Agresivni majitel/severni cechy

Jedná se o o rozsáhlé pozemky luk,pastvin a polí lemující hlavní silnici na Liberec-podle majitele údajně od Zákup po Rynoltice.Na tomto místě jsme byli poprvé-louka je bez plotu,označení, posekaná bez balíků sena.Včera v podvecer jsme se na místě procházeli s detektorem,běhěm cca 30 min u našeho auta zastavily 3 další.Veškeré osazenstvo/mimo jedné která šla pěšky a natáčela na mobil/skočilo do jednoho auta a s dálkovými světly velkou rychlostí se rozjelo přímo na nás kdy auto zabrzdilo cca metr pred námi.Vystoupil/spíše vyběhl/z auta velmi agresivní člověk se řevem ,,to je můj pozemek vy zmrdi,táhněte odsud do píči,ještě jednou vás tu uvidím tak....atd.Odpovídali jsme slušně bez urážek a nadávek,zatímco vystoupili další 2 osoby a slovní útok na nás pokračoval celou cestu směrem k našemu autu.Mezi tím jsme míjeli paní/dokumentaristku/,která naprosto bezdůvodně se slovy ,,ty krávo,, se na mě vrhla div jsem neupadla.
CHceme tímto všechny upozornit ,aby v této lokalitě očekávali třeba podobnou situaci.Majitelé jsou opravdu velmi agresivní lidé s velkou slovní zásobou sprostých slov.To ,že během krátké chvíle kterou jsme na louce strávili a jejich rychlý příjezd 3 aut naznačuje možnost hlídacích kamer.To,že jedna osoba vše natáčela a ostatní se urputně snažili nás slovně vyprovokovat k útoku zase naznačuje,že je to účelové.Pokud se s nimi setkáte nenechte se vyprovokovat nebo se této lokalitě raději vyhněte.Lidi kde to žijem?

v kategorii Nezařazené, založil auris 13.9.2018 14:47

Mohli to říct slušně,vypatlanci. Můj kolega by na to řekl: a teď si představ že takovýhle lidi maj volební právo :-/


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru