Alkohol na hledání

Zdar jak to máte s alkoholem při hledání?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil radas 13.11.2016 16:47

Je ho vždycky málo ;-)

něco si musím vzít, aby mě to víc bavilo 8-)

nemužu řídím :-P

Musí být docela prča hledat nalitej :-D uplně to vidím, jak se nametenej hledač motá po poli, mává s klackem do všech stran, kope uplně jinde než to pípá, padá, zvrací, a když už náhodou něco kopne, tak to nemůže zaostřit aby to určil, zahlídne-li v díře minci, hned hlásá, že vidí depot a pod :-D :-D :-D Jinak já si taky rád dám, ale drtivě většinou řídím, takže nemohu,.. ;-)

Podla kvality niektorých fotiek čo sem hladači pridávajú, je určite dosť takých čo lúbia trúnek... ;-)

Je to tak ;-)

spis nez alko, si dam speka, ale v lete to jedno, dve taky zkousnu. Nerad hledam opilej, je to takovy o nicem :-)

opít se je u toho o ničem, ale dát 2,3 piva nění občas špatný :-D

přesně tak , jak se u toho ožereš jak hovado , tak je to taky na prd a musíš pak rovnat na detíku ohnutý opěrky a podobně o:-) Ale na druhou stranu -,,ožralí mají štěstí " :-P ;-) :-D :-D

když jih dáš víc tak máš širší záběr 8-)

Já sem přestal pit , takže ty dvě až tři pivka a v zimě raději slivku a stačí o:-) :-D ;-)

:-D

Jako z pohádky:v lese Marťas kde si ? A v tom lahváče cink!!!. :-P :-P :-P

To nejsou lahváče, to je klekání... ;-)

Rum

Tak kdyby se povedlo nějaké hledání ve dvou nebo ve třech a bylo by to spojené s přespáním v lese tak určitě. Večer udělat oheň opéct něco a samozřejmě něco silnějšího vypít tak souhlasím. Prostě čundr s hledáním.

Jo čundr s hledáním to je moc dobrej nápad.Příště ho na čundr určitě beru bude to pro děti zábava.A to mi připomělo pár dobrejch míst kolem Švihova kde jsme byli na čundru a viděl tam trosky nějakeho stavení .Další místo na hledačku.Díky :-D A k tomu alkoholu,rád si dám pivko ale na čundr beru RUM není tak těžkej.

;-)Správně.Menší litráž,rychlejší tepelná účinnost. :-D :-D :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru