus č.22 směr černovír,čas 15.33 na finančním úřadě? jeli bychom se podívat do černovírského lesa,je to tam celkem fajn a není to daleko,dají se tam najít i zajímavé věcičky 8-),klukům se tam již zadařilo

Ahoj ahoj:) neni problem... nějak si to pozjištuju a budu tam:) Můžeš mi na sebe dat čislo? diky Honza

napiš mi na jelinek80@seznam.cz a domluvíme se :-)

Ja jdem Ted v praci tænde to mam s internetem trosku na hov.. a nechtel by si jet sites driv??:-)
8-)

Ja jsem Ted v praci takze to mam s internetem trosku na hov.. a nechtel by si jet zitra driv??:-)
8-)

zítra to dřív nejde,já jsem do půl třetí v práci :-(

Zdar lidí. Mám dotaz jestli někdo ví jaký je rozdíl v dosahu do hloubky medzi ace150 a ace250??? Dík

Pokud jsou oba na maximum citlivosti, je rozdíl cca. pouze deset procent. Problém ale je, že s Ace 150 se na maximum v podstatě chodit nedá, Snížením citlivosti pak ubereš rovnou čtvrtinu výkonu, což je dost. Prakticky v terénu je tak rozdíl mezi 15 a 20 % všude ;-)

Aha..takže co je rozumnější,pořídit si 250-tku,nebo dat na 150 jinou civku? Teď mám 150 s původní civkou

A má vůbec smysl dávat na 150-tku nějakou jinou civku???

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru