Aký je váš obľúbený seriál?

Zdravým všetkých! Aký je váš obľubený serial resp. dokument z tématiku hľadania? Moja srdcova je Time Team- dobové vykopávky, ak poznáte niečo podobné dajte tip. ;-)

v kategorii Nezařazené, založil ErikKK 8.1.2017 13:05

Curse of Oak Island, Legenda o Superstition Mountains --- tyto dva seriály jsou fajn, čekám na nové díly, hlavně Oak Island ;-)

mám dojem že nové dily oak islands začínají dneska v 20 00 na History :-)

od 21:00 a pak je Legenda o Superstition Mountains, paráda

dyž chceš tématiku hledání , tak třeba Goro bílý pes , tam Reiko Kitamori hledala gora kolem celého Tokia :-D :-D a nebo Dallas , tam zase šlo o hůedání ropy :-D :-D

jinak můj oblíbený seroš je The pacific a Brickleberry :-D :-D

Columbo 8-)

dobří jsou taky Váleční kšeftaři , nebo nedávno byl doku seriál Battlefield recovery pro válkaře to bylo supr :-)

Chci se zeptat je ten- Battlefield recovery s titulkama,nebo namluvený?Dík za info ;-)

ten byl dabovaný,narazil jsem na to náhodou a bylo to fakt super :-)

Čau snažím se to najít,ale všude je angličtina :,-(jo nejsem ajták :-D

Chalupáři,dva písaři.A to mi nikdo nevezme.
Jinak Detectorists
:-D :-D :-P

První sérii Detectorists mám i s titulkama,ale nemůžu najít titulky k druhý řadě :,-(viděl jsem jen jeden díl se slovenskejma titulkama :,-( :,-(jinak válečný kšeftaře jsem dal všechny-super :-)
Jinak něco z oldskůlu-Děti z kouřové hory/moc si to nepamatuju,byl jsem ješo malinkij :-D
a Elektronek/kluk co se vyklube z igelitáku někde na pískovišti mezi panelákama,no děs.A Goro bílý pes,to byla taky šílenost-ségra u toho furt bulela o:-)pes co oběhl snad celý Japonsko s mikrofilmem v obojku :-O o:-) :,-(

Stavni si BS Player a on si titulky stáhne sám.

Ok,díky ;-)

Urcite bych doporucil
Most vsechny 3 serie - http://www.csfd.cz/film/305322-most/prehled/
Zlocin vsechny 3 serie - http://www.csfd.cz/film/252824-zlocin/prehled/


Díky ;-)

Já mám seriál Sniper.3. Afrika..ps3 pod přezdívkou Hornet3m18813...velmi oblíben.. 8-)...

Ten byl dabovaný,narazil jsem na to náhodou a bylo to fakt super :-)

Prostřeno :-D

Seriál time team byl super 280 dílů.potom historie.cs je taky super.

Hoši,vy se nedíváte na Ordinaci v růžovce? Já jo :-D furt tam hledám smysl děje :-D Jinak koukáme na kanály Viasat. Dokumenty můžu furt,sem zjistila že na nic jinýho nečumím :-)

Já už sem to vzdal . Prostě sem tam nic nenašel , tož to beru jako totálně planý flek :,-( :-D :-D ;-)
Na viasatu history mě nejvíc braly ty ženský , co tvořily dějiny a středověcí mrtví ;-)

ja koukal každý pondělí na wikingy ;-)

Ruzova zahrada, Ohnivy kure a v nedeli si davam Premka Podlahu :-D :-D :-D

A co třeba Pustina, Neviditelní. :-)

Já doma ovladačem z 90% zamířím na HISTORY: Hon na Hitlera, Oak Islands, Hledání ztracených obrů, Hvězdy zastavárny, Hledači pokladů. Fajn je National Geographic: Nacistické megastavby ;-)
Ale běda jak se moje žena probudí, ovládne ovladač a najednou cvak, blik.... a chviličku povinně :D čučím na Růžovku. To trvá opravdu 2 až 5 minut, protože hned jak má drahá polovička upadne zpět do komatu :-D , tak tak se vracím k dokumentům 8-) ;-)

Ja vse historicky i vedecky podlozene dokumenty akorát z toho množství mam guláš :-P :-P

Můj oblíbený...Teorie velkýho třesku...odpočinek ,Zastavárna taky sledovatelná a nejmilejší samozřejmě knihy ;-) ;-)

POZOR POZOR !! Pátek 27. říjen 21:00 › 22:00 v TV
Zbrusu nové, vyrobené exkluzivně pro HISTORY (1)
Lovci pokladů: Druhá světová válka. Přední amatérský hledač kovů z 2. světové války, Stephen Taylor, spojí své síly s frontmanem Madness, Suggsem, aby odhalili a analyzovali historické nálezy z celé Británie a nabídli nový pohled na 2. světovou válku a lidi, které ovlivnil. :-P

Velmi zaujimavy serial bezal a urcite este bude bazat na discovery, history je: tajomstvo ostrova OAK, Hledači zlata_ Legenda o Superstition Mountains, Výprava za pokladem - Hadí ostrov .
National Geographic - Roztavené peníze, Cooperův poklad , Kopáči.
Na BBC bezal serial The Detectorists. Mam aj titulky.
Viasat Explore - Australští zlatokopové
Je toho dost v bedne 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru