Detektory kovů Bounty Hunter

Obecné vlákno pro všechny uživatele detektorů Bounty Hunter na LP

Odkaz na detektory Bounty Hunter na LP: Detektory Bounty Hunter ES
Testy detektorů kovů Bounty Hunter: Testy Bounty Hunter

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 15.5.2013 18:46

Skousel nekdo , nejak tunit dohledavacku BH ?

Ahoj prodám sondu 25cm 1500kč chozená 1 sezonu.

Dobrý den pane ELMARO mám takovej dotaz mám detik Bounty hunter Lone Star pro a koupil jsem k němu po roce sondu 2d sharpshoter myslíte že je to detik dobrej? Na mince? Našel jsem s ním pekne mince a rád bych znal váš názor dekuji

Měl bych prosím dotaz, mám detektor Bounty Hunter ES Gold s kterým jsem spokojen, naučil jsem se s ním hledat , koupil jsem si "cestovní" detektor Bounty Hunter Quick Draw Pro a tam jsem narazil, ten detektor se v každé půdě chová jinak, někde krásně hlásí, jasně zřetelně, ale povětšinou hlásí zmateně, barevná hudba :) Zajímalo by mne, zda lze zkombinovat jednotku z ES Gold se sondou z Quick Draw? Jaké s tím máte zkušenosti?Díky za odpověď

Ano, všechny tyto detektory používají stejné civky (Bounty Hunter ES Gold, Titanium, Platinum, Lone Star Pro, Quick Draw Pro, Land Ranger Pro, Fisher F5, Fisher Gold Bag, Teknetics Alfa, Delta, Gama, Omega, G2) vše stejné cívky, rozdíly jsou pouze v typech konektorů.

Díky :-)

Jak dlouho vám vydrží baterie? Chodím hledat tak po 3 hodinách a pokaždé měním baterie (9V varta).

Dobrý den, mám BH Land ranger pro a včera se nějak ve sněhu zbláznil, pořád hlásil signály. Nemohla jsem si ani doladit půdu, nic. Máte někdo zkušenost? Děkuji

já mám sice Quick Draw, ale už se mi stalo to samé i v mokré trávě. detík zvednu nad hlavu, snížím citlivost a chvíli počkám. pak to zkusím znovu a většinou OK, pak si můžeš vrátit citlivost výš. Bounty asi nebude ve vlhkém prostředí šampion....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru