Ako to je zo SLOVENSKOM

dobrý deň mohol by mi niekto povedať či sa dá nejako tento zákon ktorý aktuálne pretrváva na slovenskú čo sa týka detektoristov obísť alebo sa už veci pohli a sú tam nejaké výnimky ? ďakujem za každú téme hodnú odpoveď.

v kategorii Hledání ve světě, založil Sajmon123 2.12.2020 01:24

Ani to neskusaj polícia na každom kroku a náhodný okolo idúci hneď nahlasujú na 158. Nemá to absolútne význam ani nekupuj detektor. Na Slovensku je to zabyte.

Stále je ale veľa detektoristov. Ja sa tomu už momentálne nevenujem ale chcel by som niekedy znovu začať. Aši pred rokom som videl na STV reportáž o tom ze detektoring plánujú trochu sprístupniť. Potom ale prišla korona a prestalo sa to zrejme riešiť. Tak uvidíme co bude ďalej.

Jediná možnost dekovat sa do lesa, tam nikoho nedráždiš 😄😄😄

Hej. Ale pravdepodobne ani nič nenájdeš. :) ale tak ja som to mal vždy hlavne ako relax. Keď som nič nenašiel nevadilo mi to. To len niektorí debili v radoch archeológov si myslia ze všetci detektor istí na tom idú zarábať obrovské love. A pritom nepoznám žiadneho hladaca co by na tom zarobil. :-D :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru