Detektor kovů Garrett Ace 150

Nastavení přístroje, udržba a vše okolo detektoru kovů Garrett Ace 250, .

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.7.2010 18:27

No ani ne. Já jsem tam dal tu DD od Garrettu a rozdíl minimální :-O :,-(

Takže asi bude lepší pořídit jinou mašinu...jaká mašinka do 10000 je nejlepší do hloubky??

CS3 nebo EuroAce ;-) já jsem měl EuroAce a byl dobrej na mince

Dík za tip....něco vymyslim...

Nema niekto zaujem o novy Garrett 150 ACE Plus? predavam ho za super cenu, iba Slovensko.

Pánové, mám 150 a větší cívku téměř 8 let.Nemohu si vůbec na detektor stěžovat.Dá se říci, že jdu na procházku, kdy potřebuji vyčistit hlavu.Nejsem zastánce hlubinného kopání a zvykl jsem si na displej. Přemyšlím ale už po nějakém novém detíku.Nejsem ale rozhodnutý, ano či ne. 8let je docela už dost ....Možná máte podobný problém.

Dobry den poznate niekdo niake video kde sa mozem dozvediet tony pri hladaní ?

Dakujem :) :D ale mne to niekedy robi to ze klinec ma taky isty ton ako minca

hluboký tón železo a čím vyšší tím lepší kov. Klinec ti bude zvonit jako mince pokud bude zaoxidovaný,ale musíš poslouchat a kopat,co zvoní barvou musí ven. kdyz je tam zoxidovane zelezo tak to pipe barvu ale je to useknuty a da se to naposlouchat ale kdyz nad tim budes máchat o trosku dyl tak se ti zacne projevovat zelezo

zdravím jak je to s dosahem u 150 a 250 ace ?? chci si koupit první detektor a u obou se píše že dosah je cca 20 cm

diky

Video ne, ale audio stopy na ACE jsem udělal.

Ahoj, je možné je někde stáhnout a nebo je to soukromý materiál?

Beru zpět - píšu rychleji než dočítám do konce :-) :-)

Ahoj presně tak Litrfree udělal audio stopy jen to nemohu najít je to suprově udělané...... ;-) ;-) ;-)

Teď už to najdeš. :-)
http://www.detektory-vychodni-cechy.net/testy/

Cawte dnes som nasiel 120 rokov staru mincu :-D ale neviem z kadial je lebo je to take skorodovane a ja nevidim kde sa vyrobila neviete ako mam tu korodaciu odstranit ?

Rád bych na začátek Garrett 150 ACE sehnal, pokud by jste někdo měl a nepoužíval, rád bych koupil, na začátek jako nováček, by mělo stačit.

PS: pište na číslo 776622724

Zdravím,
Měl bych zájem o koupi detektoru Garret ACE 150.Pokud doma někomu tento detektor přebývá a chtěl by ho prodat :-D napište mi prosím sem nebo na telefon 737615524.

On to prodává za 4500 Kč a za 4250 Kč bych mohl mít úplně nový :-D

cawte ked hladam mince aku si mam dat citlivost ?



Na předposlední políčko a disk.na jewelery a pak by to mělo být ok

Nikde v eshopu jsem pro 150 nenašel pásek k loketní opěrce (pásek, který by loketní opěrku zafixoval k ruce, ne tu vystýlku). Je nějaká náhrada ke koupi, která by pasovala?

Nechá se tam dát starý pásek z báglu i s karabinkou,ideálně tam sedí;-)

Dá se s ní chodit třeba 3hod? Jak je to vyvážene? Sonda S.E.F 38x30cm pro Garrett Ace 150, 250 a EuroAce

Tak zítra mi přijde Garrett Ace 150. :-O Tak jsem na něj vzvědavej. :)

tak co?? ;-)

Parada hned jsem ho šel vyskoušet a jedna mince :) A zvonek s andělíčkama :).

No tak parada ;-)

nazdárek lidi kdyby měl někdo zájem mám doma nevyužitou 15Oku ze sondou ultimite 33 CM ozvětě se na mejl kpavlikkk@seznam.cz

Psal jsem ti na mail. :-)

Zdravím, 150ku jsem si kupoval asi tak před rokem. Pořád se mi nedařilo nic nalézt, většinou nějaký ten hřebík nebo vršky od piva. Pak mi jeden kamarád prozradil jedno místo nedaleko obce, kde byl dříve lom. Po válce se ten lom zrušil a navezli se tam všechny věci které válka zanechala v obci a jeho nedalekém okolí, tím myslím třeba nějaké zbraně, oblečení, náboje, atd. Jednoho dne jsem se tam teda s kamarádem vypravil, jemu se podařilo najít německy samopal mp40 a mě jenom pár knoflíků... Tohle dokáže člověka tak potěšit :)

Ahoj, chtěl bych prodat plně funkční ACE150.
K němu nabízím i GPS datalogger (zaznamenávání trasy a značení polohy jedním stiskem), malé a šikovné USB zařízení.

Pokud máte zájem, tak pište na mirrax@seznam.cz
Pošlu fotky obratem

Díky

Miraxi, dej to do vlákna kam to patří ať to tady můžu smáznout :)

@Elmara
Hotovo, můžeš vymazat :) omlouvám se za špatné umístění :-P

tedkom přemíšlím může vůbec do vody ( spíše jak či je vodotěsná ) mám tedkom takový dilema kapku jsem zapomněl :-P

Zdravím. Už 2 roky chodím se 150. Začal jsem koukat po něčem dražším, ale peněženka je skoro prázdná, tak mě napadlo jesli by nestačilo koupit pouze jinou cívku. Nemá pinpoit a bojím se, že bych s cívkou 30x33 pokaždý musel kopat jámu 50x50 :-P. Momentálně mám nasazenou základní sondu. Bude dosah viditelný nebo se vyplatí koupit nový detektor do 8000? :-) Lovu zdar

Místo cívky kup detík. S tímhle se moc neposuneš ani s novou cívkou ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru