Detektor kovů Garrett Ace 150

Nastavení přístroje, udržba a vše okolo detektoru kovů Garrett Ace 250, .

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.7.2010 18:27

Chlapi taky už přes tři roky chodím se 150kou v základu, pětku ani desítku na nový detík nemám, ale dvojka na sondu by se snad našla, když prodám sbírku pivních tácků :-D.. nemáte někdo zkušenost s Nel Hunter na tomto detektoru? Na bazaru se dá koupit za 1500 Kč, a pokud by mi zvýšila hloubku o 5 cm, tak bych byl asi spokojený.. co myslíte? Díky za rady.

Tak nakonec jsem prolezl diskuse zde a na základě doporučení od Elmary jsem koupil cívku Detech S.E.F 30x25. Jo, stála o litr víc,než jsem původně chtěl, ale jsem nadšený.. Rozhodně doporučuju všem s ACE se základní malou sondou, kdo mají max. 3 litry na vylepšení svého klacku, aby koupili tuto sondu. Chodím s kámošem co má ZERO a často porovnáváme co a jak, a s novou cívkou troufám si říct máme stejné detektory.. Samozřejmě si musíte zvyknout na horší dohledávání (základní mini cívka byla samozřejmě přesnější), ale je to jen o pár hodinách tréninku a najít si svůj grif..

Tak mě předevčírem přišel nový ace 150. Hned jsem vyrazil do lesa a můj první nález byla rezatá sekyrka i s topůrkem :-D chvilku na to jsem kopnul nabojnici a hned vedle ní 50 haléřů z roku 1963 :-D

tak pevné nervy a snad tě to moc neodradí :-D :-D

Děkuji neodradilo :-Dpři druhém hledání nález 2x50 haléřů rok 1953 a dnes 50 haléřů z roku 1922 :-D :-D akorát nevím proč kopu pořád padesáti haléře :-D :-D

Buď rád že s tim vubec kopes mince :-D :-D , já s ním našel i AG , heč :-D :-D . Ale ono to přijde a věř mi že za par měsíců budeš koukat po lepším :-D ;-) ;-)

Jinak pořídil jsem cívku Detech S.E.F. 30x38mm a mohu jen doporučit tomu kdo se třeba rozmýšlí. :-)

většinou mi taky začne bláznit když jsou slabé baterky ale jsou místa kde nějaké pudní anomálie dělají to samé.jo i mému kolegovi . :-)

jo a pro negruse já sem koupil od nelu větší a vodotěsnou a sem sní spokojenej. :-)hlavně jede o 20 a víc pod zem podle velikosti předmětu .žere to víc baterky ale vyplatí se to protože z tou základní tam spoustu věcí a mincí necháš!takže já doporučuju :-)já sem koupil tu na eschopu za tři a pul :-)doma bylo hodně kecu ale když jsem zacal nosit věcičky tak v poho ;-)

Zdravím, právě zvažuji zpestření procházet detekrotem no byl bych moc rád kdyby mi někdo poradil.. Už jsem procházel.nejaky články a diskuse a našel jsem si 2 adepty garett ace 150 a nebo bounty hunter quick silver co by měli být ok pro začátečníky, navíc v moji cenový leraci než se odhodlám kouoit něco jinýho.. co by mi někdo zkušenější doporučil popřípadě ž jakého důvodu? Moc děkuji za reakce
Dejv

Zdravím, má niekdo reálnu skúsenosť s garrett AC 150? Mam originál cievku a chcel by som väčšiu...viete mi poradiť akú dat? Alebo ci sa to vôbec oplatí riesit a ci nebude lepšie kúpiť novy detektor a keď tak tak aký? Cena cca do 350e Ďakujem

Ahoj, chtěl bych začít s hledáním, myslíte že je Garrett 150 dobrá volba pro začátečníka? Popřípadě co jiného byste mi doporučili? Díky moc :-)

To bych sel s dobou dopředu sou lepší na ten začátek podivej se na videa přečti recenze a dojdeš jinam nebudu ti dávat značku ale už i do 8tis sou k mani dobře situovaný detektory o kterých se nám zdálo hodně dlouho :-P

A nevis konkretne model ktery bys mi doporucil? Moc se v tom neorientuju, ktery je v cem lepsi

Myslel sem nejaky max do sesti sedmi tisic

Ještě podoktnu kdyby náhodou to nebavilo a chtěl tím praštit tak prodej by nebyl tak škodný jak s těmi staršími detektory Simplex a Vanquish je novinka pro začínající a i pokročilé já mám objednávku na Vanquishe 540 bude až v Lednu možná dříve :-P

Osobně zrejme už digitalum porozumis tak bych se nebál třeba Simplexu na dlouho bude slouzit podivej se na něj v dnesni dobe to skocilo i do vyšších pater multi tak i Vangisch by sel ale ještě neni k prodeji o těchto si nasbirej info a uvidíš :-P

Detektor Garrett ACE 150 mám pouze krátce, co jsem zatím zkoušel hledat v lese detektor často ukazuje že je něco(podle indikace železo) v hloubce nad 6 palců,když cíl zaměřím a zkusím vykopat ,vykopu jámu asi 10cm a znova přejedu detektorem ,tak ten cíl jako by se posunul jinam o 10 až 20cm . Neví někdo co je špatně?

no špatně je to , že jsi ho vůbec koupil . Ale teď k problému , jsi na tento detektor moc rychlý , a nebo je na tebe ten detektor příliš pomalý. jde o to , že když rychleji máchneš , tak ten zvuk se ozve už někde jinde , takže zkus spomalit rychlost mávání . Jinak počítej s tím , že ho máš jen na chvilku , teda pokud tě to začne bavit . Já jsem ho chodil skoro 5 let , ale už nikdy :-)

Nevím ,myslím že v tomto by problém být neměl ,napřed dělám dlouhé pohyby a pak čím dál menši až mě to pípá při pohybu pár cm ,potom i do kříže takže si myslím ,že cíl mám snad zaměřený přesně .Neměl bych spíše ignorovat cíle pod těch udávaných 6 palců (ono to může být 15 cm ,ale taky třeba 40 cm ) ?

Koupí někdo Garretta 150 ACE půl roku starý, mám záruční list ,funkční jako nový za 4000 Kč

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru